Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

  • "sparki20003" started this thread

Postów: 58

Skąd: Płonąca Ziemia

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Sunday, 30.10.2011, 10:14

Problem Techniczny Dla Czego Moje Wojsko Stoczyło Walkę

mimo że miało dotrzeć do wioski minutę po przeciwniku??? O co tu chodzi jak ich wysłałem z wioski do innej wioski i za wróciłem aby byli mintę po przeciwniku to stoczyli oni bitwe???
Niech ten, który nie umie panować nad sobą samym, nie sięga po władzę nad innymi!
http://t2.czaswojny.interia.pl/r.php?r=4922

annaasakura

Początkujący

Postów: 56

Skąd: BC t1

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 30.10.2011, 16:16

choć może Ci się to wydać dziwne to gra jest podzielona na 1 minutowe "tury". Wojsko wróciło w tej samej minucie co był rozegrany atak. Mówiąc prościej: przeciwnik doszedł ale jego wojsko stało pod Twoją wioską do końca pełnej minuty... w tym czasie wrócili też Twoi

3

Sunday, 30.10.2011, 16:50

aby unikać takich rzeczy trzeba samemu odświeżyć stronę zanim sama się odświeży co "minutę"