Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 10.11.2011, 09:51

achivments czyli zadania z nagrodami

przydało by się dodać do time edge achivments czyli pewne osiągnięcia
stałe czyli dostępne w każdej epoce
1 ratusz i ołtarz do 20 lev
2 odblokuj wszystkie jednostki
3 opracuj wszystkie technologie
4 pokonaj wszystkich wodzów
nagrodami za to mogą być specjalne księgi
np za 1 dwa X księga architekta czas budowy kolejnego budynku to 1 sec
można także dodać poboczne czyli dostępne tylko w danej epoce
gracze mogli by wymyślić jakieś .

2

Thursday, 10.11.2011, 11:48

Jedyny problem jaki w tym widzę to co zrobić z graczami, którzy są np w 4e a zadanie jest z 2e.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Thursday, 10.11.2011, 12:59

tak też widzę ten problem dlatego też daje innym graczą się wypowiedzieć

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 10.11.2011, 13:10

Jakby nie patrzec owe wymogi sa sciśle powiązane z wymganiami do skoku, także moglibyśmy przyjąć, że każdy w epoce wyżej niż dane zadanie zrealizował je.

Dzieki temu poprostu mozna przyznac kazdemu nagrode za wymienione wymogi zadań.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

5

Thursday, 10.11.2011, 13:31

Nie chodzi już o te nagrody tylko o frajdę, że się zdobyło ten achivment.

6

Thursday, 10.11.2011, 14:20

tak pomyślcie jeszcze o pobocznych misjach jak np wbij 5 lev bohaterowi w 1 epoce

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 10.11.2011, 16:24

Takie propozycje były już daaaaawno...efektów nie widać :P

8

Thursday, 10.11.2011, 21:51

Fajna sprawa...problem można obejść faktycznie zaliczając wyższym epokom zadania z niższej...ale ołtarz i zamek do 20 lvl to znacznie za nisko, dużo osób dostało by to w gratisie. Proponuję wyżej ale na zasadzie osoiagniecia tego typu budynków we wszystkich wioskach. Tor aczej powinno byc cos trudnego co skłoni gracza do checi uzyskania bonusu. Oltarz robi kazdy do 5e bo trzeba ale oltarz i zamek w kazdej wiosce juz nie kazdy.

9

Friday, 11.11.2011, 13:24

można np w pobocznych dodać szałas do 20 poziomu

10

Sunday, 13.11.2011, 13:59

Jeszcze wprowadzić budynek Gildia : Boba Majstera
dla simujących ;)
Rozbudowa budynku Gildi o każdy poziom zmniejszałaby o 1 % czas potrzebny rozbudowe wszystkich budynków w wiosce

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Sunday, 13.11.2011, 15:01

no Dla Ciebie jak znalazł biorąc pod uwagę "gnicie" w 1 epoce a tu chodzi o dobro wszystkich a nie tylko ludzi którzy nie mają ambicji :rolleyes:

12

Monday, 14.11.2011, 16:31

dokładnie co to ma być ja chce kogoś zjechać będąc w 2 ep a tu nikogo nie ma tylko wioski z 1 ep

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Tuesday, 15.11.2011, 13:27

Poświęciłem ciut czasu i pograłem w wampirki.
Wnioski jak na razie jednoznaczne, w tych miejscach gdzie gry są podobne można wprowadzić dokładnie te same opcje.

A więc wyprawy indywidualne.
- oni mają 2 razy więcej!! Więc dlaczego my nie:D

Studnia dusz
Nam również przydało by się coś w tym stylu
Oni podnoszą my robimy dziury, oni mają możliwość robienia to z każdym przedmiotem, my również powinniśmy.
Wampirki podnoszą kosztem kamyczków zdobywanymi w lokacjach, i dostawanych od samych twórców. Dlatego pomysł robienia tego u nas za ph jest nie fer, proponowałbym wykorzystanie do tego repki, lub wprowadzenie jakiegoś innego środka płatniczego.
Mają opcje łączenia przedmiotów w nowy, nam też by się przydało:)

Opcja ze zniszczeniem przedmiotu jest ciut przegięciem w naszym przypadku, z prostego powodu ciut mało nam dropi, u nich wszystkiego zatrzęsienie:)

Zadania
Wybuduj to, osiągnij poziom, zrób tamto. I nagrody:D
Oni mają, my też moglibyśmy mieć. Nagrodą mogą być PD, przedmiot, lub inny bajer. Nowi będą mieli zachętę do rozwoju, starsi powinni dostać nagrody zaległe:)

Arena
Można drużynowo jak u nich, lub indywidualnie.


