Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 25.12.2011, 02:06

Podejrzanie multikonta

Moje ID:3702
Zglaszam o podejrzanie multikonta:::::
ID:724 gracz Krdlov
ID:73 gracza Bond
ID:215 gracza Elzutek (Delik)
ID: ?? gracza Laura ID: ?? gracza Angela Prosze o sprawdzenie tych graczy...Jestem pewny ze maja powiazania ze soba te konta...Prosze o sprawiedliwe rozstrzygniecie mojego watku i skargi..Pozdrawiam

2

Sunday, 25.12.2011, 02:22

Multikonto

Prosze O zwrucenie szczegulnej uwagi na gracza ::Elzutek i gracza : Angela bo moga miec cos spolnego z graczem DELIK;;;Prosz o szybkie rozpa

3

Sunday, 25.12.2011, 02:23

z dodaniem

Gracza Laura...

4

Sunday, 25.12.2011, 09:13

nie lepiej napisać żeby sprawdzili cały serwer
odstaw te lekarstewko które bierzesz bo naprawdę ci szkodzi lub poproś mamusię żeby dawała ci troszkę mniej

dalej czekam na mój pierścień

5

Sunday, 25.12.2011, 14:00

Zajmij sie ;;;;;;

Co sie gosciu czepiasz..

6

Sunday, 25.12.2011, 14:28

Cytat

Prosze O zwrucenie szczegulnej uwagi na gracza ::Elzutek i gracza : Angela bo moga miec cos spolnego z graczem DELIK;;;Prosz o szybkie rozpa



Na następne święta kupię Ci słowniczek ortograficzny, teraz na 100% wiem, że nie Kurt gra na tym koncie, on potrafił pisać:P

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

7

Sunday, 25.12.2011, 16:06

No i o wilku mowa ..Dopiero teraz to wiesz ze Kurt nie gra( spostrzegawcza jestes)..Mozesz kupic zawsze sie przyda ;D

8

Saturday, 31.12.2011, 21:19

Brak powiązań między kontami.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Podobne wątki