Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] Zmiana czasu

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Canis

Początkujący

  • "Canis" started this thread

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Saturday, 05.11.2011, 12:15

Zmiana czasu

Dlaczego nigdzie nie ma informacji ,ze serwer mimo tego za na zegarze uwzglednia zmiany czasu to przy ochronie po oblegu na dany klan ( 7 dni ) dostałem oblega o 1h predzej .


T2 Canis ID1347

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Canis" (05.11.2011, 12:22)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 07.11.2011, 09:22

Niestety takie uroki zmiany czasu, w bazie jest zapisany czas, po którym można oblegać jako czas uniwersalny, a która to dokładnie jest godzina lokalna, to zależy od strefy czasowej. Jedyne, co można z tym zrobić, to pomyśleć o jakimś komunikacie na przyszłość.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Canis

Początkujący

  • "Canis" started this thread

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 09.11.2011, 16:14

Ja nie wiem jaki wy tam macie czas , dla mnie licza sie fakty , w poradach macie taka informacje ;

"jeśli dany klan oblegaliśmy w ciągu ostatniego tygodnia (wtedy możemy oblegać inny klan)"

tydzien nie 168h , bo gdyby tam pisało 168h to ok , ale jednak pisze tydzien i przez ten czas uniwersalny ja straciłem osade którą rozwijałem rok czasu a to co sie zdarzyło traktuje jako buga i co dalej ?
Rozumiem ze mam sie pałować i jaśnie administratorom dupy nie zawracać bo macie ważniejsze sprawy na głowie ?

Canis

Początkujący

  • "Canis" started this thread

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 23.11.2011, 09:39

Potwierdziły sie moje słowa , admini maja już wywalone na wszystko .
Pewnie zaraz będą się tłumaczyć że ta gra nie przynosi zysków itd ..... standardowo .
My też będziemy mieli wywalone na wszystko , ja zacznę od Premium .

5

Wednesday, 23.11.2011, 16:24

Dostałeś obla 1h prędzej, bo przy zmianie czasu na zimowy doba trwa 25 godzin. Masz rację tydzień to tydzień, ale wówczas minął tydzień i 1h.


6

Wednesday, 23.11.2011, 16:32

Poza tym to jest 1. przypadek nikt inny tego nie zgłaszał, więc niby skąd ktoś mógł wiedzieć o tym błędzie.
A i jeszcze jedno, skoro ktoś na Ciebie polował to i tak byś dostał ten obleg tylko 1h później.

Canis

Początkujący

  • "Canis" started this thread

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Friday, 25.11.2011, 14:08

Cóż za przenikliwość umysłu Dario
Wyobraż sobie ze bym nie dostał 1h pózniej , pomyśl chwile i zastanów sie JAK TO JEST MOŻLIWE ? .

Arlo w grze jest zegar (po prawej stronie na górze ), dla tego zegara nie minoł tydzien ,ale dla jakiegość wewnętrznego zegara gry tydzień minol , tylkoze dla nas graczy podstawa jest zegar ktory widzimy czyli ten w grze bo do niego mamy dostęp .

I dlatego ze tego nikt nie zgłaszał jest to bug , który znalazłem a co robi sie z bugami ?
I dlaczego osoba na którym wykorzystano buga ma być kara ? W innych grach osoby który wykorzystywały bugi sa karane , tutaj karze sie jak sie chce , szczegolnie bo ktos obrazil kogos i juz widze kary , dla mnie obraza jest ptakie podejscie administracji do wylapywania bugow i co z tym zrobicie ? zastanowie sie , hmm no tak znam odpowiedz , jak zwykle nic z tym nie zrobicie .

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Canis" (26.11.2011, 11:30)