Hmm chyba wszystkie zbieżne elementy wyłapałem:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (15.11.2011, 13:46)


rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Tuesday, 15.11.2011, 19:35

polubiłem cię OLE :rotfl:

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Wednesday, 16.11.2011, 13:44

:S
Aż się boję.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

16

Wednesday, 16.11.2011, 15:40

lol w jakim sensie cie polubił

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Wednesday, 16.11.2011, 16:24

Poświęciłem ciut czasu i pograłem w wampirki.
Wnioski jak na razie jednoznaczne, w tych miejscach gdzie gry są podobne można wprowadzić dokładnie te same opcje.

A więc wyprawy indywidualne.
- oni mają 2 razy więcej!! Więc dlaczego my nie:D

Studnia dusz
Nam również przydało by się coś w tym stylu
Oni podnoszą my robimy dziury, oni mają możliwość robienia to z każdym przedmiotem, my również powinniśmy.
Wampirki podnoszą kosztem kamyczków zdobywanymi w lokacjach, i dostawanych od samych twórców. Dlatego pomysł robienia tego u nas za ph jest nie fer, proponowałbym wykorzystanie do tego repki, lub wprowadzenie jakiegoś innego środka płatniczego.
Mają opcje łączenia przedmiotów w nowy, nam też by się przydało:)

Opcja ze zniszczeniem przedmiotu jest ciut przegięciem w naszym przypadku, z prostego powodu ciut mało nam dropi, u nich wszystkiego zatrzęsienie:)

Zadania
Wybuduj to, osiągnij poziom, zrób tamto. I nagrody:D
Oni mają, my też moglibyśmy mieć. Nagrodą mogą być PD, przedmiot, lub inny bajer. Nowi będą mieli zachętę do rozwoju, starsi powinni dostać nagrody zaległe:)

Arena
Można drużynowo jak u nich, lub indywidualnie.


Hmm chyba wszystkie zbieżne elementy wyłapałem:)
Lokacje: Biorąc na logike chodzi o to, abyśmy bohaterów wykorzystawali także w innych celach nie tylko lokacje.lokacje.lokacje :)
Studnia dusz: Równie dobrze my też możemy łączyć runy w jakimś tam ODPOWIEDNIM przeliczniku.
Zadania: Całkowicie popieram to jest coś co zmobilizuje nowych.
Arena: Już pytałem o nią i uzyskałem odpowiedz, która jest dla mnie zrozumiała. Nie zostanie wprowadzona, a zrozumiała gdyż: 1 nie ma sensu narazac własnego bohatera na exp ujemny 2 kazdy awatar/czar to ogromna przewaga nad innym graczem. (jak znajde podam link do tematu)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Thursday, 17.11.2011, 00:25

Ebo

Jak nabijesz 50 lvl pogadamy o tych lokacjach lokacjach.... Do póki nie zwiększy się wydobycia na stolicy, główny do niczego innego nie będzie się nadawał!!
Chce poznać twoją tajemnice jak łączysz np 3 runy w 1???
Oni mają nawet swoje kamyczki (coś jak nasze runy) podnoszą przedmioty najtańszym kamyczkiem (czyli my feh) i mało tego mogą z najgorszych robić lepsze (kamyczki a kamyczkami itemki)
Arena: Oni nie nabijają - expu jak my:(
W napadzie na innego gracza dostajesz + ileś tam, jeśli się nie uda nie wiem jak potem ale na początkowych lvl -3. Dobiłem 25 lvl i cały czas jest to -3 od początku.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Thursday, 17.11.2011, 15:01

Zle mnie zrozumiałeś Ole.
Co do łączenia run my też moglibyśmy poprostu mutować nasze runy jak oni kamienie kosztem odpowiedniej kombinacji, nie dołączając kosztów dodatkowych, lecz to jest kwestia twórców.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

20

Saturday, 19.11.2011, 11:37

Prostym sposobem na dodatkowe uatrakcyjnie mogłoby być wprowadzenie w ołtarzach slotów na artefakty - artefakty najzwyklej dające jakąś unikalną właściwość naszej cywilizacji w danej epoce, do zdobycia w lokacjach i na ekspedycjach.

Podobne wątki