You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Ole

Professional

Posts: 826

Location: PŁOCK

  • Send private message

141

Sunday, November 6th 2011, 10:18pm

Borghi nobku. W dupę od was??
Całą 4 5 i 3 expiłem na was. Nie było wypraw klanowych wtedy a bohowie szli do góry:D
Jedyny sposób na nas to pozabierać wiochy i teraz kisić się na nich. Fakt zajebistą taktykę macie. A włąśnie dzięki naszej inwencji przechodzicie do chistorii. Już bardzo niedługo tylko 4 epoka wam zostanie reszta przejdzie do historii jak i całe BC.
Ja widzę jak coraz więcej wam graczy ubywa. Niestety ci najlepsi i tylko takie miernoty jak ty tego nie widzą.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

142

Sunday, November 6th 2011, 10:18pm

Robert wybacz , ale tak się składa ,że ja niewiele ponad rok temu zacząłem zabawę w TE , no i niestety startuje się w tej grze od I epoki , a nie od VI :)

143

Sunday, November 6th 2011, 10:22pm

Ole nie myślałem ,że trochę prawdy podniesie aż tak ci ciśnienie , ale Twoja ostatnia wypowiedż pokazuje jakim potencjałem intelektualnym dysponujesz . Niestety nie będę zniżał się do Twojego poziomu i pozostawiam tą wypowiedż i zawarte w niej epitety bez komentarza :)

Ole

Professional

Posts: 826

Location: PŁOCK

  • Send private message

144

Sunday, November 6th 2011, 10:34pm

Prawdy nie można komentować.

Przejrzyj forum kilka śladów zostało wielkich czynów BC. Heh

Kilku waszych graczy nawet żałuje z jerzysem fajnie się kłóciło. Z galahadem walczyło, stado był dobry w te kocki (tylko ciut mało spał:D) itd itp.
Kilku jeszcze zostało ale tacy taktycy-simowie nie widzą że i ich stracą.

Mi średnio pasuje że za chwilkę nie będę miał z kim się lać, bo na tym polega ta gra. Ale cóż wasza wola, wymyślimy sobie rozrywkę w naszym gronie.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

145

Tuesday, November 8th 2011, 8:00pm

Sunday, 06.11.2011, 22:18
wg Ole
A włąśnie dzięki naszej inwencji przechodzicie do chistorii.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

tak masz racje przejdziemy :rotfl:

druga wypowiedz : Całą 4 5 i 3 expiłem na was.

ciekawe o kim wspominasz? :D raczej to w druga strone dzialalo :D

Villentr

Trainee

Posts: 168

Location: Łódź

  • Send private message

146

Monday, November 14th 2011, 4:07pm

chistorii.

Dzieci w przedszkolu są lepsze z ortografii
żałosne

147

Monday, November 14th 2011, 4:45pm

W pełni się z Villkiem zgadzam :) Należy tylko pamiętać, że w0laj zacytował Olego z wypowiedzi z 06.11.2011 r. z godz. 22:18 ;)

148

Monday, November 14th 2011, 5:50pm

ja bym dodał jeszcze od siebie że uzył 2 razy tego słowa O.o raz przez h raz przez ch :P

149

Tuesday, November 15th 2011, 2:05am

o milo ze wrociles

to ja juz cie zaczne znowu odwiedzac, zebys mogl mnie okreslic jaki to jestem przez dobre ch-h

150

Tuesday, November 15th 2011, 8:19am

Takich analfabetow mamu tu niestety znacznie wiecej. Najsmutniejsze jest jednak to, ze nie widza w tym nic zlego... :(
A przepraszam, pewnie maja papierek, wiec wszystko jest ok ;)

Sorry za oftopa
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Ole

Professional

Posts: 826

Location: PŁOCK

  • Send private message

151

Tuesday, November 15th 2011, 1:31pm

Ja pierdziu 1 literówka a za chwilkę dowiem się że mam dziadka z Wermachtu.

Jak wam się nudzi to młotek w dłoń i w ja... sobie walnijcie może was olśni:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

152

Wednesday, November 16th 2011, 8:40pm

Jeszcze Wam się te docinki wzajemne nie znudziły?...

153

Tuesday, November 22nd 2011, 10:14am

Ja to myślę że niektórym się to podoba - coś w stylu - uwaga cytuję "lubisz to suko !!!!" :)

Similar threads