You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

  • "sparki20003" started this thread

Posts: 58

Location: Płonąca Ziemia

  • Send private message

1

Sunday, October 30th 2011, 10:14am

Problem Techniczny Dla Czego Moje Wojsko Stoczyło Walkę

mimo że miało dotrzeć do wioski minutę po przeciwniku??? O co tu chodzi jak ich wysłałem z wioski do innej wioski i za wróciłem aby byli mintę po przeciwniku to stoczyli oni bitwe???
Niech ten, który nie umie panować nad sobą samym, nie sięga po władzę nad innymi!
http://t2.czaswojny.interia.pl/r.php?r=4922

2

Sunday, October 30th 2011, 4:16pm

choć może Ci się to wydać dziwne to gra jest podzielona na 1 minutowe "tury". Wojsko wróciło w tej samej minucie co był rozegrany atak. Mówiąc prościej: przeciwnik doszedł ale jego wojsko stało pod Twoją wioską do końca pełnej minuty... w tym czasie wrócili też Twoi

3

Sunday, October 30th 2011, 4:50pm

aby unikać takich rzeczy trzeba samemu odświeżyć stronę zanim sama się odświeży co "minutę"