Nie jesteś zalogowany.

1

Sunday, 23.10.2011, 16:04

oddam konto na t2

dosyć dobre

szczegóły na gg: 4874192

2

Sunday, 23.10.2011, 18:41

po zamieszczeniu wiadomości tutaj nie było żadnego odzewu (poza wcześniejszymi zgłoszeniami)
dodam tylko że konto jest co prawda ostatnio trochę zaniedbane, ale jest w "wysokiej" epoce
bohaterów mam na poziomach 45, 32, 31, 23, ...
na zgłoszenia czekam jeszcze 2 godz.

3

Monday, 24.10.2011, 23:56

konto przekazane, proszę już do mnie nie wypisywać
po urlopie stery przejmie nowy właściciel a ja znikam bezpowrotnie, jak znajdę czas gdy uruchomi się nowy serwer (o ile w ogóle się uruchomi) to może z niektórymi spotkam się jeszcze kiedyś
wszystkim życzę czerpania dużo przyjemności z gry a jak najmniej nerwów - pamiętajcie, że co by nie było to tylko gra
dla mnie zajmowanie się grą pozwalało zapomnieć o codziennych problemach w realnym świecie i choć czasu na nią miałem coraz mniej to jednak ciężko było mi się rozstać, ale jedno zdarzenie spowodowało, że przestałem odczuwać radość z grania, a wchodzić tylko żeby poklikać i wyjść to nie ma sensu - nie po to tyle czasu się poświęcało żeby ktoś później wycinał taki numer

a w ogóle to śmiać mi się z niektórych (co pisali do mnie na gg) chciało bo podejście mieli niezłe (z niektórymi to nawet pozwoliłem sobie na daleko posunięty żart - sorki)

Pozdrawiam i do zobaczenia
Karol (Kurt)

4

Friday, 14.06.2013, 12:10

Życzę powodzenia w nowej odsłonie gry. Pozdrawiam.
Potrzebujesz wysłać paczkę z Polski do Anglii, Niemiec lub krajową? U nas przesyłki kurierskie ups realizujemy bardzo tanio. Wysyłaj paczki za granicę, wszystko załatwisz online na stronie tanie przesyłki kurierskie

Podobne wątki