Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Canis

Początkujący

  • "Canis" started this thread

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 15.12.2011, 10:02

Naloty na stolice działają AŻ ZA DOBRZE

Ataki 1bombowcem tylko na stolice

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=99a62556f0

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=1822d424ca

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=608e44db1f

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=61b02cb75e

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=0dfbb825f7


a tu jeszcze atak na mnie
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=677a556b46


Po pierwsze 100% skutecznosci nalotu powinno byc liczone po waszym wzorze .
Druga sprawa zgodnie z zapisem
v. 0.8.8

W nalocie na stolicę danego gracza można zniszczyć maksymalnie jeden poziom jednego budynku z maksymalną szansą 25%.



Podkreślan BUDYNKU nie Kopalni !!!

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 15.12.2011, 10:06

Kopalnia to też budynek:P
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Canis

Początkujący

  • "Canis" started this thread

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 15.12.2011, 10:36

kopalnia to też budynek

No niestety kopalnia to nie budynek zgodnie z raportem .
Przy nalocie losuje sie najpierw budynek a potem kopalnie , nalocie na osade niebędącą stolicą .
Jesli w patchu 25% odnosi sie do kopalni i budynku to powinno to byc poprawione

Nastpena sprawa wynikająca z tego to to że widziałem 3 raporty z udanym burzeniem na stolice dzisiaj we wszystkich burzy sie tylko kopalnia , a nie powinno tak być , częściej powinno wchodzić burzenie budynku , zobaczymy nastepne raporty sie sie przekonamy czy to tylko losowość wyszła .

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 15.12.2011, 10:58

Cytat

Po pierwsze 100% skutecznosci nalotu powinno byc liczone po waszym wzorze .

Jakie 100% skuteczności, po jakim naszym wzorze? Z tego co widzę w raportach działa to tak jak powinno.

Cytat

No niestety kopalnia to nie budynek zgodnie z raportem .

W raporcie ten podział jest dodany wyłącznie dla przejrzystości.

Cytat

Przy nalocie losuje sie najpierw budynek a potem kopalnie , nalocie na osade niebędącą stolicą .

Twierdzenie błędne.

Cytat

Jesli w patchu 25% odnosi sie do kopalni i budynku to powinno to byc poprawione

Naloty zawsze odnosiły się do jednego i drugiego, nie przypominam sobie, byśmy wprowadzali tam jakiś podział nie licząc przejrzystości raportów.

Cytat

Nastpena sprawa wynikająca z tego to to że widziałem 3 raporty z udanym burzeniem na stolice dzisiaj we wszystkich burzy sie tylko kopalnia

3 raporty to trochę mało. Mogę ci wyrzucić 3 orły lub 3 reszki pod rząd i nie powinno to mi zająć więcej niż jakieś 2-3 minuty. Derren Brown zrobił kiedyś eksperyment polegający na wyrzuceniu 10 rzeszek pod rząd, udało mu się, ale zajęło mu to 9 godzin rzucania monetą.

Cytat

częściej powinno wchodzić burzenie budynku

Twierdzenie błędne.

Sprawdziłem dla pewności kod i wygląda na to, że wszystko jest w porządku. Poczekamy na kolejne raporty.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 15.12.2011, 11:22

Z tego co widzę to robicie wszystko żeby graczy odstraszyć od grania, bo nawet teraz na stolicach sobie nie pograją .Tak że tylko patrzeć jak będzie graczy ubywać.

Stolica powinna być jedyną wioską którą się nie powinno bombardować , tak samo jak nie można jej przejąć.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 15.12.2011, 12:05

Spiryt77, post trochę nie na temat, prawie 2 lata temu ograniczyliśmy naloty na stolicę, a ty piszesz tak, jakbyśmy je właśnie ułatwili.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Canis

Początkujący

  • "Canis" started this thread

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 15.12.2011, 12:15

Panie Konradzie wasz wzór to wzór który jest na wiki , i to jest wasz wzór
Ja Panie Konradzie wyciągam informacje z tego co mam , a jest to gra , jeśli w grze byłoby wytłumaczone to co teraz Pan mi tłumaczy unikneło by się wielu niedomówień , może inni mają "lepsze" informacje lecz ja opieram sie na tym co oferuje mi gra a tutaj jest jasno napisane i budynki i kopalnie , rozumiem ze tak cięzko jest w patchu dopisac te kopalnie .

