You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, December 25th 2011, 2:06am

Podejrzanie multikonta

Moje ID:3702
Zglaszam o podejrzanie multikonta:::::
ID:724 gracz Krdlov
ID:73 gracza Bond
ID:215 gracza Elzutek (Delik)
ID: ?? gracza Laura ID: ?? gracza Angela Prosze o sprawdzenie tych graczy...Jestem pewny ze maja powiazania ze soba te konta...Prosze o sprawiedliwe rozstrzygniecie mojego watku i skargi..Pozdrawiam

2

Sunday, December 25th 2011, 2:22am

Multikonto

Prosze O zwrucenie szczegulnej uwagi na gracza ::Elzutek i gracza : Angela bo moga miec cos spolnego z graczem DELIK;;;Prosz o szybkie rozpa

3

Sunday, December 25th 2011, 2:23am

z dodaniem

Gracza Laura...

4

Sunday, December 25th 2011, 9:13am

nie lepiej napisać żeby sprawdzili cały serwer
odstaw te lekarstewko które bierzesz bo naprawdę ci szkodzi lub poproś mamusię żeby dawała ci troszkę mniej

dalej czekam na mój pierścień

5

Sunday, December 25th 2011, 2:00pm

Zajmij sie ;;;;;;

Co sie gosciu czepiasz..

6

Sunday, December 25th 2011, 2:28pm

Quoted

Prosze O zwrucenie szczegulnej uwagi na gracza ::Elzutek i gracza : Angela bo moga miec cos spolnego z graczem DELIK;;;Prosz o szybkie rozpa



Na następne święta kupię Ci słowniczek ortograficzny, teraz na 100% wiem, że nie Kurt gra na tym koncie, on potrafił pisać:P

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

7

Sunday, December 25th 2011, 4:06pm

No i o wilku mowa ..Dopiero teraz to wiesz ze Kurt nie gra( spostrzegawcza jestes)..Mozesz kupic zawsze sie przyda ;D

8

Saturday, December 31st 2011, 9:19pm

Brak powiązań między kontami.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Similar threads