Nie jesteś zalogowany.

[ REKRUTACJA ZAMKNIĘTA ] BlackCompanyAcademy

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 01.12.2011, 06:16

BlackCompanyAcademy

REKRUTACJA:
Jeżeli masz premium, skończyłeś szkoły i w tej grze chętniej budujesz armie niż budynki, napisz.
Preferujemy osoby aktywne, nie popełniające dwa razy tych samych błędów, dbające o zrównoważony rozwój swojego konta.

http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=clan

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "acmariusz" (02.12.2011, 08:05)


Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 01.12.2011, 09:21

Coś ci się pomieszało.

Od was na bank podania nie przyjmiemy:D

Ale pewnie gdzieś tu się nadacie.
http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=clan&do=view&cid=1614
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (01.12.2011, 11:54)


Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 01.12.2011, 11:15

to chyba :D od moich bombek

4

Thursday, 01.12.2011, 12:11

Jako, ze link podpięty jest do naszego klanu, to małe sprostowanie, nie prowadzimy rekrutacji na forum. Nie jesteśmy akademią. To fake :thumbup:

Stupido ze mnie. Ten link jest tak zmyślnie stworzony, że odsyła każdego do własnego klanu. Prostuję sprostowanie, może i być jakaś akademia Pana Kleksa.

Ruch Poparcia Palikota to dzisiejszy hit :rotfl:

5

Friday, 02.12.2011, 06:43

Nie wiem tylko , dlaczego ktoś podał mój link . Żadnej rekrutacji bowiem nie prowadzę . Bardzo miło i skutecznie gra mi się SOLO . Przynajmniej mogę podokuczac wrogiej koalicji i powynosic surkę na techy , a swoim z BC służyc ochronkami . :rotfl:

6

Friday, 02.12.2011, 10:46

Ten link jest tak zmyślnie stworzony, że odsyła każdego do własnego klanu.

7

Friday, 02.12.2011, 17:25

Wcale nie jest zmyślnie stworzony, po prostu jest to link do klanu.

Widać, że nie znacie się na ŁEBMASTERINGU. :P

Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio edytowany przez "Arlo" (02.12.2011, 21:33)