Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Sunday, 23.10.2011, 12:56

Święte Słowa wypowiedziane przez Annęasakurę . I o tym właśnie próbowałem rozmawiac, jako jeden z negocjatorów ze stroną przeciwną . Jednak przewagą jaką zdobyli w VI epoce , oraz zacietrzewienie co poniektórych graczy ze strony Koalicji Zuli , spowodowało postawienie takich warunków rozejmu , graniczące z ubezwłasnowolnieniem Koalicji BC . Z propozycji paktu narzuconej jednostronnie , jasno bowiem wynika , że jednej stronie wolno wszystko , a drugiej za ewentualny rozwój w VI epoce nie wolno już nic . Chyba jednak zabrakło komuś przy ustalaniu tych warunków rozejmu wyobrażni i dobrej woli .Przy takiej postawie zmirzamy coraz bardziej do unicestwienia tej gry .

22

Sunday, 23.10.2011, 13:22

Zaproponowane warunki to był wyciąg najłagodniejszych, jakie sugerowali przeróżni koalicjanci.
Nie chce mi się wierzyć, że przy takim potencjale jaki ma BC zbudowanie jednego klanu, który miałby spokój, byłoby problemem.
A że przy okazji rozejmu zyskałaby nasza 5ta epoka to nic dziwnego: cena Waszego spokoju.
No ale słowo się rzekło, jest już po rozmowach.
Możesz BORGHI dalej rzucać w nas komentarzami, jak to psujemy grę. Tydzień spędziłem na zbieraniu i uporządkowaniu propozycji, które miały sprawić, żeby Wam się grało lepiej. I wydaje mi się, że to nam bardziej zależało na Waszej grze, niż Waszym kolegom z niższych epok, którzy musieliby na rozejmie stracić, by Wasza 6ta zyskała. Nie nasz problem.
Tyle ode mnie w tym temacie.

23

Sunday, 23.10.2011, 13:40

bardzo śmieszne to jest w moich oczach
bo od 3 epoki do 5 miałem koalicje BC na karku każdego dnia co dochodziło po kilkanaście ataków na dzień
i do nikogo się nie skarżyłem grałem dalej choć zabierano mi moje wiochy
to gra trwała i trwa nadal
więc nie rozumiem tego czego chcecie
jak wam się tak źle gra
to kasować konta
i grać na gry.pl
może tam wam się poszczęści
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Sunday, 23.10.2011, 13:52

A co z tego że Wy dacie niższą epoka zbudować dobra wioskę jak tylko po to bo wam się nie chce i jeden oblęg i wioska wasza. I tez gracze powinni narzekać że im się nie chce grac i skasują konta ale tego nie robią tylko pchają do przodu, więc nie narzekajcie bo propozycja była dobra wy spokój w 6 epoce my spokój w 5 epoce.Ale nie bo to ,bo tamto.

Więc grać będziemy tak jak dotychczas bo Wam wiecznie nie odpowiada nic .

25

Sunday, 23.10.2011, 14:09

Borghi przedstawiłes nasze warunki i mowisze ze sa nie do przyjecia ??
a jakie sa Wasze ???
przedstaw na forum zeby wszyscy wiedzieli czego Wy oczekujecie i to nam wyjaśni wszystkim sytuacje jaka na serwerze powstała
My sie postaraliśmy - podaliśmy warunki i chcemy zeby TE sie dalej rozwijało a Wy ???
przestaw Wasze warunki tak jak zrobił to Wacek

Czekamy ..

26

Sunday, 23.10.2011, 14:12

Ja szczerze mówiąc nie wiem jakie warunki chciała by koalicja BC...Już brak mi pomysłów...Dostali warunki które powinni brać w ciemno jeśli chcą dalej grać i mieć szanse rozwoju w VI na spokojnie.Ale nie bo to im nie pasuje.Tak naprawdę to nie wiem co by im pasowało,może najlepiej niech każdy kto skoczy z BC do VI niech poprosi koalicję Żuli o jakieś wiochy na początek bo wszystko drogie,czasy budowy kosmiczne a i techy to już masakra:) Ale powoli,kiszenie w 5 się znudzi i wtedy znowu obudzą się z ręką w nocniku po raz drugi.Raz przespali VI erę a teraz strzelili sobie w kolano...

