Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Sunday, 25.12.2011, 12:09

Typ ataku: oblężniczy

Dlaczego bombowce które maja atak oblężniczy robią naloty a np.katapulty z 3 epoki i armatki z 4 epoki jak dobrze jeszcze pamiętam nie mogą burzyć budynków w zwykłym ataku .
Też można je dać na obwody i przed atakiem armii mogą wykonać obstrzał.

Dlatego dla mnie to coś nie tak jest, jak bombowce mogą robić naloty a inne jednostki oblężnicze nic nie moga.

"Atak oblężniczy jest jedynym typem ataku,który może niszczyć mury obronne miast i budynki podczas oblężenia[tylko gdy jednostka jest w drugim szeregu].W innym przypadku działa jak zwykły atak."

I z innych epok tez powinno się wykonywać obstrzały wioski przed atakiem.

2

Sunday, 25.12.2011, 12:31

W oblężeniu burzą mury i budynki więc wszystko działa

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 25.12.2011, 12:37

to masz napisane pod jednostka każdą co ma typ ataku oblężniczy.

Cytat

"Atak oblężniczy jest jedynym typem ataku,który może niszczyć mury obronne miast i budynki podczas oblężenia[tylko gdy jednostka jest w drugim szeregu].W innym przypadku działa jak zwykły atak."
wiec czemu bombowce mogą robić naloty a katapulty i działa armatnie nie mogą robić obstrzału przy ataku oczywiście z obwodów.
Bo nie tylko były stosowane przy oblężeniach bo przy zwykłych atakach też.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Spiryt77" (25.12.2011, 12:50)


4

Sunday, 25.12.2011, 12:50

A jaka jednostka w niższych epokach ma umiejętność latania :?:
może niech tarany albo katapulty Red Bulla sobie łykną to może zaczną latać

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Sunday, 25.12.2011, 12:52

Kto mówi o lataniu ale w zwykłych atakach ustawione na obwodach tez mogą wykonać obstrzały .
Wiec jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to znajdź sobie inny wątek .
a poza tym tarany masz w 2 epoce i od kiedy mogą robić obstrzał, ja myślałem ze do czego innego służą ale Ty mnie wyprowadziłeś z błędu

6

Sunday, 25.12.2011, 12:56

Przecież możesz spokojnie robić naloty, nie rozumiem o co ten krzyk, ja czekam na nie:)

http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=6548

brak ropy czy lotniska?

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Sunday, 25.12.2011, 13:00

Oj Elu ja nie gram na tamtym koncie wiec się tak nie podniecaj .

Jak nie masz nic ciekawego do dodania to to nie pisz , chodź z drugiej strony najmądrzejsza osoba na T2 powinna coś mądrego napisać.

8

Sunday, 25.12.2011, 13:03

Dlaczego bombowce które maja atak oblężniczy robią naloty a np.katapulty z 3 epoki i armatki z 4 epoki jak dobrze jeszcze pamiętam nie mogą burzyć budynków w zwykłym ataku .

Bombowce w zwykłym ataku też nie burzą budynków

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Sunday, 25.12.2011, 13:05

a katapulty i działka armatnie nie umieją latać wiec czemu nie mogą niszczyć budynków w zwykłym ataku stojąc na obwodach.

maja taki sam typ ataku : oblężniczy

więc poza nim jak bombowce tez powinny obstrzeliwać wioski i niszczyć budynki nie w nalotach ale w zwykłych atakach

10

Sunday, 25.12.2011, 13:06

bo mają typ ataku Oblężniczego i burzą tylko w Oblężeniach

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Sunday, 25.12.2011, 13:08

wejdź sobie na jednostki i zobacz jaki typ maja bombowce a potem pisz .

taki sam jak katapulty czy armaty

12

Sunday, 25.12.2011, 13:55

no właśnie

zgadzam się ze spirytem albo armaty też niszczą budynki w odwodach albo bombowce tracą tę możliwość
wtedy będzi zabawniej

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Sunday, 25.12.2011, 15:48

nieistotne czy bombowce latają a działa katapulty
nie.Jeżeli zakwalifikowano te jednostki jako oblężnicze to nie może być tak
ze jedne jednostki atakują tylko w oblężeniach budynki a w zwykłym ataku nie
a drugie mimo takich samych warunków założonych maja możliwość ataku i w
oblężeniach i w ataku zwykłym,

Tak że powinno być że każda taka jednostka powinna niszczyć budynki jak i w oblężeniach tak i w zwykłych atakach.Wtedy będzie sprawiedliwie a nie że dwie ostatnie epoki wykorzystują ten błąd.Bo z niższych epok nie tylko do oblężeń używano takich jednostek bo i w normalnym ataku też .


