Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 30.05.2008, 10:16

W jaki sposob gra sie bohaterem nie latajacym

W jaki sposob moge wygrac walke bohaterem nie latajacym?

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=64f05eb24a

Rozumiem ze mam jakies mozliwosci wygrania tego, jakie?

Mam rozdysponowane punkty dla bohatera i chcial bym wykonac poprawnie jakies zadanie, jak?

2

Friday, 30.05.2008, 10:21

Żeby wygrać nielatającym musisz na jaskinię pójść z Wilczymi jeźcami lub mastodontami ;) z dzikimi nie masz szans ;)

3

Friday, 30.05.2008, 10:23

No dobra, ale w takim razie czy jest jakies miejsce na planszy do ktorego moge sie udac i mam szanse wygrac dopiero zaczynajac?

[EDIT] Zwarzywszy ze poziom trudnosci w tej jaskini jest 1/109, to gdzie mam sie udac, zeby zdobyc doswiadczenie bohaterem?

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 30.05.2008, 10:25

Tak - wroga wioska, kiedy skończą się ochronki :)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

5

Friday, 30.05.2008, 10:28

Hmm, to troche rownowaga jest slaba, bo bohater latajacy ma masakrycznego boosta na poczatku.

6

Friday, 30.05.2008, 10:30

1 031 / 2 100
Wow taki boost że szkoda gadać... Na waciki starczyło...

7

Friday, 30.05.2008, 10:32

To jeszcze propo ochronek... Jak juz moj bohater zszedl z tego swiata, to w jaki sposob mam sie teraz bronic przed horda latajacych bohaterow ktorzy beda atakowac moje miasto?

8

Friday, 30.05.2008, 10:33

Odnosnie wacikow... przytocze walke wklejana w innym poscie.

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=51f4a92b88

Porownaj sobie i nie mow ze latajacy nie ma boosta.

9

Friday, 30.05.2008, 10:34

Zależy jeszcze ile masz ochronki i ile masz surowców ;)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 30.05.2008, 10:34

Wydając surowce do 0 i używając spichlerzy.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

11

Friday, 30.05.2008, 10:39

Konrad, no fajnie, ale to z gory jest zalozenie, ze w zaden militarny sposob obronic sie nie moge, jedyne co moge zrobic, to dac sie farmic howajac glowe w piasek i majac nadzieje ze wrog jej nie znajdzie, do czasu odzyskania bohatera. Nie uwazasz ze troche cos z balansem jest nie do konca w takim razie? Moge miec olbrzymia armie a i tak przyjdzie pojedynczy bohater i mi ja wytnie.

I problem nie lezy w tym ze wybralem poprostu zle jednostki, ale w tym ze nie ma jednostek ktore pozwolily by mi sie obronic.

[EDIT] Gram w BW od jakiegos czasu, i to co mi sie podoba, to to ze nie ma jednej slusznej taktyki. Kazda ma swoje wady i zalety. Tutaj jest jedna sluszna taktyka. Bohater na poczatku MUSI byc latajacy. Koniec kropka.

12

Friday, 30.05.2008, 10:41

Zrób symulacje, nawet jeżeli wrogi bohater ma anioła latającego, to możesz uzyskać remis (po 3ch rundach) mając 2-3 dzikich ;)

EDIT:
Zauważ także, że nie budując spichlerza możesz przy obronie zachować po 100 każdego surowca, czyli jak masz poniżej 100 krzemionki i poniżej 100 kamienia nawet jak bohater w Ciebie wejdzie, a Ty nie masz obstawy to i tak nic Ci nie zagrabi ;)

EDIT 2:
Nie jest to jedyna słuszna taktyka ;) jest ona konieczna tylko wtedy jeżeli chcesz od razu chodzić na ekspedycje ;)

EDIT 3 (@Down):
Walka pomiędzy armiami trwa 3 rundy, walka w ekspedycjach 10 :)

guest

Nierejestrowany

13

Friday, 30.05.2008, 10:44

fajnie, szkoda tylko ze walka trwa 10 rund :)

14

Friday, 30.05.2008, 10:51

Tak, tylko nie bierzesz pod uwage jednego.