8

Thursday, 15.12.2011, 12:22

a nie lepiej by bylo, zeby nalot na stolice niszyl tylko budynek, a kopalnie zostawil, bo Ci co graja na stolicach to po jakims czasie skauja konto i ubedzie kolejny gracz, a moze i nawet platnik premium, no ale widocznie dazy sie do tego, zeby ta gra padla calkowicie i nie trzeba bedzie sie wysliac nad nowosciami do niej

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 15.12.2011, 12:24

Ok, tylko ja nadal nie rozumiem, o co chodziło ci w tym stwierdzeniu, o 100% liczonych po naszym wzorze. Może napisz jak wg ciebie jest, a jak powinno być.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Thursday, 15.12.2011, 12:29

wiem ze ograniczyliście ale ostatnio spróbowałem zrobić nalot puściłem 20 bombowców na demonie 30 lvl i nie zniszczyłem żadnego budynku a teraz po poprawieniu błędu 1 bombowcem się niszczy w stolicy budynek jak to Canis pokazał więc wystarczy popatrzeć ze gracze na stolicach sobie nie pograją i odechce im się grac .

11

Thursday, 15.12.2011, 12:57

A moze wykorzystac obrone laserowa jakos by tez brala udzial w walce przed nalotem.
Sa dwie propozycje:
1) Obrona laserowa zadaje jakies obrazenia strzelajac do zblizajacych sie bombowcow - uszkadzajac je przed walka, badz tez nawet zestrzeliwujac, wszystkie badz czesc zaleznie od ilosci napastnikow i ppoziomu obronnych umocnien.
2) Puki jest obrona tylko ona moze byc zniszczona, a dopiero jak calkowicie obronne umocnienia sie zniszczy mozna niszczyc inne budowle. - i to samo na wszystkich wioskach, tyle ze tam nie bedzie schodzic po 1 lvl a po 5-6 lvl budynku.

Canis

Początkujący

  • "Canis" started this thread

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Thursday, 15.12.2011, 13:24

Nalot na osade niebędącą stolica
Aby zburzyc na 100% jakis budynek lub kopalnie w E6 gdzie bombowce maja sile 190 trzeba wyslac 6 takich bombowcow mamy wtedy 100% szany na zburzenie 1 budowli i 14% na zburzenie drugiej budowli .
Przy wyslaniu 1 bombowca szansa na zburzenie 1 budynku wynosi 19%

Nalot na stolice
Szansa tutaj jest 4 krotnie mniejsza i maksymalnie mozna zwalic 1 budynek
wiec szansa na zburzenie 1 bombowcem 1 budynku powinna byc wedlug mnie 4,75% ( przy sile bombowca 190 ) , szansa jest ale naprawde niewielka

Dodatkowo co mnie razi najbardziej poniewaz nalotow zrobilem juz sporo i to takich na poziomie kasowania 1-2 budynkow to fakt ze czesciej burzy sie budynki nie kopalnie , przy wiekszej ilosci burzonych budowli wiecej kopalni leci niz samych budynkow , dziwne ale tak jest , dlatego zakladalem ze gra osobno liczy budynki i budowle .

Może to co sie udało gosciowi ze zburzyl 1 bombowcem 1 kopalnie na 3 próby bylo tym szczesliwym 4,75% , mozliwe .
Możliwe ze 3 raporty z udanych akcji które widziałem i w których burzona była tylko kopalnia a nie budynek też było szczęsliwym trafem .
Ale nie mam jak testowac tego setki razy , a w tym czasie maja mi leciec poziomy w stolicy ostatniej osadzie jaka mi została , pewnie jakby była e7 to bym miał jakiś cel i olałbym stolice ale że nie ma nowej epoki na tej zależy mi bardzo .
Może jakby w stolicy były dodatkowe bonusy tak jak to maja normalne osady można by było cos ugrac przeciwko graczą których armie z 1 osady są większe od moich .
Ale jest inaczej .
Dlatego podpisuje sie pod petycja o wyłaczeniu nalotów na stolice albo wprowadzeniu jakis możliwości obronych , bo inaczej to nie chce mi sie pilnowac w nocy ataków i nalotów które idą po kilka minut a nie mając kumulek z osad moja armia jest do zestrzelenia jak nie w 1 to na luzie w 2 atakach .

