Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Saturday, 31.05.2008, 13:32

Nie wykluczam takiej mozliwosci, tylko w takim wypadku jaki jest sens brac ta umiejetnosc, sokoro widze cala mase rannych jednostek, a leczona jest ta ktora zostala ledwo drasnieta...

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

42

Saturday, 31.05.2008, 13:34

Bo z leczeniem jest jak z atakowaniem - leczysz (i atakujesz) losową jednostkę z losowej grupy. Atakując kogoś też masz szansę atakiem zadającym 1000 obrażeń udeżyć w kogoś komu został już tylko 1 HP, i reszta się marnuje.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

43

Saturday, 31.05.2008, 13:36

Co wcale nie zmienia faktu, ze leczenie herosem jest nieoplacalne ^^

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

44

Saturday, 31.05.2008, 13:39

A czy ja powiedziałem, że jest opłacalne? Może jeśli będziesz miał 1 super pakerną jednostkę, z milionem hapów, i tysiącem defa, żeby od każdego po 10 dostawała, to wtedy leczący bohater z tyłu będzie mógł ją trzymać przy życiu ^_^
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

45

Saturday, 31.05.2008, 13:41

W symulatorze nie dziala to w ten sposob. W symulatorze moj bochater zawsze leczy na maxa. To moze bardzo wprowadzic w blad. (Mnie wprowadzilo).

46

Saturday, 31.05.2008, 13:45

Hero leczy jedną losową, ranną jednostkę z losowo wybranego oddziału. Jesli leczeniem uzdrowi ją całkowicie, to pozostałe pkt leczenia przepadają (tak jak to napisaliście wyżej).

Czyli np jeśli wylosowany do leczenie został DC, który otrzymał tylko 10hp - wtedy wyleczy się tylko tyle, by miał pełne HP - reszta przepada.

Leczenie zaczyna być naprawdę opłacalne przy jednostkach z większą ilością HP.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


47

Saturday, 31.05.2008, 13:46

Leczy za np 80 ale jeżeli jednostka leczona straciła tylko 30hp to 50 przepada.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

48

Saturday, 31.05.2008, 13:54

A czy ja powiedziałem, że jest opłacalne? Może jeśli będziesz miał 1 super pakerną jednostkę, z milionem hapów, i tysiącem defa, żeby od każdego po 10 dostawała, to wtedy leczący bohater z tyłu będzie mógł ją trzymać przy życiu ^_^
Mówimy o jednostce, nie o innym bohaterze -.- a takich jednostek nie ma

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

49

Saturday, 31.05.2008, 13:55

Co ty? Nigdy bym na to nie wpadł, że takich jednostek nie będzie ;)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

50

Saturday, 31.05.2008, 14:05

:)
Ok, zamknijmy temat bo już chyba nie jest potrzebny...