Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Thursday, 29.12.2011, 19:11

tez jestem przekonany że pozostałe niższe ery powinny mieć opcje wykonywalnych i skutecznych nalotów nie może być tak ze jak jakiemuś graczowi z 5 ery coś się nie spodoba zacznie sobie robić naloty na graczy z 4 ery pozostałe ery muszą mieć możliwość równej obrony jak i ataku nalotu pozwalającego niszczyć równie skutecznie budynki nie my naloty zaczęliśmy a za naloty każdy indywidualnie odpowiada i każdy decyduje za siebie nie koniecznie jak dostanie szanse robić naloty 4 era czy 3 era będzie z nich korzystała to zależy od innych graczy na pewno coś w tej kwesti dotychczasowej trzeba zmienić i wyciągnąć rękę do niższych er :thumbsup:

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

42

Thursday, 29.12.2011, 19:17

powiedziałem Ci Tobie się nie będę tłumaczył bo i tak byś nie zrozumiał a poza tym to już zmień śpiewkę.Bo jak byłem w 5 epoce to nie widziałem od Ciebie żadnego ataku nawet jak przeniosłem sobie stolice koło Twojej wioski. O 4 epoce to już tym bardziej nie wspomnę o ataku od Ciebie więc nie wiem czy się tu tak unosisz .Ale tak szczerze to w ogóle od Ciebie ataku nie miałem w całej grze na koncie Spiryt a Ty tego nie możesz powiedzieć o atakach ode mnie.
I tak na prawdę nie wiedziałem ze taki gracz istnieje Stsmax aż go nie znalazłem i zaatakowałem .
Nie każdy ma tak ze może jak Ty całymi dniami siedzieć i klikać w grę.

43

Thursday, 29.12.2011, 21:31

czy doczekamy się odpowiedzi administracji z niecierpliwością czekam
żeby nie było odpowiedzi po miesiącu nowy rok się zbliża i trzeba pracować bo inaczej gra upadnie bez nadzoru i zmian
trzeba grę odbudować namawiałem wielu ludzi no przejęcia jakiegoś konta ale zniechęcało ich to że jak się rozruszają w 3 erze to w czwartej nie zdążą się rozwinąć, szczególnie naloty ich denerwowały bo ciężka praca szłaby na marne
dlatego wzywam do zainteresowania się tą sprawą ważą się losy t2

44

Thursday, 29.12.2011, 21:53

nie po raz pierwszy myśmy przeżyli naloty wy też je przeżyjecie chyba że nie macie jaj :)
też chciałem pograć w 4 epoce

45

Thursday, 29.12.2011, 21:59

mają to oni tylko i wyłącznie wydmuszki
znaczy się miękkim ku...em byli robieni

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

46

Thursday, 29.12.2011, 22:21

Stsmax jak byś nie zauważył to nie chcemy jak wy żeby nie było nalotów tylko odwrotnie. żeby każdy miał ta opcje niszczenia.

ale do Ciebie jak do pustaka się mówi

47

Thursday, 29.12.2011, 22:33

czy doczekamy się odpowiedzi administracji z niecierpliwością czekam
żeby nie było odpowiedzi po miesiącu nowy rok się zbliża i trzeba pracować bo inaczej gra upadnie bez nadzoru i zmian
trzeba grę odbudować namawiałem wielu ludzi no przejęcia jakiegoś konta ale zniechęcało ich to że jak się rozruszają w 3 erze to w czwartej nie zdążą się rozwinąć, szczególnie naloty ich denerwowały bo ciężka praca szłaby na marne
dlatego wzywam do zainteresowania się tą sprawą ważą się losy t2

Hehe :D "Bez nadzoru gra upadnie..." hehe :rotfl:


Weź człowieku, puknij się w głowę i zastanów się co piszesz...
Przeczytałeś to chociarz raz zanim zamieściłeś to na forum?

...