Tak że powinno być że każda taka jednostka powinna bożyć budynki jak i w oblężeniach tak i w zwykłych atakach.
Wtedy będzie sprawiedliwie a nie że dwie ostatnie epoki wykorzystują ten błąd.Bo z niższych epok nie tylko do oblężeń używano takich jednostek bo i w normalnym ataku też .

14

Sunday, 25.12.2011, 16:12

Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem takich zmian, ale............. na nowym serwerze!
Start nowego serwera, wszystkie zmiany wprowadzone i jednym słowem wszystkie chwyty możliwe. Tylko wtedy zero płaczu na forum, ja będę grac na takim serwerze z przyjemnością. Niech będzie bez ograniczeń oblegów klanowych i graczy, znowu zabawię się w zakładanie oblegów co 6h. Wtedy będziemy mogli rozmawiać, w tej grze jest i tak już zbyt wiele ograniczeń by się dobrze bawić:(

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Sunday, 25.12.2011, 16:20

to nie jest ograniczenie to jest błąd w grze.

i wszystkie epoki maja mieć takie same prawa co do burzenia wiosek a że jesteś w tym przypadku zagrożona to się nie dziwie. Bo znowu byś zaczęła płakać ale Ty nie my jak w tamtym roku co aż chciałaś skończyć grę .

16

Sunday, 25.12.2011, 16:28

Mnie nigdy nie przeszkadza system gry, mnie mierżą wredni ludzie i wyzwiska, a tego nie uniknę nigdzie i wielu przeceniłam nazywając ich przyjaciółmi!

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Sunday, 25.12.2011, 18:11

Nie wiem kogo miałaś na myśli wredni ludzie ale ja nie robię z siebie jakiegoś vipa i nie poniżam innych wmawiając im że nie myślą, nie umieją pisać ,lub nazywając ich padlinożercami nie wspomnę o głupkach .Tak ze nie raz zerknijcie co wy piszecie.A potem wmawiajcie to innym.

Nie mówiąc jak mało brakowało żebyś mi wmówiła ze gram na koncie Spiryt,mało brakowało i bym w to uwierzył.

I tak mówiąc to zastanawiam się czy to Ty grasz dalej na swoim koncie bo dawniej taka nie byłaś nie poniżałaś nikogo .A teraz to z każdego szydzisz co kto nie napisze.

18

Sunday, 25.12.2011, 19:04

niejedno już widziałem

kobieta zmienną jest nie wiesz

19

Sunday, 25.12.2011, 19:15

zgadza się choć mam kila minut napisze swoje obron a4 ery est bez szans jak ktoś ustawi śmigła z przodu wiec DOMAGAMY się sprawiedliwości żeby 3 era mogła niszczyć budynki z katapultami 4 era z działami a 2 z taranami jak oni chcą tylko niszczyć budynki komuś to powinna być szansa rewanżu to jest bug i tyle dam swój post w wtorek jak wrócę do kraju mam ważniejsze sprawy i myśl;e że nawet niektóre osoby z diabłów je zrozumieją i uszanują oficjalnie będę we wtorek na dziś popieram pomysł spiryta i równe szanse niszczenia dorobku 2-6 ery oraz przede wszystkim obrony dziękuje w puki co dziękuję naprawdę muszę znikać i poważanie dla wszystkich diabłów którzy nie robią nalaów mam bardzo ograniczony dostęp do neta mam zastępstwo LEGALNE można sprawdzić
pozdro Mariusz przepraszam za błędy :rotfl: :rotfl:

20

Sunday, 25.12.2011, 19:48

zawsze możecie iść do 5 i 6 ery przecież nikt wam nie broni
trzeba tylko kliknąć awansuj

Spiryt77 ty mogłeś robić naloty to czemu oddałeś konto i grasz teraz w 3 erze???
a fakt ciśnienia nie wytrzymałeś a teraz płaczesz że jest bug choć od początku gry wiadomo było że naloty zaczynają się od 5 ery

proponował bym stworzyć nowy serwer specjalnie dla was taki żebyście mogli w każdym momencie zmienić zasady gry tak żeby wam pasowało

Podobne wątki