Nie jesteś zalogowany.

1

Monday, 12.12.2011, 10:48

Idealna szarża

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "stsmax" (12.12.2011, 13:17)


Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 12.12.2011, 11:29

Zły tytuł:D

Idealna szarża kontra lipa:D Taki powinien być.

Ale i tak gratki.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

3

Monday, 12.12.2011, 12:58

jak dla mnie nie ma czym sie chwalic, totalna miazga, jak to wiekszosc takich atakow bywa, tylko pkt dosw impanuja, reszta totalna przewaga, lvl czlowieka i szarza wiec nie bylo co zbierac

4

Monday, 12.12.2011, 13:48

Pięknie

Gratki

5

Tuesday, 13.12.2011, 11:56


stsmax
- chyba się wybierzemy ponownie na Krowę z oblegiem ... konfrontacja może być Ciekawa z naszymi halkami ... jak Ci wejdzie szarża to nam troszkę nadszarpniesz armie - jeśli nie to Was wyczyścimy max do 7 rundy ... a zapomniałem Wy macie śmigła i przeciwko nam nie macie odwagi wystawić piechoty i czołgów 8)

... ktoś ostatnio mi napisał że mój NU z halkami lepiej wymiata niż czołgi Diabłów :P

... zimne już noce o tej porze roku dla HANa nie są już takie bezpieczne
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=646722f58a

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=66c9a7963e

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=531d99f704

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=7334a9a032

... ale szacun dla niego bo nawet nie "pisnął" mi na PW ... twarde są chłopaki z 4 epoki w AZ :thumbup:

6

Wednesday, 14.12.2011, 11:59

Comanche: Szkoda ze dopiero teraz zaczeliscie zamieszanie jak dwie kolejne osoby od nas awansowaly do 6 epoki ;( Ale i tak fajnie ze cos kombinujecie :) Postarajcie sie o jakas wioske w 5 epoce by caly klan od nas mogl sie pobawic ;) Nalotow nie bedziemy robic :> ( do czasu puki jakiegos nie dostaniemy oczywiscie ;D )

ps.
Wieksza armie mial bagusny jakis rok temu :P

A co do tematu to sam wiem ze 3 szarze nawet z tak spasionego czleka to naprawde jest cos :) Jeszcze raz GRATKI Farciarzu ;) - dla tych co rzadko ogladaja szarze podpowiem ze Stsmax mial jeszcze farta pod wzgledem malej ilosci "dubli" w atakach.

8

Wednesday, 18.04.2012, 22:08

Policyjne szczescie że tak się wyraże:P

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Wednesday, 18.04.2012, 22:29

lol a ja się ciesze jak mi jedna siądzie lub dwie na lokacji :P

10

Thursday, 19.04.2012, 00:11

straszna rzez ;/ az zniecheca do gry

szkoda ze nawet najslabsza jednostka z pomoca szarzy ma instant kill

przydaloby sie troche oslabic piechote w 5/6 epoce ;p

przynajmniej AA zredukowac do 20 zeby lotnictwo moglo stanowic antyjednostke na piechote

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Thursday, 19.04.2012, 08:10

heh piknie:)

A nie lepiej pomyśleć o wzmocnieniu swojego woja?: Od razu zabierzcie to zmieńcie tamto. Każdy ma te same jednostki do dyspozycji:P
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

12

Thursday, 19.04.2012, 10:07

jedyne o czym potrafie myslec ogladajac taki link to to jak bardzo szarza wypacza element strategi w tej grze ;/

tyle roznych jednostek i wszystko sie marnuje

niestety ciezko by bylo poprawic/zbalansowac gre na tym etapie

13

Thursday, 19.04.2012, 12:36

dwie epoki przewagi i was zastanawia dlaczego piechota masakruje rajtarie ??
a bez szarzy ?? jakby wynik wygladał ??
albo gdyby szarza padła w pierwszej chocby na jedna armijke rajtarii ??
no i poziomy herosow - lvl 52 człowieka - i czy ja czasem nie czytałem wczesniej jaki to człowiek jest bezbronny wobec innych ras ??
jak zwykle cos sie wam nie podoba, z góry zakladacie ze taka szarza będzie padac w kazdej walce i co runde :P

i gratki za szarze :D

a tak jedna fakt

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "robertpkt" (19.04.2012, 13:25)


14

Thursday, 19.04.2012, 13:03

Nie dwie tylko jedna, ciekawe jak by to wyszlo z podobna armia na zdechlaku 50lvl z kompletem do szarzy:)

15

Thursday, 19.04.2012, 18:48

Z CZ jest zwykle tak że jak mu wejdzie szarża to wraca z niewielkimi stratami i ze sporą sumą expa...... ale ja mu szarża nie wejdzie (co zresztą zdarza się znacznie częściej) to wraca bez armii :) albo co gorsza w plastikowym worku z ujemnym expem.

Także nie ma się co podniecać jednym raportem... są setki innych na których NU masakrują CZ którym nie wlazła szarża :) taki urok tego boha

16

Thursday, 19.04.2012, 23:22

Gratki :)
AA nie jest az tak wypasione 240 ledwie przy wejsciu szarzy ;) Demon da wiecej z szarza z ciuszkow ;)

Ale dziwic sie ze 1k piechoty wygral z 1,5k jednostek z epoki nizej no coz... przy 3 szarzach i tak duze straty i szczescie obroncy ze wszystkich nie stracil :P

Aniolek czy nekros na tym poziomie mogli by dosc spokojnie namieszac czlowieczkowi :P

17

Friday, 20.04.2012, 05:46

nekro na 99 poziomie nic by tu nie pomogl

145dmg x 305% to nawet czolgi padaja od strzala a mozna wiecej z itemow wyciagnac

aniol to jeszcze gorszy wybor przy wyzszych epokach

chyba pozostaje sie pogodzic z dominacja czlowieka w dalszym etapie gry, zwlaszcza gdy armie oparte sa na czolgach i tylko szarza moze je pokonac

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Friday, 20.04.2012, 10:02

E tam jaki człowiek. Czerwoniec z szarżą:) Bonus do ataku nawet bez szarży pomoże a jak wejdzie szarża to ze zwoi masz większy modyfikator. Człowiek jak nie dostanie szarży to d... Za mały bonus ini żeby coś naprawdę znaczył. Człowieka trzeba wbijać jak na największy poziom, a inne rasy od najmniejszego wystarczą tylko zakupy albo fart do dropu:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

19

Friday, 20.04.2012, 12:32

E tam jaki człowiek. Czerwoniec z szarżą:) Bonus do ataku nawet bez szarży pomoże a jak wejdzie szarża to ze zwoi masz większy modyfikator. Człowiek jak nie dostanie szarży to d... Za mały bonus ini żeby coś naprawdę znaczył. Człowieka trzeba wbijać jak na największy poziom, a inne rasy od najmniejszego wystarczą tylko zakupy albo fart do dropu:)


dokładnie tak jak mówisz
człowieczkowi zbyt często te szarże nie wpadają a jak ich nie ma to raport dokładnie wygląda w drugą stronę
poza tym każdy może sobie zrobić człeka a dopiero przy expieniu tego bohatera zobaczy jaki to fajny a wręcz cudowny bohater