"dlatego wzywam do zainteresowania się tą sprawą ważą się losy t2"

Niech uważają - żeby tylko się nie zważyły :P :rotfl:

48

Thursday, 29.12.2011, 23:18

Spiryt77
a teraz tak poważnie
komu wprowadzenie czegoś takiego przyniosło by korzyść?? no tylko i wyłącznie wam
wymyśl coś co poprawi grywalność gry a nie grywalność waszego sojuszu
jak już mówisz o nalotach to ma je kilka osób i z tego co wiem to mają ich bardzo mało ba jak by tak naprawdę były naloty to w ciągu 2 dni wszyscy byście siedzieli na urlopach i to jest prawda

i skumaj w końcu to co co było napisane od samego początku gry w "tutku" nawet pustaki to potrafią zrozumieć ale najwidoczniej z twoim ilorazem (pewnie z 200 masz) nie potrafisz tego zrozumieć

Naloty
W nalocie mogą brać udział jedynie armie, w których wszystkie jednostki posiadają umiejętność latania. Jeśli którakolwiek z jednostek w armii nie ma takiej umiejętności, armia nie może wykonać nalotu. Ta zasada dotyczy zarówno bohatera, jak i jednostek. Z tego wynika również fakt, że sam bohater może dokonać nalotu.


Uwaga: Jednostki latające zaczynają się od Współczesności (5-ta epoka)

http://wiki.czaswojny.interia.pl/index.php?title=Naloty[/b]

macie dwa rozwiązania
poczekać na wprowadzenie opcji SIM
lub wejść do 5 ery co nie boli - byłeś to wiesz zresztą jak sam napisałeś biłeś mnie więc w czym problem ja nie widzę problemu w tym żebyś dalej mnie bił

49

Thursday, 29.12.2011, 23:38

stsmax wydmuszki może i ty masz bo co do jaj to przypomnij sobie co było z tobą jak miałeś naloty raptem było ich tylko trochę no i z jaką ilością bombowców po za tym szybko zwiałeś do a,z a tam jak już miałeś jakiś atak to płaczu było co nie miara wiem bo grałem wówczas z tobą w 1 klanie i od razu razor musiał interweniować a teraz zgrywasz kozaka jesteś żałosny pozatym jak takak oblężniczy mają katapulty czy inne jednostki to one również powinny choćby w ataku w odwodach niszczyć budynki tylko wówczas zwiał byś do 6 ery i tyle trzeba każdej erze dać rowne szanse bo to jest do bani jak 5 era lata na kogoś bo ktoś mu skórkę np. wyniósł ty mi naloty ja tobie tak powinno być ew zamiast skakać do 6 ery wybrał byś opcje sims

50

Thursday, 29.12.2011, 23:45

Zmiany w nalotach
Obrona przed nalotami

czemu tam niema waszych wypowiedzi przeciwko nalotom :?:

51

Friday, 30.12.2011, 08:28

może dlatego że wasza dawna polityka zniechęcała do gry tak samo jak teraz bo poczuliście się mocni
ale my daliśmy wam pakt możliwość rozwinięcia ale niektórzy te parę miesięcy przepili w 3 epoce
daliśmy wam jednak możliwość
w takie 3 miesiące jesteś w stanie postawić niezłe wioski
można było także przedłużyć wasz czas na rozwinięcie tylko ktoś poszedł na łatwiznę

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

52

Friday, 30.12.2011, 10:27

Stsmax jaka z tego korzyść przecież dalej byś mógł niszczyć wioski jak do tej pory troszkę Ci to nie wychodzi ale nie wchodźmy w szczegóły.

Twojego ilorazu nie da się pobić takiemu szaraczkowi jak mi.Umie czytać ze zrozumieniem ale Tobie to chyba bardzo trudno się to robi.
Bo dalej nie wiesz o co w tym temacie chodzi i wyjeżdżasz dalej z nalotami przecież je będziesz miał nadal.
Wytłumaczył bym Ci tak powolutku ale w twoim przypadku to za dużo już mi czasu zjadło i nic nie dało.
A co dopisania żeby go nie atakować Fuks to masz racje tez miałem interwencje z A-Z żeby mu dać spokój bo chłopak z jajami przeszedł wtedy na nasza stronę i mu odpuściłem bo może do tej pory by grał jak sims .Teraz tez się czuje zagrożony bo na niego przeważnie by takie ataki szły.

Nikt na siłę nie będzie przechodził do wyższej epoki bo władca serwera tak pisze ,przyjdzie czas to nas tam zobaczysz niech Cie twoja rozczochrana o to nie boli.

Tak wie dalej czekamy co z pozostałymi jednostkami o tym samym typie ataku.
Czy będą mogły robić ataki niszczące budynki jak to bombowce robią .
Przecież ten sam typ oblęzniczy.

