Nie jesteś zalogowany.

[ MULTIKONTA ] Canis, Sake, Yogurt

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 15.12.2011, 23:33

Canis, Sake, Yogurt

ID 1347
Login sebtech
Postać Canis

ID 4485
Login Sake
Postać Sake

ID 1342
Login Yogurt
Postać Yogurt

Multikonta, ban stały.
Możliwość odblokowania 1 z kont po 30 dniach.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Canis

Początkujący

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 15.12.2011, 23:36

ha , ha , ha ha . dobre

3

Thursday, 15.12.2011, 23:45

Pogratulować Pani :) Bardzo dokładna decyzja. Chyba Thorga to Pani Delik i w sumie by się wyrok zgadzał :)

Nawrzucałbym Pani , ale odpuszczę.

Dziękuję wszystkim za grę.
Żegnam :)

4

Friday, 16.12.2011, 00:03

Dobre krycie, ale niezbyt dokładne.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Canis

Początkujący

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 16.12.2011, 00:10

Daruj sobie , ja też wróżę ale nie z fusów .

6

Friday, 16.12.2011, 00:10

Nie dokładna to jest Pani praca. Chyba pora zająć się czymś bardziej odpowiednim dla Pani.
Żegnam :)

7

Friday, 16.12.2011, 00:11

Nie dokładna to jest Pani praca. Chyba pora zająć się czymś bardziej odpowiednim dla Pani.

P.S. Jak to możliwe pisze z dwóch kont jednocześnie? Dobry jestem.
Żegnam :)

8

Friday, 16.12.2011, 08:12

nie wierze w to... Sake to jakiś młodzik dwa razy młodszy od Yogurta i Canisa, poza tym po co oni jeszcze by mieli na forum pisać z dwóch różnych nicków.

9

Friday, 16.12.2011, 08:34

kurde gram z nimi od wskoczenia do 3 epoki, wielokrotnie rozmawiałem z nimi na czacie (i to z wszystkimi jednocześnie)

a tu nagle dowiaduje się że to niby multikonto...takie dziwy tylko na TE

tym bardziej że wielkie "Diabelskie" multi ma się dobrze i chyba jest nie do ruszenia. jednak moja decyzja o skończeniu finansowania drugiego konta była jak najbardziej słuszna bo to kpina i tyle

10

Friday, 16.12.2011, 08:40

Mogwai takie dziwy mogą być tylko na TE, bardziej do mnie przemawia to ze Thorga to Delik niż ta historia z multi. A Diabelskie mutli wiadomo zgłosiło grę z jednego IP i dlatego może sobie grac w spokoju

11

Friday, 16.12.2011, 10:18

Zapomnieliście koledzy jeszcze dodać, że jeszcze z jednego komputera :rotfl:

12

Friday, 16.12.2011, 20:47

Jakieś jaja. A moze przelewy koledzy pokaza za premke to bedzie dowód że nie jesteście świętą ... trójcą :)). Ważą się losy jednego z aktywniejszych klanów. Niech admini wezmą to pod uwagę. Premka do odnowienia w lutym i mocno sie nad tym zastanawiamy.

13

Friday, 16.12.2011, 22:59

Niewierze w multikonto

Moze to jest jakis podstep tych osob ktorzy zazdroszcza tego do czego ci gracze doszli i na jakim poziomie maja konta.To jest do sprawdzenia Szanowni Administratorzy...Tak samo jak ja padlem ofiara gracza ktory chcial mnie sie pozbyc z gry..Ale na szczescie sprawa zostala wyjasniona i ze osoba ktora wprowadzila w blad Panstwa Pani Thoorgo, poniesie odpowiednia kare..
Ps: czyz niemowie prawdy graczu.D i S...

14

Friday, 16.12.2011, 23:16

Już chyba wiem, czemu Thorga uznaje mnie, Sakego i Canisa za multi. Ostatnio Canis ( Sebastian ) płacił za mnie premkę, bo niestety ja nie mogę robić przelewów. Alzedo dobrze, że wspomniałeś o tym :) No, ale teraz to już po ptokach.
Żegnam :)

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Friday, 16.12.2011, 23:35

Ja grałem z Wami i wiem że to nie są multi i dziwię się tej decyzji do teraz jeszcze.

