Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Canis

Początkujący

  • "Canis" started this thread

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 15.12.2011, 23:53

Pożegnanie

Po całym ciągu zdarzeń, chamstwie niektórych graczy , nieporadności adminów i na dodatek posądzeniach o oszustwa po 3 latach kończe granie w Czas Wojny .
Oprocz złych rzeczy było całe mnóstwo dobrych , sympatycznych kolegów , fajnych akcji i wiele , wiele innych o ktorych mozna by bylo pisac i pisac .

Życze Wesołych Świąt i Szcześliwego Nowego Roku wszystkich nawet tym których nie lubię .

Nie bedę wam życzył powodzenia w grze bo ta gra już długo nie pociagnie , gdzies są zawsze granice a tutaj już chyba dawno ją przekroczono .

Sajonara Rzeźniki .

2

Friday, 16.12.2011, 00:07

Chciałbym również się pożegnać. Życzę swoim sojusznikom i przyjaciołom z gry wszystkiego naj w zbliżające się Święta, jak i szczęśliwego Nowego Roku.

Radujcie się i cieszcie, Wasz cel został osiągnięty Diabełki znikneliśmy z mapy i zaczniemy dalej znikać. Teraz możecie dowoli rządzić serwerem.

Żegnam, Piotrek.
Żegnam :)

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 16.12.2011, 00:21

Byliście dobrymi graczami , miło było z Wami grac i mieć Was po Swojej stronie .

A co do Diabłów to na pewno nie będą rządzić serwerem bo nadchodzę i ogień Armagedonu ich spali :thumbsup:

Wesołych Świat i szczęśliwego Nowego Roku Wam życzę 8)

Pozdrawiam .Tomek

4

Friday, 16.12.2011, 00:34

no trzymajcie się ciepło serwer stracił 2 dobrych graczy którzy nie chowali głowy w piasek również pozdro od całej nowejvallhila :thumbsup: wesołych świat i udanego sylwka pozdrawiam Mariusz

MELON

Początkujący

Postów: 34

Skąd: Poznań

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 16.12.2011, 15:56

Mimo ,że teraz jestem po drugiej stronie to żal mi , że tacy gracze muszą zrezygnować gry, walka z wami to było coś i tego nigdy nie zapomnę. Pozdrawiam Greg.

6

Friday, 16.12.2011, 17:19

coraz mniej ludzi na tym serwerze ;/

jak znajdziecie jakis ciekawy zamiennik dla TE to napiszcie

moze tez sie skusze

Canis

Początkujący

  • "Canis" started this thread

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Saturday, 17.12.2011, 10:57

Szukam od dłuższego czasu ale nic dla siebie nie mogę znaleść , same klikacze w których wiecej zalezy od czasu w grze niż myślenia .
Ale jak będę miał coś ciekawego to dam znać .
Grałem trochę w Tanki , ale to gra zbyt intensywna i trzeba byc w niej cały czas a to mi nie odpowiada .

8

Saturday, 17.12.2011, 14:42

Nie dajcie sie zrobic w bambuko, niech wklei logi. Mój szwagier swego czasu oskarzony byl o multi a na drugim koncie gralem ja z innego kompa. On doladowywal premium bo mial za darmo. Thorga wpadla na pomysl, ze to ten sam komputer ale juz nie udowowdnila. Wina nieudowodniona nie jest karalna. Powinna Was odblokowac dopoki nie bedzie logow.

9

Saturday, 17.12.2011, 15:11

widac troachu graczy odchodzi, a to szkoda bo czlowiek tu zaostawia dlugi okres granai i napewno nie jedna ciekawa znajomosc i pare ciekawych chwil a z szukaniem czegos nowego to kazdy szuka czegos , ja jakis czas gralem w Terra militaris, no ale znudzilo po czasie, wiec dalej poszukuje a klony plemion nie intersuja mnie bo nie mam czas na granie 24h zeby cos osiagnac, i tez chyba bedzie tzreba zakonczyc przygode z grami na przegladarke

vizard7

Początkujący

Postów: 16

Skąd: moszczenica

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 23.12.2011, 14:27

żegnajcie panowie miło się z wami grało