Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 17.12.2011, 19:04

Petycja Do Administracji

Zakładam ten wątek, ponieważ cała sytuacja z zablokowaniem kont 3 graczom - Canis, Yogurt i Sake stała się naprawdę bulwersująca. Nie wiem jak długo jeszcze można tłumaczyć szanownej pani THORDZE, że nie jest to multikonto a są to 3 różne osoby. Gram a raczej grałem z nimi ( dopóki ich nie zablokowano ) w jednym klanie od 1ep i nikt mi nie wmówi takich bzdur a zwłaszcza pani THORGA.
Dlatego moje stanowisko w tej sprawie jest jasne :
pozostało nas w klanie 10 osób aktywnych ( jeszcze, dopóki i nas nie zablokują bo stwierdzą, że cały klan to jedno wielkie multi :P ), jeżeli konta tych 3 osób nie zostaną odblokowane zaczniemy kasować swoje konta. W tym wypadku ubędzie już z serwera 10 osób a wiem, że jeśli tak się stanie po nas pójdą inni. Więc myślę, że warto się nad tym pani THORGO zastanowić, gdyż grywalność na serwerze T2 będzie zbliżała się do ZERA i to wielkimi krokami ( a i tak jest już nie wielka )


Proszę wszystkich, którzy są za tym aby nasi koledzy Canis, Yogurt i Sake zostali przywróceni do gry podpisywali się pod tą petycją.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "tonaro1" (17.12.2011, 19:24)


2

Saturday, 17.12.2011, 19:14

Podpisze się pod tym, bo nie wierze w ten cyrk z banem.

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 17.12.2011, 19:34

jak najbardziej się podpisuje o odblokowanie graczy bo to wielka ściema o multi .

A poza tym jak to jest multi to co było z Atlantis ,Kedlow,Bond , Bolaks że aż tyle osób zostało odblokowane a powinna być tylko jedna osoba po miesiącu.
Bo nikt mi nie wmówi ze to było zasiadanie, bo by nie znaleźli się wszyscy w jednym spisie jak by nie miały konta powiązania z jednym IP.

4

Saturday, 17.12.2011, 19:40

Proszę wszystkich, którzy są za tym aby nasi koledzy Canis, Yogurt i Sake zostali przywróceni do gry podpisywali się pod tą petycją.
Podpisuję się. :)


5

Saturday, 17.12.2011, 20:56

Jestem za przywróceniem ich do gry. To nie jest multikonto. Możliwe, iż nie zgłosili gry na jednym IP i tylko to jest ich winą. Już nudą bez nich wieje, tylko oni atakowali, a reszta jakoś mnie unika:P

Ps.
Kuska miała fajny opis ilustrujący kto jest kto
canis, sake, yogurt
jeden jest bratem, drugi wujkiem, trzeci kuzynem, tylko nie pamiętam kolejności:)

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

6

Saturday, 17.12.2011, 22:32

zgadza się nieraz równocześnie pisaliśmy ze sobą na p.v lub czacie to nie możliwe by pisał to 1 gracz proszę o cofniecie bana bo jest niesłusznie przyznany tym graczom z góry dziękuję hiena :) Canis, Yogurt i Sake trzymajcie się będziemy o was walczyć :thumbsup:

7

Saturday, 17.12.2011, 22:38

czesc

rowniez sie pod tym podpisze :thumbup:

8

Saturday, 17.12.2011, 22:47

i ja również się podpiszę

bo choć byłem z nimi najwyżej dwa miesiące nie było mowy o multi
o yogurcie każdy wiedział że kiedyś tam przekazał konto a niedawno wrócił
chcę jeszcze w to trochę pograć ale jak będzie dyktatura jednej koalicji
bez równowagi to inni gracze się nie rozwiną i będzie koniec serwera zanim się obejrzymy

9

Saturday, 17.12.2011, 23:07

Podpisuje się pod tą petycją :!:

10

Saturday, 17.12.2011, 23:56

pisałem o tym wcześniej, w innym watku ale powtórze i tu.

Canis, Yogurt i Sake to 3 różnych graczy i zbanowanie ich za multi to totalna pomyłka. Podpisuje sie pod wnioskiem o odblokowanie ich kont i to migusiem...

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Sunday, 18.12.2011, 00:39

również dołożę plusik bo wiem że to nie były multi i t cała sytuacja to jakaś farsa X(

MELON

Początkujący

Postów: 34

Skąd: Poznań

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Sunday, 18.12.2011, 06:01

Popieram wniosek Tonaro:))

13

Sunday, 18.12.2011, 14:03

Popieram petycje o odblokowanie ww graczy.

14

Sunday, 18.12.2011, 19:16

Popieram ..Bo zadnego multikonta niemaja..

15

Thursday, 22.12.2011, 18:25

Krotki i rzeczowy regolamin

Pozycjia bodajze (2)Nie odkopujemy starych watkow..No wlasnie..Bo sprawa Canisa , Yogurta i Sake .!!!???Jak mysle i wiem to jest stary wontek..Nieprawdazz Szanowna Pani Thorgo.??...Mysle ze Panii odpowie..Pozdrawiam serdecznie..