Canis

Początkujący

  • "Canis" started this thread

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Thursday, 15.12.2011, 13:27

Zrobicie i tak co będziecie sami chcieli , ja wyraziłem tylko swoje stanowisko , mysle ze nie ja jeden mam mieszane uczucia na ten temat , juz sam fakt że kiedyś nie podobało sie ludzią burzenie stolic że powstał patch świadczy o ich stanowisku wtedy i teraz , z tym ze kiedyś to można było uciec do nowej epoki i tam próbowac walczyc ( ja miałem tak że uciekałem z E3 żeby sie okopać ) ale teraz będąc w E6 zostaje mi tylko urlop lub kasacja konta a zaczynać od początku to mi sie nie chce .

14

Thursday, 15.12.2011, 14:19


Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

15

Thursday, 15.12.2011, 14:32

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=8c6f02909d

proszę bardzo poleciał budynek nie kopalnia

Canis ty już przestań płakać
jak sam robiłeś naloty na stolicę to byleś w niebo wzięty a teraz jak się sytuacja odwróciła to już ci nie pasuje

jak miesiąc temu zaprzestaliśmy robić na was naloty to ty oczywiście nie zaprzestałeś wręcz szczyciłeś się tym jak fajnie lecą budyneczki 25+
więc o co teraz płacz o to że w końcu można coś i tobie zrobić

był błąd w grze naprawili i jest ok oczywiście nie dal ciebie bo będzie bolało
fajnie jest patrzeć jak komuś lecą budyneczki ale jak już tobie lecą to tak nie może być prawda
Valchala jakoś potrafiła się z nami dogadać i jakoś nie mają nalotów i nie będą mieli do puki nie zrobią wałka jaki ostatnio jak widać jest na topie

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "stsmax" (15.12.2011, 14:47)


16

Thursday, 15.12.2011, 16:23

Elzutek powtarzasz się.
Żegnam :)

Canis

Początkujący

  • "Canis" started this thread

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Thursday, 15.12.2011, 16:39

Dokładnie się powtarzasz .
To nie jest wątek o waszych nalotach ! więć albo pisz na temat albo załoz nowy wątek jak to zaczeliście nam naloty i myśleliście że jak skończycie to i my to zrobimy a tu kłopot bo 1 gość z armią stoliczną zniszczy wam wszystko ( zabawne ) .
Chętnie sie do tego wątku dopisze .
Jak wam nie pasuje zmiana obecnego systemu nalotów to o tym piszcie .
Jak znależliście buga lub nie z nalotami , piszcie .

18

Thursday, 15.12.2011, 17:44

jak juz tak off-topujecie to ja tez sie przylacze

gdyby nie ten watek to nawet bym nie wiedzial ze moi znajomi potracili wioski i zeruje im sie teraz budynki w stolicy ;/

piekno juz dawno zniknelo z wojen w tej grze a najgorsze ze administracja ma na to wyjebane i nic z tym nie robi (a tak niewiele pracy wymaga naprawienie tego)

ludzie traca wszystkie wioski wiec uciekaja do wyzszych epok...
i tak do czasu gdy nie wyladuja w 6 epoce z sama stolica ktora jest niszczona nalotami do zera a ich zabawa na TE dobiega konca

byla propozycja zeby grajac na samej stolicy dostawac bonus x2 do wydobycia
nie wiem czy tak ciezko wprowadzic ta zmiane zeby ludzie mogli jeszcze troche pograc zamiast kasowac konto?
moze admin chce wprowadzic swoje "lepsze" rozwiazanie ale zanim to zrobi to obawiam sie ze nikt juz tu nie bedzie grac

druga sprawa to osoby ktore psuja zabawe innym dolaczajac do oblezen armia skladajaca sie z jednej jednostki
powinna byc lista armi ktore osoba zakladajaca oblezenie lub broniaca wioski bedzie mogla dodawac do atakow/dolaczania do oblezen

wiem ze wprowadzenie tego moze juz wymagac troche czasu ale to nie czas jest problemem a checi osob ktore sie "zajmuja"? ta gra

19

Thursday, 15.12.2011, 21:39

na życzenie czarnego żniwiarza dołączam jeszcze jeden raport z nalotu na stolicę
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=b37fc0332f

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!