Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Sunday, 25.12.2011, 20:09

słuchaj ciśnienie to ja mam dobre a czemu nie grałem na tamtym koncie i nie gram już to nie będę się takim jak Ty tłumaczył więc sobie odpuść.

A co do nalotów to każdy ma mieć takie same prawa co do obrony i ataków niszczących wioski .

tak że jak tylko to wejdzie to się nie martw na pewno mnie zobaczysz w 4 epoce jak tylko podciągnę sobie bohaterów na odpowiedni poziom.

Płaczesz to TY nie moja wina ze przez tyle gry nie zauważyłeś że wszystkie machiny oblężnicze maja taki sam atak oblężniczy ale co się dziwić ze wzrokiem już nie tak u Ciebie.
Tylko sobie nie popuść ze szczęścia jak bombardujesz graczy i zniszczysz jakąś budowlę.

22

Sunday, 25.12.2011, 20:40

stermax ma jak więcej najwięcej do powiedzenia chyba ze strachu bo jak to przejdzie zwieje do 6 ery ja też jestem za wyrównaniem szans obrony każdy gracz buduje po to by mieć a skoro 5-6 era może robic naloty i niszczyć dorobek oraz szczerze mowiąc kata graczy oni powinji mieć możliwośc rewanżu lub logicznej obrony czyli zwiększyć aa Arkebuzera skoro armaty mają jednakowy atak jak i katapulkty czy tarany wiec oni równiez w odwecie mają PRAWO się bronić czy nie ;;;;;;;;; panowie i pani ADMINISTRATOR jak nie to jest bug i tyle dobrze że zostal zgłoszony w pore jak niedawno bombardowanie stolic zobaczymy czy administracja poprze w tej sytulacji slabszych graczy ale bardziej liczebnych na serwerze czy jak zwykle stanie po stronie orali czy diablów obecnie diablów do tej pory tak buło teraz kolej dać szanse innym

DAJMY WSZYSTKIM JEDNAKOWE SZANSE WALKI I OBRONY ZOBACZYMY CZY DALEJ TAK BĘDZIE JAK JEST 2 KLANY NIE MOGĄ PODEJMOWAĆ DECYZJI KTO MA PRAWO GRAĆ A KTO NIE A DOKŁADNIEJ 2 GRACZY BO WIDZĘ :( ŻE NAJWIĘKSZY PROBLEM MA DELIK I STERMAX

23

Sunday, 25.12.2011, 23:55

a ciekawe co byś powiedział na naszym miejscu bo nie udawaj że byś się cieszył z każdej rozwalonej kopalni
a tak w ogóle to chętnie przejdę do nowej epoki byle byście mi armi nie rozwalali żebym mógł fenka pojechać dobrze wyekspionym bohem
bo jak narazie to robię wjazdy do waszych kolegów z odłamu i expie się całkiem nieźle takai też zasługuje na uznanie
jak chcesz to wpadnij z piechotą jutro rano bo dzisiaj już limit wyczerpałeś rozwalając mi kopalnie żelaza
a jak zayl osiągnie wiek który pozwoli mu pojechać fenka (albo dostanę biżuterię i pożeracza) wtedy z chęcią będę wam robił naloty mam do was aż za blisko
ale zobaczymy czy poczekacie i okażecie wspaniałomyślność czy po prostu się mnie pozbędziecie

24

Monday, 26.12.2011, 00:02

cocrach jak uznają buga to ty ich pojedziesz atakiem z działami w odwodach i tyle ale zasadnicze pytanie czy przyznają sie do błędu hahaha :thumbdown:

25

Monday, 26.12.2011, 00:07

i z dział chętnie skorzystam tylko brekke oddam i zbuduję wiochę specjalnie dla nich

26

Monday, 26.12.2011, 01:53

już zacznij budować ;)
a co do Spiryta wypowiedzi jak Nam niszczyli wioski to było OK a teraz jak wam niszczą to jest beeeeeee
zapraszam do lektury
Zmiany w nalotach
Obrona przed nalotami

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "bolaks" (26.12.2011, 02:08)


Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Monday, 26.12.2011, 10:44

Polecam tą lekturę o "obrona przed nalotami" jak to się z koleżanką przemawiał z Delik :P

Ale ja nie chce zmieniać nic tylko dla mnie jest to błąd w grze który trzeba zmienić i nie tylko dla mnie tak to wygląda.
Tak wiec niech wszystkie epoki mają możliwość taka jaka jest w 5i 6 .

28

Monday, 26.12.2011, 23:18

Spiryt bedac nawet w 1 epoce mozesz robic naloty. Tyle ze szansa na zniszcznie to jakies 1-2%. Jak nie mozecie zdobyc przeciw helikopterom, to robisz obleg i wtedy tez mozesz zniszczyc budynki. Probnlem to skutecznosc nalotow przy ktorych nie powinno byc albo az tak duzego mnoznika dla ( 10x ) atakow oblegajacych a np 2x. Badz tez by bylo naprawde trudniej zwiekszyc z dzielenia przez 10 000 na dzielenie przez 100 000 co nie powinno byc trudne do implementacji i sadze ze to jest to do czego jako gracze mozemy dazyc. Ewentualnie do stworzenia zwojow dajacych latanie wszystkim jednostkom w armii i wtedy bedziesz mog lwykonac nalot taranami ;)

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Thursday, 29.12.2011, 14:33

Jak z tymi jednostkami wszystkimi co maja jeden typ ataku a nie mogą wszystkie burzyć budynków w zwykłych atakach jak to robią bombowce.

Nie mówię żeby zablokować naloty ale żeby dać innym jednostka z niższych epok ta sama możliwość.