16

Friday, 16.12.2011, 23:36

Ja to wiem, Ty to wiesz i spora część osób, ale Pani Thorga - klapki na oczy i jazda ;]
Żegnam :)

17

Saturday, 17.12.2011, 10:54

latwiej zbanowac osoby ktore graja na samej stolicy i wolaja o wprowadzenie zmian niz wprowadzic same zmiany

szkoda bo gra jest fajna ale ciagle w wersji demo i nie wyglada na to ze bedzie sie rozwijac

a to ze banujac osoby ktore finansuja ta gre administracja sama podcina sobie galaz na ktorej siedzi to inna sprawa

Canis

Początkujący

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Saturday, 17.12.2011, 11:51

Tak właśnie wczoraj sobie myślałem jawa
Zamiast rozwiązywac problem od strony technicznej , skrócenie sobie drogi .
Jak straciłem ostatnia osadke która coś w grze znaczyła a chroniłem ja oblegami , i znalazłem buga dzięki któremu został mi założony obleg to do dziś nikt nie raczył zając sie moja sprawą , teraz to juz nieważne bo nie ma mnie , znalazł sie łatwiejszy sposób .
Generalnie w grach przeglądarkowych podejscie do grania na jednym kompie lub 1 IP jest błedne .
Problem jest wtedy jeśli gracz wykorzystuje drugiego gracza lub konto do przyspieszenia swojej rozgrywki , znam setki rodzin w których jest jeden komputer a kilku uzytkowników , znam setki osob grajacych na wspólnych łaczach .
Wkurza mnie fakt bo jak ktos chce i jest cfaniak a tacy właśnie graja przeważnie na multi ( "z zyskiem" ) obchodzą to dość łatwo , można używać programów można tez inaczej .
A tutaj w grze mam gościa A który skacze np do nowej epoki i widac jak pecznieje od surki którą dostaje w prezencie , widac jak konta sa aktywne , wtedy kiedy trzeba zrobic oblega , nalot atak a potem spia ,ostatnie przyklady sciagam goscia wykonuje kilkanascie atakow wszystkie ponizej 5 minut za kazdym razem ucieka , potem tydzien go nie atakuje a gosc nie aktywny przez cale dni .
Te problemy które opisałem nie dotycza tylko TE wiele gier je ma , mało komu chce sie szukac winnych bo te cfaniaki sa tak ukryte ( doswiadczenie procentuje ) ze zlapanie ich to wielka sztuka okupiona duzym nakladem pracy .

Ja tam napisalem do administracji o zwrot kasy za niewykorzystana premium ze swoich kont i wedlug nich moich kont multi , jestem ciekawy co odpisza , wy napewno tez .

Szkoda mi tej gry , bo gralem w setki przegladarkowych i tylko gotyx i te mi pasuja i w obu podobne problemy , w tamata gralem 6lat , w ta 3 lata , szmat czasu .
Od czasu do czasu postaram sie do was zajrzec , moze cos napisac .

19

Saturday, 17.12.2011, 14:38

Juz kiedyś była taka sytuacja z kolegą z klanu, na T1. Niech pokaże logi. Wówczas wmawiała, że grali na jednym kompie a faktycznie jedyne co było robione to doladowywanie premii z jednego numeru. Prosimy o logi.

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Saturday, 17.12.2011, 16:54

wystarczy popatrzeć tutaj multi .a nagle były zmiany i po dobrym rozpatrzeniu nawet jedna osoba została odblokowana wiec razem 4osoby

[ MULTIKONTA ] Kedolw, Getm, SYJON, REWANZ, loczek, Bond

zablokowane zostały tylko konta które nikomu nie były potrzebne

wiec tutaj tez proszę się dobrze przyjrzeć tej sprawie i po nowym rozpatrzeniu tej sprawy odblokować graczy .