Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 21.12.2011, 09:30

TE RoadMap 2012

Tylko jedna maleńka uwaga:D

Zmniejszenie dropu zwoi gdzie i teraz (tych lepszejszych:D) prawie nie ma jest ciut niedorzeczne:(
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

2

Wednesday, 21.12.2011, 10:35

Miejmy tylko nadzieję, że nie będzie to koniec 2012 roku :] Zapowiada się w końcu nieco ciekawej zabawy.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 21.12.2011, 10:42

Ja mam tylko nadzieje, że przedmioty "obrobione" przez siebie nie bedzie mozna wystawiać na aukcji.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

4

Wednesday, 21.12.2011, 10:46

na tyle dobrze, ze cos wrescie ruszy sie, no miejmy nadzieje, ze nie bedzie to na gwiazdke przyszlego roku, to teraz nic tylko czekac

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 21.12.2011, 10:48

Lepsza gwiazdka przyszłego niż za 2 lata :P
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 21.12.2011, 11:14

Ebo jak nie będzie można wystawiać??
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 21.12.2011, 11:26

Ja mam taka szczera nadzieje, nigdzie tak nie bylo napisane, a szkoda.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

8

Wednesday, 21.12.2011, 11:51

To wyobraź sobie sytuację, że jakiś gość ma sporo ph i zamierza uprawiać lichwę, a mianowicie robi dziurki w pierścionkach i wystawia na aukcji, w ten sposób ma jeszcze więcej ph:P dalej skupuje śmieci i robi dziurki, i dochodzimy do tego, że jedna osoba przejmuje monopol nad handlem. W każdej grze, przedmioty umagicznione czy przerobione w inny sposób przez gracza sprzedawane są jako złom, nie podlegają wystawieniu w ogólnodostępnym handlu.
Ps.
Można by zrobić umagicznienie i robienie dziurek ograniczoną ilość razy na epokę, wtedy przedmioty takie mogłyby być wystawiane na handel.
Problem tylko w tym, że ludzie w wysokich epokach musieliby dostać więcej takich szans by wyrównać z innym.:)

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Delik" (21.12.2011, 12:00)


9

Wednesday, 21.12.2011, 12:00

Tylko chyba umagicznienie nie będzie ani proste ani tanie, jeżeli będzie jakieś nikły procent szans na stworzenie dziury to i fortunę można będzie na to stracić.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Wednesday, 21.12.2011, 12:05

Ale przyjdzie jeden farciarz i trafi 10/10 wierceń i nie pogadasz.
Narazie niech nam dadza wiercenie, a prefixami zajmiemy sie później :D
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Wednesday, 21.12.2011, 12:08

Delik ja gram/grałem w całkiem sporą liczbę gier, i nigdzie nie było tak jak mówisz. Może graliśmy w różne więc po prostu nie uogólniaj.
Wątpię żeby ktokolwiek był na tyle bogaty żeby coś takiego robić, poza tym pewnie i tak koszt podziurawienia będzie kosmiczny z uwzględnieniem % szansy. Do tego ubierasz różnych bohów więc i biżu odpowiednio więcej potrzebujesz.
A jeśli uwzględnisz opcje expy/lokacje to już od groma kombinacji.
Osobiście wątpię w wysyp handlowy dziurawego biżu, a nawet jeśli to ceny od razu spadną więc i proceder będzie nie opłacalny.

Więc nie wydziwiajcie i nie utrudniajcie życia.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Wednesday, 21.12.2011, 12:14

Koszt nie może być AŻ tak kosmiczny. Teraz jesteśmy już po x latach gry i mamy PH od groma na serwerach, ale skoro gra ma sie rozwijać i zaczynają się nad nią prace prawdopodobne będzie otwarcie nowego serwera jeżeli wszystko będzie już na tyle grywalne, aby nas graczy aktywnych zaczęło zadowalać i nasza liczba poczęła by rosnąć. Tudzież koszt wiercenia musi być zbalansowany na tyle, aby na starych serwerach nagle co 2 sztuka biżuterii nie była (2)/(3) i też, aby nowy gracz na nowym lub nawet starym serwerze miał szanse też coś wywiercić.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "EBO" (21.12.2011, 22:53)


Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Wednesday, 21.12.2011, 12:51

Chcesz porównać gracza po 2-3 latach i nowego???