53

Friday, 30.12.2011, 11:50

Spiryt nie obrazaj innych i nie sugeruj rzeczy o ktorych nie masz pojecia ze sie dzieja, to ze Ciebie ktos nie atakuje odbierz jako dobra karte ;) A to ze nie atakujemy "Twoich" wrogow nie oznacza ze nie zalezy nam na tym serwerze. Tak jak napisalem juz pare razy Twoj pomysl uwazam za bezsensowny i prowadzacy do rozlania destrukcji na wszystkie epoki, a nie skupienie sie na kreatywnym rozwiazaniu problemu. Przed skokiem moge moglem postawic ponad 10 bombowcow i dac im obstawe - nie korzystalem z nich, teraz po skoku tez moge postawic juz odpowiednia sile bombek tak ze na spokojnie zburza 2-3 budynki w ciagu jednego nalotu, jest to sila odstraszajaca ale mimo ze dysponujetaka sila jestem za oslabieniem tych jednostek dla dobra calego serwera - oslabieniem WSZYSTKICH nalotow a nie wzmacnianiem czesci graczy ktorzy siedzieli i tepili innych z wiosek 3 epokowych.
Jak bys nie zauwazyl jako jedyny poruszylem kwestie oslabienia nalotow gdy Sushi przedstawil RoadMap na 2012 rok, ze brakuje tego tematu! Tak wiec powtorze jeszcze raz: skupmy sie na kreatywnym rozwiazaniu sprawy przepakowania nalotow a nie na wylewaniu dziecka z kapiela.

Stsmax - tez przesadzasz ze slownictwem ( Tak nie jestem po zadnej ze stron i moge spokojnie krytykowac wszystkich jako obserwator z boku ;) )


ps.
Szczesliwego nowego wszystkim ;) I by w sylwka strzelaly tylko fajerwerki ;)

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

54

Friday, 30.12.2011, 12:06

Nikt nie karze Ci atakować moich wrogów .
Poza tym nikt nie powiedział ze będzie od razu niszczenie innych graczy tylko żeby można odpłacić takiemu klanowi co niszczy czyjąś wioskę tym samym.
A co to da zmniejszenia bombardowania to co to da bo jak padnie taki budynek co go trzeba 10 dni budować i surki od masy na niego potrzeba to już jest duża strata.

Tak ze dalej jestem za tym żeby wszystkie epoki mogły się tym samym odwdzięczać bo o obronie to nie mam nawet mowy i nie uważam tego pomysłu za bezsensowny lecz odwrotnie.

55

Friday, 30.12.2011, 13:31

10 dni budowac ?? fiu fiu no to jak ktos buduje 30+ to sie nie dziwie ze go to boli zamiast awansowac i przestac nad nowymi graczami sie znecac :> tylko jezeli masz "tak rozwiniete" wioski i nie potrafisz ich zabezpieczyc to akurat zle swiadczy o Tobie. A jezeli 20 lvl budynek stracisz to odbudujesz go w ciagu doby a wiec strata nie bedzie taka dotkliwa - a stracenie odpowiedniej ilosci bombek tez doprowadzi ze przeciwnik bedzie odbudowywal swoje sily dobe. I dzieki temu przecietny poziom wiosek pozostanie w okolicy 15-20 lvl najnizej a nie rowno z ziemia i Ci "silni" beda tez obawiac sie ze ktos zbombarduje ich 30+ wioski z pradziadka na wnuczka.

Ja rozumiem ze korea polnocna ma bron atomowa tylko po to by ich nikt nie zaatakowal a to ze co jakis czas szantazuja jej uzyciem no coz...

Spiryt czy rozwiazaniem pokojowym jest to ze jak ktos ma "czerwony guzik" to dac innym takie same guziki czy obnizyc "arsenal" tego jednego czerwonego guziczka.

Nawet Rosja i USA doszly juz do wniosku ze zamiast zwiekszac arsenal atomkow i innych pociskow to lepiej z obu stron zmniejszyc ich ilosc bo zarowno jedni jak i drudzy mieli juz arsenal mogacy rozsadzic ziemie kilkukrotnie.

