Nie jesteś zalogowany.

1

Tuesday, 18.10.2011, 18:46

Zerwanie paktu na naloty, koalicja Zule&RSR a BC.

Witam,
pakt zerwany!

Data wysłania: 2011-10-18 18:43:12
Wroga armia gracza rysiek rozpoczęła nalot z wioski Wioska5 [360,348] na Twoją wioskę 123 [368,330].
Zajmie jej to: 11 min. 32 sek. (koniec akcji przewidywany jest na 18 października 2011 18:54:44)


Dodam, tu też załosne wypociny Wacka:
Nadawca: Święty Wacek Tytuł wiadomości: [KLAN] NOTA DYPLOMATYCZNA Data wysłania: 2011-10-18 18:50:30

Wiadomość dla wszystkich członków klanu.

Witajcie.

Po zaistniałej ostatnio sytuacji gremium Naszej koalicji zdecydowało, że dłużej nie będziemy tolerować krętactwa i świństwa, jakie odstawiają co poniektórzy z BC.

Wasz aktualny "przywódca" Davidossus próbował mamić nas dobrem serwera męcząc o pokój, a sam tymczasem postanowił użyć nalotów przeciwko słabszemu klanowi LWÓW. Było to jawne naciąganie porozumień i szukanie luki przez gracza, który do nas apelował o gesty dobrej woli.

Zdecydowaliśmy, że tym razem nie puścimy tego płazem!



Dodamy, że początek nalotów został skierowany przeciwko Waszemu niedawnemu koledze MarioBrosowi, tylko dlatego, że miał dość systemu panującego w BC i postanowił odejść z klanu.



Zapewne większość z Was nie miała nawet wglądu w tą decyzję, dlatego nasz gniew skierowany będzie tylko przeciwko wspomnianemu Davidossusowi.

Otrzyma on od nas serię nalotów, która może nauczy go, że nie będziemy tolerować pewnych brzydkich zagrań.

Nalotu nie otrzyma nikt poza nim, chyba że ktoś postanowi się włączyć do bombardowań. Wtedy będziemy sukcesywnie bombardować także tych co się włączą, ale tylko ich.



Mamy zdecydowaną przewagę w powietrzu, więc radzimy dobrze się zastanowić czy chcecie dołączyć do walki.

Im więcej osób się włączy, tym dłużej ta zabawa będzie z naszej strony trwała.



Na koniec chcieliśmy zasugerować, żebyście poszukali nowego przywódcy. Takiego, który myśli globalnie o interesie klanu i koalicji, a nie tylko o kilku osobach. Aktualny psuje Wam wizerunek i nie pozwala wyjść ze sztywnych ram, jak reszta serwera postrzega BC. Dzięki jego "negocjacjom" nie możecie uzyskać pokoju, który dałby Wam możliwość rozwoju w 6ej epoce.

Jest wśród Was wielu lepszych graczy, a na pewno lepszych polityków, którzy nawet w krótkich rozmowach potrafią pokazać, że zależy im na graczach niżej, a nie tylko na sobie samym.



Akcja z naszej strony już się rozpoczyna. Od Was zależy

To byloby na tyle co do paktu. Wypowiemy się po konsultacji z reszta klanow BC. Żałosne jak zwykle wypowiedzenie paktu, no ale czego się spodziewać po pierwszy złamaniu.
Powtórze jeszcze raz Wacek, żałosny jesteś, najpiew informujesz, że Arma nie ma. Po nalotach już jest. Wynika, że bardzo chcieliscie tego zerwania...

Tutaj bede wklejal naloty na mnie...zeby widac bylo kto ma jaja...dodam, ze Zule i inni nie potrafi uczciwie walczyc...wyglada to tak, ze mam ataki i naloty non stop zeby nikogo nie bylo w wiosce...klopoty tylko z matematyka sa co widac ponizej. Wszystkie naloty Wasze na mnie sa tutaj:
1. http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=f13d9a842e
2.http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=1f9d7a75f3
3.http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=386f5778ad
4.http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=3b4e068d56
5.http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=6c5f9b71b9
i duzo innych
Tu sa hity:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=9ea078ac57
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=b14ef942c3

No i moja kolej:
1.http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2d92e7d1f1


NASZA ODPOWIEDŹ: Moja odpowiedź:
Jako, że klanowa się przedłuża...to podjąłem ją sam...odchodzą z BC więc tego co będę robił nie łączyć z BC...powalczę do ostatniego budynku i kasuję konto...
Bezjajeczni osiągneli to co chcieli...chamsko i nieuczciwie ale kto to teraz będzie oceniał...


