Nie jesteś zalogowany.

21

Saturday, 17.12.2011, 12:03

Ja to bym proponował żeby było można atakować nie o jedna epokę ale o dwie .
Ale tylko atakować nic poza tym.

Tak się szczycicie waszą wspaniałą strategia (jeżeli strategią można można nazwać ucieczkę ) która polegała na jak najszybszym awansie do najwyższej epoki ,a teraz co powiało nudą ,nie ma kogo bić i z chęcią byście pobaraszkowali 2 epoki niżej ?
Pomysł ciekawy ale czemu tylko ataki jak wprowadzać to cały pakiet przyda się 4 epoka w oblegach na 6 .
Dlaczego ma być tylko to co pasuje Wam ? Jak już coś zmieniać to tak żeby każdy był zadowolony.

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Saturday, 17.12.2011, 12:14

No bo taki temat założyłem żeby same ataki, ale gdzie tam Wy już byście wszystko chcieli.

Mi tam nuda nie zalatuje, bo mam ataki na pusta wioskę, a poza tym jak się troszkę rozbuduje to będę atakował.

vizard7

Początkujący

Postów: 16

Skąd: moszczenica

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Friday, 23.12.2011, 19:33

jestem za

bardzo dobry pomysł chłopaki w sumie tak 6 erę poatakować nie byłoby źle a i wreszcie ruszyło by się te czołgi a nie musze mieć farta jak dzisiaj takai do mnie zajrzał i tylko z mojej gapy jeszcze przeżył
bo tak się składa że piki są za cienkie ale tak ktoś wejdzie 600 piechurów w czołgi to się je trochę podziurawi
skończcie z tym wyzywaniem bo święta idą a w nowy rok też ludzie się nie złoszczą

Podobne wątki