Jest takie coś jak "Wykonaj nalot"

to i można wprowadzić 'Wykonaj obstrzał " czy coś tym podobne.

Wtedy katapulty czy działa obstrzeliwują wioskę oczywiście po dwóch turach walki z przeciwnikiem jak to jest w nalotach i nie zabierają surki .
Święta minęły i zero zainteresowania tym tematem od strony adminów.

30

Thursday, 29.12.2011, 14:57

Nalot - szybkie jednostki, dostaja sie w okolice miasta i zaczynaja bombardowanie... by potem szybko odskoczyc spowrotem do bazy
Obstrzal - bardzo powolne jednostki poprowadzane sa pod miasto i zaczynaja obstrzal gdy inne jednostki ich strzega - ewidentnie przypomina mi to obleg... ktory istnieje.

Jedynie problem jest w tym ze nawet alianckie naloty dywanowe nie doprowadzaly do takich zniszczen jakie mozna osiagnac tutuaj poprzez wyslanie paru bombowcow....

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Thursday, 29.12.2011, 15:04

Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Thursday, 29.12.2011, 15:10

w nalotach tez są wysyłane inne jednostki latające które strzegą bombowców .

Tak tylko ze oblęg trwa 18 godzin + czas armii oblegajacej i można stosować raz na tydzień a naloty dwa razy dziennie licząc np.15 graczy w kanie którzy mogą wykonać nalot x2 to już masz 30 nalotów dziennie na jednego gracza a są jeszcze inni gracze.

wiec sobie przelicz ile budynków może paść przy oblężeniu a przy nalotach dziennie .

Dlatego chce i nie tylko ja, żeby wszystkie epoki miały taką możliwość a nie tylko 5 i 6 epoka.

33

Thursday, 29.12.2011, 16:33

Ole doczytaj do konca ;)
"zniszczenie zapór nie wpłynęło znacząco na kondycję przemysłu Rzeszy. Zalane tereny dość szybko osuszono, zakłady przywrócono do funkcjonowania. Same zapory dość szybko odbudowano."
Dluzej trwalo przygotowanie oparacji niz usuniecie jej skutkow ;)


Spiryt - Wiesz ze obecna forma nalotow jest zla i zamiast dazyc do wymuszenia ich naprawy/poprawy chcesz wprowadzic podobne rozwiazania w nizszych epokach by calkowicie zablokowac rozwoj gry/graczy. Gracz z 3 epoki niszczacy z taka sama intensywnoscia budynki jak gracze z 5 czy 6 doprowadzil by do calkowitego wyludnienia gry :( Inne lotnicze jednostki.. dokladnie tak jak odbywalo sie w realnych nalotach.. bombowce lecialy z ochrona mysliwcow ktore braly na siebie ogien obroncow. Problem to fakt ze bombowce maja ten mnoznik razy 10 dmg niszczenia budynkow.. zgadzam sie ze powinny byc silniejsze od zwyklego mysliwca ale chyba torcy gry nie wzieli pod uwage ze 1 klan jest w stanie zniszczyc w zasadzie grywalnosc innych graczy w epokach 4-6. I naprawde rozwinie sie gra i gracze nie wtedy gdy wprowadzi sie kolejna opcje niszczenia "dorobku" graczy ale w wtedy gdy sie takie opcje ciut zmniejszy - dopisanie jednego zera do istniejacego wzoru na szanse burzenia budynkow w nalotach i to starczy. Bo aby zniszczyc na 100% w jednym nalocie budynek/kopalnie bedzie musial wyslac 50 bombowcow a nie marne 5.

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Thursday, 29.12.2011, 18:40

nie wiem czy doprowadziło by to do wyludnienia graczy a może by ich trzymało w grze wiedząc ze mogą odwzajemnić przeciwnikowi to samo co on jemu robi.
Postaw się na miejscu 4 epoki co przed nalotami wcale nie jest łatwo się obronić a tym bardziej w ogóle jak ktoś puszcza ze śmigłami bombowce .
A poza tym nie może być tez tak ze ktoś sobie będzie warunki stawiał a jak przeciwnik się nie zgodzi to jeden argument przekonywujący bombki [nie miałem żadnego klanu na myśli to tylko przykład] .

35

Thursday, 29.12.2011, 18:42

Spiryt zgadzam sie jak widac chyba z tresci moich postow. ;)

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Thursday, 29.12.2011, 18:44

jak zaczniecie z kimś walczyć a nie mieć we wszystkich klanach sojuszników to sobie z Tobą podyskutuje.

37

Thursday, 29.12.2011, 18:52

Spiryt77
jak wprowadzą nową poprawkę to będziesz miał opcje SIM włączysz ją sobie i nie będziesz miał nalotów bez zabierania wioch - pobiegasz sobie na lokacje odstresujesz się i wszyscy będą zdrowsi i życie będzie kolorowe

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Thursday, 29.12.2011, 19:00

Opcje sim to możesz sobie Ty włączyć .
Wiem ze jak by to weszło to byś miał stresu i to bardzo dużo .
A poza tym nie mam ochoty z Tobą nic pisać bo nie ten wątek ,jak coś to załóż sobie wątek co będzie dla ciebie najlepsze w tej grze i nie musisz pisać tego tutaj.

39

Thursday, 29.12.2011, 19:02

i gra na sime nam się znudzi i zostaniecie sami

40

Thursday, 29.12.2011, 19:08

dałem ci tylko rozwiązanie nie denerwuj się
ja się jakoś nie stresuję i nie uciekam na inne konta
jak już zrezygnowałeś z tej 5 ery to wskocz choćby do 4 co by można cię sprawdzić jaki jesteś kozak - w 5 jakoś się nie popisałeś nawet jak dostałeś wiochy po cioci