Nie jesteś zalogowany.

1

Friday, 04.11.2011, 14:38

Atak którego nie było ;)

Około północy 3.11.2001 loguję się do gry, widzę idzie atak na moją stolicę.
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=89b6cc3c11

Armie i tak wysłane na nocną wyprawę po nocnych lokalach oferujących napoje wyskokowe i striptiz, dla zabawy wysyłam jednego kamikadze :)
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=176851a8ac

Wracam do pracy, około 2 w nocy loguję się w grze i... Walki nie było, nie dostałem raportu o rozegranej walce. Jak widać z raportu ataku mojego kamikadze armie gracza WSZYSTKIE i w pełnym składzie były na miejscu czyli wykasowanie wioski raczej nie wchodzi w grę.

Mam pytanie o co może chodzić? Biorąc pod uwagę że anulowanie ataku w TE jest niemożliwe.

Nawet jeżeli atak doszedł do skutku a ja nie dostałem raportu, powrót armii przeciwnika nastąpiłby później niż atak mojego kamikadze, a widać że wszystkie armie są na miejscu. Chyba że atak też był jednym wojakiem (raczej mało prawdopodobne :))

A może istnieje bug w grze pozwalający na przerwanie ataku i materializację armii w wiosce?

Mój ausweis: 38622; ausweis atakującego:46878

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "CzysTY" (04.11.2011, 16:29)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 07.11.2011, 09:13

Atak trwał do samego końca, czy wcześniej po prostu zniknął?
Możliwa jest opcja, że w międzyczasie ktoś przejął wioskę, z której pochodziła armia?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Thursday, 10.11.2011, 10:34

Atak trwał na pewno na 30 minut przed końcem. Niestety musiałem wrócić do pracy, 2 godziny później zalogowałem się ponownie żeby zobaczyć wynik ale raportu z ataku nie było. Wioska gracza w 99% raczej nie była przejęta bo od kiedy klan się z nim "bawi w kotka i myszkę" wiochy są w tych samych miejscach.

4

Friday, 18.11.2011, 10:26

żeby było śmieszniej, wczoraj atakuje moją wioskę ten sam gracz. I tak wojska nie mam w tej wiosce buduję dwóch piechurów. Jeden zostaje w wiosce, drugiego wysyłam jako kamikadze ;) Atak gracza dochodzi jest raport. Mój kamikadze dochodzi, pojawia się napis "zakończono" i .... Nic nie ma raportu, nie ma kamikadze. Nie ma śladu po ataku. Piszę w końcu do gracza z pytaniem czy dostał raport, odpisuje gracz że nie dostał. Cuda się dzieją albo ktoś buguseruje. A co by było gdybym całą armię wysłał z bohaterem? Wyparowałaby?? To już drugi raz podobna sytuacja i tylko z tym samym graczem.

5

Friday, 18.11.2011, 20:40

Miałem ostatnio podobną sytuację szedł na mnie atak w wiosce został 1 piechur gdy atak doszedł dzielny wojownik zniknął a po raporcie ani śladu :) Nie wiem czy strona atakująca dostała raport ja na pewno nie.