Pozdr
Dawid

Ten post był edytowany 9 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (18.10.2011, 22:22)


2

Wednesday, 19.10.2011, 22:09

Nie ma to jak powalczyć do "ostatniego budynku" klanowymi wsiami a na końcu dostać bana za pisanie bzdur na forum .... ach

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 19.10.2011, 22:25

Najśmieszniejsze jest to że wiem ile was te wsie (i utrzymanie ich) kosztowało.

I nigdy nie rozumiałem dlaczego akurat jemu je daliście.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 19.10.2011, 22:35

Bodex ale mam nadzieję iż nie uważasz jego zachowania w ostatnim czasie za normalne? Takich rzeczy nie wypisuje zdrowy psychicznie człowiek, żadna gra świata nie jest warta poniżania innego człowieka. Sądziłem że chłopak zachowa twarz do ostatniej chwili, tym bardziej że koniec nalotów zarządzony był dziś na godz. 19...miał być 1 dzień.
Wierzcie lub nie, ale daję sobie rękę uciąć za to co teraz napisze. Gdyby nie naloty Davida to do tej pory grali byśmy w identycznym układzie jak kilka dni temu. Nie ma kszty prawdy w twierdzeniu iż szukaliśmy byle pretekstu aby zjechać Davida. Za niemożliwość założenia obla mogliśmy mieć pretensje tylko i wyłacznie do siebie (ale że się staraliśmy to tych pretensji nigdy nie było), nikt nigdy nie napisał że jesteśmy wściekli na was z tego powodu. Wręcz przeciwnie, ja osobiście po trosze zazdrościłem wam tej organizacji i dawania tak szczelnych ochronek (czy były dawane uczciwie w to nie wnikam).
Dawida ceniłem za stare czasy....był nie ocenionym graczem MW, świetnym strategiem, troszkę nadgorliwy. Jednakże odniosłem wrażenie iż w ostatnim czasie zmienił sie nie do poznania, jak nie ten sam człowiek.
Nic historia zamknięta, dość smęcenia a my gramy dalej...i mam nadzieję że sie jakoś dogadamy.

5

Wednesday, 19.10.2011, 22:44

To czemu daliśmy to jedna nie kończąca się opowieść - kandydat naprawdę dobry - to że się nie wbiliście świadczy doskonale o tym - ale to że w taki sposób stracone .. aż mi się serduszko kroi - i sam jak Ty MW nie rozumiem co autor miał na myśli pisząc takie bzdury .. po co to komu - po tylu ile się znamy .. nie rozumiem

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 19.10.2011, 22:48

kandydat naprawdę dobry - to że się nie wbiliście świadczy doskonale o tym

Nie wykorzystywała tych wiosek.
Grzeol umiał nimi grać, on tylko umiał pilnować. I urlop, ochronka, urlop, bynajmniej nie służy rozbudowie:D Grzeolowi kilka razy udało się mnie upilnować, Davidek nawet jak miał okazję nie wykorzystał ich:(
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

7

Wednesday, 19.10.2011, 22:53

Są priorytety i priorytety.. Ty o niebie a my o chlebie :)

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Wednesday, 19.10.2011, 22:57

Są priorytety i priorytety..

Oczywiście:D Wsio od nich zależy:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Wednesday, 19.10.2011, 23:01

Ole sądze że nie masz do końca racji. Podejrzewam iż na palcach jednej ręki można by wymienić osoby na servie które przez tak długi okres czasu były by w stanie utrzymać bez obla te wioski. On był jedną z nich...pod tym względem nie mozna odbierać mu umiejętności grania.

Szkoda waszych wioch które teraz staną sie martwe a mogli byście z nich korzystać gdyby tylko Dawid był rozsądniejszy. Gdyby miał choć troche do Was szacunku, zdawał sobie sprawę iz tak naprawdę nie przyłozył palca do żadnej z nich (a jak widać sprawy sobie nie zdawał lub miał Was w głebokim poważaniu tak naprawdę) to oddał by wam wioski a konto skasował.

Swoimi słowami nie obraził ani Wacka ani mnie. Wystawił jedynie marne świadectwo własnej osobie i własnej niskiej kulturze osobistej. Chciał mnie zastraszyć groźbami? Ze względu na charakter mojej pracy takich gróźb nasłuchałem sie juz wielokrotnie, w cztery oczy i od osób wiekszego kalibru niż Dawid. Nie rusza mnie to nic a nic....a jak widać do tej pory bujam sie po świecie o własnych nogach i jeszcze włos mi z głowy nie spadł ;)

Poza tym, gracza naprawde utożsamiającego się ze swoim klanem ponamy po tym iz nie traktuje klanu jak swój własny i prywatny folwark - niestety z zewnatrz wyglądało to tak że Dawid tak klan traktował...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "MW12345" (19.10.2011, 23:08)


10

Wednesday, 19.10.2011, 23:14

W sumie nie wiem co napisać MW więc napiszę TAK :)

Podobne wątki