27

Sunday, 23.10.2011, 14:29

Nasze propozycje są proste , Na bliżej nieokreślony czas ( do negocjacji ) zakaz oblegów na V i VI epokę dla obu stron , a tak możemy się lac , odwiedzac , zabierac surkę etc, bo to jest Czas Wojny , a nie gra przy zielonym stoliku w Brydża , a dojście do takiego konsensusu może tylko w przyszłości urozmaicic tą grę . Chyba ,że was bawi chodzenie po samych Lokacjach i Ekspedycjach , bo :rotfl: nie to właśnie zaczyna bawic .

29

Sunday, 23.10.2011, 14:40

A niby czemu my mielibyśmy nie oblegać Waszej 5ej? Bo nie widzę podstaw.

30

Sunday, 23.10.2011, 14:43

Wszak to nie sztuka ZABIC KRUKA , ale JEŻA gołą dupą . :)

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Sunday, 23.10.2011, 14:44

wydaje mi się ze z nimi nie ma co rozmawiać bo i tak do niczego nie dojdziemy niech kiszą w 5 epoce jak im tak lepiej .

32

Sunday, 23.10.2011, 14:46

Bo właśnie w tym waszym przebiegłym pakcie o to właśnie chodzi ,że pod pretekstem zezwolenia nam na rozwój w VI , chcielibyście nam pozabierac to co mamy najlepsze w V , ale o możliwości chociażby odbicia straconej ewentualnie wiochy nie ma mowy , bo my mamy zakaz wszystkiego , a w szczególności jeżeli dotyczy to waszej V epoki . I gdzie tu dobra wola obu stron ???

33

Sunday, 23.10.2011, 14:47

Jak widzisz Spiryt nie kiszę się w V , przeszedłem do VI i nie będę przed tobą trząsł majtami :rotfl:

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Sunday, 23.10.2011, 14:57

wiem że przeszedłeś i co z tego nie przypominam sobie żebym straszył że Cie zjadę ale odwiedzę na pewno i to nie raz :rotfl:

35

Sunday, 23.10.2011, 15:32

I gdzie tu dobra wola obu stron ???

to Wam powinno zależeć na naszej dobrej woli a nie nam...My nie mamy nic do stracenia bo prędzej czy później Ci co teraz są w V skoczą do VI i będzie po kłopocie...to Wy cały czas macie kłopot i nic nie zapowiada zmian...

36

Sunday, 23.10.2011, 15:37

Red o czym Ty piszesz , nie czytasz ze zrozumieniem , napisałem o dobrej woli dwóch stro , a nie o tym ,że nam zależy na waszej dobrej woli :)

37

Sunday, 23.10.2011, 16:15

Spiryt77

Początkujący

Postów: 35


34


Dziś, 14:57
wiem że przeszedłeś i co z tego nie przypominam sobie żebym straszył że Cie zjadę ale odwiedzę na pewno i to nie raz Spiryt ja już z wcześniejszej fazy gry wiem ,że polujesz na KRUKI , ale jeżeli o JEŻE , to uciekasz na drugi koniec planszy :D

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Sunday, 23.10.2011, 16:47

Oj tak przed Tobą to na pewno uciekam bo miałbym przed kim :P

Wcześniejsze fazy gry jak to nie umiałeś zaatakować jak wojo całe stało w wiosce tylko po góra 40 halek się rzucałeś pamiętam te czasy . :rotfl:

39

Sunday, 23.10.2011, 17:55

powiem tak mi to lotto
to wy doszliście do końca gry i wam sie poprostu teraz nudzi bo w obecnej sytuacji w czasie nawet nie mamy szans was dogonic

40

Sunday, 23.10.2011, 18:44

Mnie też to lotto , dlatego wyszedłem z klanu i mogę się pobawic na Stolicy , a z czasem .... kto to wie ??? :)