Mowisz "Tylko jak chcesz odrazu chodzic na ekspedycje"

Jezeli ja nie chcodze odrazu na ekspedycje, podczas gdy ty tak, to twoj bohater bedzie bardziej doswiadczony. Oznacza to, ze w stosunku do Ciebie znowu zostaje w tyle, bo jak sie spotkamy na polu walki, po tym samym czasie gry, z takimi samymi armiami, to ja przegram, ze wzgledu na to, ze twoj bohater jest juz znacznie bardziej doswiadczony od mojego.

15

Friday, 30.05.2008, 10:54

Na razie mój bohater zdobył jedynie 4 punkty doświadczenia. Jest jeszcze droga prowadząca bohatera do wzmocnienia go jeżeli chodzi i pójść w szybki rozwój armii, żeby w niedługim czasie iść na ekspedycje z silniejszymi jednostkami.

16

Friday, 30.05.2008, 11:10

Coz, moze, zalozylem multi, zeby zobaczyc czy mam racje. Oczywiscie skasowal bym stara postac, ale nie idzie ;/

Obawiam sie jednak ze start od nowa, oplaca mi sie bardziej, niz ciagniecie postaci, ktora ma zle rozdysponowane punkty, mimo, ze mam juz czesciowo rozbudowana wioske. Jak juz bedzie sie dalo zresetowac bohatera to, to skasuje to konto testowe.

17

Friday, 30.05.2008, 14:06

Nie uważacie, że to dość "dziwne" oceniać balans gry po jednym dniu od startu serwera?
To tak jakby uważać, ze BW jest niezbalansowane, bo przegrywa sie z kolesiem, który dropnął zębaty nóż 2 dni po starcie którejś necro.

Powtórze się - dajcie grze nabrać wiatru w skrzydła :)
Sam jestem ciekaw jak będzie wyglądać rozgrywka z tyloma graczami i ich pomysłami na postacie.

Aha - latanie dla hero to jeden z początkowych sposbów rozpoczęcie gry. Obecnie exp z lokacji spec jest mizerny - zobaczycie sami potem.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


18

Friday, 30.05.2008, 15:46

To moze i ja napisze co sadze o lataniu:

Smialo moge go porownac do samobojcy/[shuri] zemsty czy czegokolwiek innego czym poprostu "trzeba" grac zeby wygrywac z innymi. Przez najbzlizszy miesiac [lub jak kto woli dopoki ktos nie dojdzie do odpowiedniej epoki] jedyna rzecz ktora bedzie mogla zabic waszego bohatera to inny bohater lub jednostki z lokacji specjalnych. Innymi slowy jesli potrafisz stworzyc bohatera, latajacego bohatera ktorego nie potrafi zabic zaden inny bohater jestes znaczni szybciej rozwijajacym sie graczem gdyz ataki beda zawsze konczyc sie remisem co zaoszczedzi polowe normalnie rabowanej surowki.

Nie widze zadnego plusa w naziemnym bohaterze.
Piep**ycie jak potłuczeni.

19

Friday, 30.05.2008, 16:11

a ja widze plusa, latajacy bohater ma uber - do obrony podczas gdy kupno ataku AA dla bohatera jest duzo tansze i nawet glupie 10 ataku AA da kosmiczny dmg dla naszego latajacego przyjaciela

20

Friday, 30.05.2008, 16:11

Nie taki niezniszcalny - mozna np zainwestować w AA i tym samym "uziemiać" każdego latającego hero wroga ;)
Ale faktem jest, że umiejętność latania daję to, że musimy o wiele mniej uważać na naszego hero niż na tego naziemnego.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0