Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 15.12.2011, 14:39

Ataki epokowe

Ja to bym proponował żeby było można atakować nie o jedna epokę ale o dwie .
Ale tylko atakować nic poza tym.

2

Thursday, 15.12.2011, 14:46

Popieram. :) Ale wtedy 4 epoka, by miażdżyła 2 i 2 nie miałaby żadnych szans na obronę. :/


Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 15.12.2011, 14:53

no nie powiedział bym żeby tak miażdżyła bo w drugiej epoce można legionu zrobić dużo na 4 epokowe rajtki i tez na kirasy piechoty można dużo zrobić.

ale nie tylko wojo się liczy lecz poziom bohatera przy wojsku.

Bohaterów by się szybciej podnosiło tak ze warto się zastanowić nad tym.

4

Thursday, 15.12.2011, 15:01

co za bzdura
korzystacie czasem z mózgów???

jak niby armia z 5 ery dobra armia 150-180 tanków miała by konkurować z 1200halek 200 piechoty i więcej
ogarniasz to o czym piszesz

pokombinuj także i innymi erami

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 15.12.2011, 15:10

dobrze ze Ty używasz mózgu .

To samo można powiedzieć o 6 epoce ze nie będzie miała szans z przerośniętymi armiami z 4 epoki, ale bronic się będzie mogła jak i 5 epoka atakować nie musisz .

Ja jestem w 6 epoce i nie mam nic przeciwko temu .

Wiem jest obawa ze ktoś Ci dup...o skopie

6

Thursday, 15.12.2011, 15:18

stsmax, jakby te czołgi były podpięte pod umarłego z wysokim lvlem, to halki by im raczej niewiele zrobiły, większy kłopot by był z piechotą. Nie wiem trzeba by zrobić symulacje. To chyba jedyny problem, walki 5vs3 i 3vs1.


Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Friday, 16.12.2011, 00:40

pomysł dobry warto by było porobić symulacje pomysł warty uwagi

ps. STSmax ma mózg??? :?: ?(

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 16.12.2011, 00:46

No to go chyba za często nie używa 8o

Ale nie wiem po co takie zamieszanie stsmax robi jak piechtą rozwalił 1000 rajtków to nie poradzi sobie z 1000 halek, a bo piechota mu czołgi rozwali a nie lubi być pokonany .

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Friday, 16.12.2011, 00:48

poprę swoją tezę że m problemy z myśleniem przykład
http://img856.imageshack.us/img856/8017/walkau.jpg

dwaj hero na 30lvl i kto wygrywa??.... 5 epoka a ten tu piepszy głupoty

10

Friday, 16.12.2011, 07:38

golem idiotą to ty zawsze byłeś i będziesz
daj przykład armii 3 epokowej gdzie nie ma samych halek tylko piechota w liczbach 200-300 + taka ilość halek

ja się o swoją osobę nie boję ale jak tak bardzo walczycie o nowych graczy jak to pokazujecie to powiedźcie w którym momencie waszego tępego rozumowania nowi gracze będą mieli szanse z armią 1000 halek + piechotą

zakładasz nowe konto a tu na przywitanie robi ci wjazd pan z taką armią bo odziedziczył wiochę z przed 2-3 lat

no fakt kilka mastodontów i wilków na 100% rozwali coś takiego
idioci

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Friday, 16.12.2011, 08:06

Ja cie tępaku nie wyzywam od idiotów więc przestań bo Ci ten mały móżdżek napuchnie od takiego rozumowania.

No bo każdy poleci na 1 epokę chyba taki gracz jak Ty, bo mi nawet myśl taka nie przyszła i na pewno inny też .

Daj sobie na luz co tylko piechtę masz i czołgi .

Teraz już wiem kto wymyślił żeby 4 epoka od waszych wrogów na T2 trzymała tylko 3 armie w wiosce to przestaniecie nalotów ,nie będę pokazywał palcem.

Tak ze mi się ten pomysł podoba bo chętnie bym zobaczył 4 epokę która mnie atakuje. Nie bał bym się że maja tyle rajtarów ,a ja nie mam dużej armii Mechów .