Powiem ci tak na dzień dzisiejszy dysponuje 2 wisiorkami z (3) oraz 71k ph a to tylko dlatego że wieżę sprzedałem ostatnimi czasy.

Czy to jest astronomiczna liczba po ponad 3 latach?? Są tacy co i tego nie mają zarówno w biżu jak i ph. Choć są i bogatsi.

Równie dobrze po miesiącu grania możesz mieć komplet biżu wydropiony. Nie znam takiego farciarza ale teoretycznie jest taka możliwość.

Wolny rynek sam wyrówna nadwyżki ph i biżu. Teraz najzwyklej w świecie nie ma na co wydawać. Nikt nie ma nadwyżek biżu, a jeśli jest wystawiana to tylko po znajomości. Nie znam nikogo kto by uzbierał biżu dla 2 bohów (moim zdaniem optymalna konfiguracja dla jednego do exp składa się z 4 biżu). Więc ph pójdzie na własny użytek i nic nie wycieknie z biżu na rynek.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

14

Wednesday, 21.12.2011, 12:53

Ole, zagraj w BW:) Mam nadzieję, że tak jak tam przedmioty spreparowane przez gracza nie będą mogły trafić na aukcję:)

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Wednesday, 21.12.2011, 13:13

Grałem i tam też wystawiałem. Chyba że jakiś serwer ma zablokowaną tą funkcję.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

16

Wednesday, 21.12.2011, 14:46

Sushi a takie pytanko czy mozna cos poprawic z tymi nalotami w przyszlym ( albo jeszcze tym roku) ?

Tak patrzac po obu serwerkach sadze ze dobrym rozwiazaniem bylo by np dopisanie jednego zera na koncu - czyli jak teraz mozna rozwalic 3-6 budynkow za jednym nalotem to doszlo by do tego ze poprostu byla by szansa 30-60% na rozwalenie 1 budynku, co by znacznie podnioslo rozwijanie sie graczy jak i sama grywalnosc w wyzszych epokach. A w pozniejszym etapie naprawde wykorzystanie murow przeciwko nalotom. Albo wstawienie nowego budynku ( system obrony przeciwlotniczej ).

Czyli podsumowujac prosba o dopisanie sprawy nalotow do RoadMapki ;)

17

Wednesday, 21.12.2011, 15:37

@Ole
Delik bardziej chodziło o to co wprowadziła administracja wraz z aktem 3 na BW.

Mianowicie:
[Necro] Jeśli przedmiot jest umagiczniony, pewne opcje z nim związane są nieaktywne (wrzucanie do ZK, sprzedawanie, aukcja/handel).
[Moria] Umagicznione przedmioty można ulepszać w Studni Dusz, nie można natomiast wykonywać z nimi jakichkolwiek innych akcji (wrzucanie do ZK, sprzedawanie, niszczenie, łączenie, aukcja/handel).

18

Wednesday, 21.12.2011, 20:26

jak dla mnie temat powinien sie nazywac TE RoadMap 2012/01/01

nie liczac pkt1 zmiany sa zbedne lub mozna by bylo je wprowadzic od reki

po co zmniejszac liczbe zwojow skoro przez 3 lata nagromadzila sie ich juz masa (mozna by sie nad tym zastanowic przy dodaniu nowego serwera)

zwiekszac drop bizuteri zeby kazdy mial jej komplet na wszystkich postaciach tez bez sensu

pkt3 powinien podchodzic pod ustroje a pkt4 to fajna maszynka do nabijania kasy bo wykupic to bedzie trzeba za premke

edit

proponuje dodac bonusy dla osob grajacych na multikontach zamiast ich banowac bo niebawem pozostanie nam granie samym ze soba

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "jawazone" (21.12.2011, 20:32)


19

Wednesday, 21.12.2011, 21:13

Na serwerze jest sporo graczy którzy walczą i można się z nimi bawić. Ale Ty jesteś w takim klanie który ma sojusz z całym serwerem, więc nie dziw się że grasz sam ze sobą...

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Wednesday, 21.12.2011, 21:56

:rotfl: :thumbup:

Podobne wątki