Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 20.12.2011, 10:17

Świąteczny Pokój

tradycyjnie jak co rok Klany Koalicji Zuli i RSR ogłaszaja Świateczny Pokój na T1
czyli brak oblegów na czas Świąt i Sylwestra
oblegi zostają zawieszone na czas od 22 grudnia do 2 stycznia
ataki oczywiście NIE zostaja zawieszone :>
Kazdy kto złamie Świąteczny Pokój oczywiscie zostanie odpowiednio przez nas nagrodzony.
Liczymy na to ze i pozostałe klany przyłączą sie do nas i bedziemy wszyscy mogli w spokoju spędzic swięta niekoniecznie przed ekranem komputera a w Sylwestra nie bedziemy walczyc z kacem zeby sprawdzic czy aby przypadkiem nie tracimy wioski ;)

Życzę Wszystkim Zdrowych i Spokojnych Świąt oraz Szampańskiej Zabawy Sylwestrowej

Xenius - 22 jest po to żeby obleg jak sie zacznie nie konczył sie w swieta :P
a jak nie pasuje termin czy sama zasada pokoju napisz na forum ze nie chcesz i podaj swoje ID w grze

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "robertpkt" (20.12.2011, 22:52)


2

Tuesday, 20.12.2011, 21:49

W pełni się podpisuję pod Słowami Louisa :)
Niezależnie od układów, Święta są dla rodziny i odpoczynku, a nie ślęczenia przed monitorem ;)

3

Tuesday, 20.12.2011, 22:07

a co to niby za świeto jest 22? To może całoroczny od razu ogłoście. Po co się rozdrabniać i meczyć pisaniną co parę miechów.

pozdro:

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 20.12.2011, 23:10

Jasne...kto nie chce pokoju niech od razu się tutaj wpisuje...najlepiej też niech posadzi w wioskach choinki - ja dostarczam na nie bombki zupełnie w gratisie :D starczyło dla Dawidka to dla innych też :D

5

Wednesday, 21.12.2011, 17:08

Zaczyna się przegląd bałwanów i innych zimowych stworków :thumbup:

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 21.12.2011, 18:52

serio gdzie :?:

Wesołych Świąt ^^

7

Wednesday, 21.12.2011, 21:21

wesołych świąt dla wszystkich.

8

Wednesday, 21.12.2011, 22:06

klan Kraków

tez się pod tym podpisujemy czas świat trzeba spędzić z rodzina a nie przed komputerem. Wesołych Świat

9

Friday, 23.12.2011, 21:26

Na T2 zbyt wielu padlinożerców gra, więc święta dla nich nie istnieją, bo i rodzin już nie maja:P

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=c0deec0350

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 23.12.2011, 21:31

Wiesz liczy sie gest, a taki mieli bo nie startuja w wieczor wigilijny tylko koncza w owy :D
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Friday, 23.12.2011, 21:33

Nikt nie pisał o pokoju na Święta do nas, ale u Was też tacy graja padlinożercy , bo niech powiedzą jak w dzień Wigilii założyli oblęg w tamtym roku.

Przyganiał kocioł garnkowi. :whistling:

12

Friday, 23.12.2011, 21:59

Spiryt77
sory umawianie się z wami nie ma sensu co cały czas pokazujecie
1. robicie wałki z podstawianiem graczy do sojuszów o kradniecie wiochy przez wstawianie do obrony pionków
2. notoryczne bluzgi waszych graczy świadczą tylko o tym że nie dorośliście do tej gry
3. umówiliśmy się z wami o nie robieniu nalotów a idiota od was robił nam naloty
3. obleg tak żeby się kończył w wigilię poracha i nie interesuje mnie to że teraz nie ma hieny a ktoś obsługuje jego konto to jeszcze gorzej tylko świadczy o nim że ma taki burdel w klanie


od jutra pakt o nie nalotach z waszym klanem się kończy
sami się bardzo staraliście o dobry prezent pod choinkę więc go dostaniecie
koniec paktów z wami i możecie wyzywać pisać co się wam tylko chce na forum i w grze koniec rozmów
i miłych świąt i wielkich prezentów pod choinką zwłaszcza od nas

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Friday, 23.12.2011, 22:20

A co do wiadomości do Was to ja im nie pisze ich żeby oni wysyłali ,ani klawiatury nie mogę im popsuć.
O nalotach nie wie nic bo jak byś się dobrze przyjrzał to w klanie jestem od niedawna.
Nie wiem co takie zdziwienie ze obleg się kończy w wigilię ja w tamtym roku dostałem od Twoich kolegów z klanu w wigilie jak dobrze pamiętam to było przed 19.00 .

No cóż to jedyne co tylko potraficie robić naloty .
Jak coś nie pasuje i nie po waszej myśli to straszenie nalotami.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Spiryt77" (23.12.2011, 22:33)


14

Friday, 23.12.2011, 22:40

Wczoraj robiliście naloty, zapytaj seba może Cię objaśni, nigdy więcej układów z Wami!

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Friday, 23.12.2011, 22:43

widziałem jego atak ale nalotu nie widziałem żeby pokazywał i nic o tym nie wiem .Az go zapytam

no chyba ze macie linka ?

16

Friday, 23.12.2011, 22:44

Hiena wczoraj za niego przepraszał, a dzisiaj pewnie spali się ze wstydu:P

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

17

Friday, 23.12.2011, 22:46

DIABŁY [DEMONY] greg 2011-03-04 07:10:39

to co ty mi tu pierd.... za uszami

może ci się klany pomyliły jak my się z czymkolwiek dogadywaliśmy z wami to nikt z nas nigdy nie wyskoczył przed szereg a wy jakoś zawsze coś musicie wykombinować żeby wszystko spierniczyć i nie pisz mi że jakiś osoba grając kiedyś w innym klanie na was założyła klan to klan i umowa to umowa
a święta to święta ale jak nie ma świąt to też dobrze - w każdej sytuacji trzeba widzieć pozytywy

ja osobiście powiedziałem dość umów z wami
chcemy grać to grajmy i wykorzystujmy wszelkie możliwości jakie daje nam gra

18

Friday, 23.12.2011, 22:50

Nadawca: Hiena
Tytuł wiadomości: Re: podaj z głupkiem
Data wysłania: 2011-12-21 14:37:42
oki juz nie bedzie tak jak myslalem nie wiedzial choc ciekawe czemu sie nie
dziwil ze nie ma nalotow sorki przepros pemzla
Nadawca: sebafab
Tytuł wiadomości: Re: czesc
Data wysłania: 2011-12-21 14:35:26
nie wiedzialem nic otym
zgrani są nie ma co :)

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Friday, 23.12.2011, 22:55

wiadomości masz to i linka daj .

20

Friday, 23.12.2011, 22:56

Linki jeżeli nie są skasowane to ma Pendzel, a on już świętuje, miał je wczoraj Hiena bo sama mu wysłałam!

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

Podobne wątki