Jedynie to tylko Ty się boisz jako jedyny, na to wygląda.Bo innego lamentowania nie było. :rotfl:

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Friday, 16.12.2011, 09:33

info dla ubogich umysłowo :!:
tak jak chciał Stsmax zrobiłem kolejną symulacje i ostatnia bo nie mam zamiaru więcej inwestować żeby udowodnic coś nie myślącym matołom

http://img3.imageshack.us/img3/3643/dlaidioty.jpg

13

Friday, 16.12.2011, 14:15

Cytat

dlaidioty.jpg
:rotfl:


Jak to widać w symulacjach przeprowadzonych przez Golema 5 epoka ma zdecydowaną przewagę. Tak jak pisałem wcześniej pomysł jest wart wprowadzenia.
Tylko czy możemy liczyć na jego wprowadzenie?


14

Friday, 16.12.2011, 14:40

no gratuluje pomyslu, moze CI co pisza tu na forum, nie atakowali by pierwszej epoki, ale masa ludzi znalazlo by sie co maja armie sredniej wielkosci, to by tych nowych ladnie kosili w celu zdobywania expa, moze jest paru honorowych graczy, ale napewno nie dacie sobie reki uciac, ze wszysscy z 3 epoki co maja armie po 1k halek i piechote nie atakowali by 1 epoki??? bo zawsze sie ktos chytry na latwy exp, wiec murowany odplyw nowych graczy, a i tak ich jest malutko, jak tak chcecie to moze wprowadzic ataki mozliwe tylko od 5 epoki w dol o 2 epoki, to by pierwsze dwie epoki mialy spokoj i tylko 3 na 2 epoke by atakowala

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Friday, 16.12.2011, 14:46

jak to Stsmax pisał żeby pokombinować z innymi erami więc proszę 2ev4e

http://img585.imageshack.us/img585/2132/2ev4e.jpg

faktycznie 2 epoka bez szans :D

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Friday, 16.12.2011, 14:47

pozatym można by 1 epokę zrobic neutralną czyli mogła by atakować tylko 2 epoke i na odwrót

17

Saturday, 17.12.2011, 01:33

Pomysł mi się podoba ... naturalnie w atakach na wyższe epoki :P - spotkać się w bezpośrednim starciu z stsmax'em ... nieocenione doznanie :rotfl:

18

Saturday, 17.12.2011, 01:46

A czemu tylko atakować??

Ja rozumiem nie oblegać, ale może dodajmy do tego pakiet tak jak jest teraz jeśli chcemy wykonać akcję będąc w 3e na wioskę gracza z 4e to mam kilka opcji do wyboru m.in. grabież, szpiegowanie itd.

Wprowadźmy cały pakiet czyli do ataków dodajmy szpiegowanie i naloty i wtedy możemy się wesoło bawić wszyscy razem :thumbsup:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Dark_elf" (17.12.2011, 02:11)


19

Saturday, 17.12.2011, 10:28

Dark elfie nie szalej, szpiegowanie i ataki w zupełności wystarczą. Wyobraź sobie średniowieczne miasto bombardowane przez samoloty. :P Chociaż trudno też sobie wyobrazić walkę halabardy na czołgi. :P


Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Saturday, 17.12.2011, 11:26

Wieś idź z tymi nalotami teraz to żeś wymyślił .

A na co ci szpiegowanie czyżbyś bał się zaatakować wioski w której nie wiesz co jest, na pewno tak .
Bo ostatnio uciekłeś przed atakiem ,a tak mówiłeś ze wymiatasz armia z tej mojej wioski a jak atak szedł to tylko się zakurzyło .

Tak że ja proponuje tylko ataki, bo nie wiedząc co jest w wiosce dodaje tylko smaczku atakom.

Wagoneer nie tylko z stsmax by się zmierzyło, ale z resztą 5 epoki bo 4 to tam troszkę u nich kuleje .

My sobie tutaj tak rozmawiamy a może by się ktoś wypowiedział z twórców gry czy było by to możliwe do zrobienia.

Podobne wątki