Ktos do mnie celuje ... a ja do neigo nie bo mam maczuge wiec dajcie i mnie karabin bym mogl do neigo i przy okazji innych celowac a obiecuje ze nie nacisne na cyngiel wobec slabszych... Spiryt ja moge nacisnac ale chce by moje nacisniecie nie spowodowalo ze inni gracze odejda od gry, chce bysmy sie rozwijali i dlatego jestem za ucieciem lufy w moim karabinku a nie dawaniem kolejnym osobom z ktorych wiekszosc nie mysli o wspolnej zabawie a jedynie o swoim ego i jak cos im sie nie spodoba to zniszcza zabawe takze innym. To jest czas wojny a nie czas apokalipsy.

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

56

Friday, 30.12.2011, 15:02

tak tak arkebuzerami co maja marny atak-aa obronić się przed nalotem jak do obstawy mają śmigła jak to zrobisz to będzie o Tobie dobrze świadczyć .

oczywiście żeby dać wszystkim czerwony guzik bo wtedy jeden z drugim się zastanowią zanim go nacisną bo będą wiedzieć że może być to odwzajemnione tym samym.

57

Friday, 30.12.2011, 17:42

dokładnie jeśli straty mogą być ogromne po dwóch stronach to ktoś będzie się nie dwa a 5 razy zastanawiał a jeśli straty będą mniejsze -będzie więcej nalotów = zamiast 3 -10 ja przykładowo 3 graczy z diabłów koło siebie mam i to przy tych lepszych wioskach
nie ma szans żebym obronił te naloty nawet jeśli jeden nalot będzie miał 30-60% szans na zniszczenie jednego budynku bo wtedy 6 nalotów i tak mi 3 budynki zniszczy a żeby obronić się przed 150 czołgami potrzebuję wioski na kirasy która ma poziom cytadeli 28
jedyną szansą jest możliwość odpłacenia lub zupełny brak nalotów -a nalotów raczej nie usuną
ewentualnie przejść do nowej epoki ale ja gram tylko pół roku w tej epoce i fenka jeszcze nie zaliczę
bo mam marne 200 aa 420 inicjatywy na człowieku który ma dopiero 32 lvl
bo jakbym zrobił to przeklęte 500 ark które jestem w stanie zrobić razem to przyjdzie atak który mi je wykruszy lub będę dzień i noc siedział żeby jeden z diabłów chociaż trochę się nadział i jedyne co zyskam to poziomy wioch a bohaterzy w miejscu stać będą

58

Friday, 30.12.2011, 21:11

Jesli straty moga byc po 10 stronach ogromne... to kto sie bedzie wachal przed nekaniem slabszych... by przypadkiem nie stali sie na tyle silne ze beda mogli tym silnym zagrozic. Jak bedziecie chcieli zbudowac odpowiednio silne lotnictwo jezeli bedziecie wszystko miec zrownane.... Cocroach Spiryt... pomyslcie o tym .. Z waszych wypowiedzi jedyne co widac to to ze Diably mimo ze zrownali sporo waszych ( waszego klanu ) wiosek to nie mysla wylacznie o niszczeniu innych tak jak Wy.
Jezeli stracisz 6 budynkow w jednej wiosce to na 4 wioskach postawisz w tym czasie 8 budynkow a wiec rozwoj wychodzi +2 budynki na dobe. A myk polega na tym ze lotniczych ktore sa w 5 epoce i moga obecnie zniszczyc 5-6 budynkow to mniej wiecej 3-5 i nie naleza do jednego klanu. A zeby utrzymac taka armie lotnicza wstrzymuje sie calkowicie produkcje surki z tych wiosek co spowoduje ze Ci nekajacy nie beda sie wogle rozwijac gdy Wy rozwiniecie sie o te 2 lvlki budynkow a wiec hmm bardziej sie bedzie oplacac tepu ktory bedzie nekany nalotem ( plus bedziesz mogl zlapac napastnikow ).
Myslimy o rozwoju gry i graczy a nie tylko o niszczeniu i blokowaniu rozwoju innych.

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

59

Friday, 30.12.2011, 21:24

wiesz co takich bzdur nie słyszałem już długo, nie myślą tylko to robią i kto sobie nie pierdnie to już nalocik.Wiesz co w 5 epoce jak byś był rozbudowany to byś mógł myśleć o chwyceniu takowego gracza bo każda jednostka ma atak-aa ale nie w 4 epoce. Może ktoś ci pożyczy na jakiś czas konta z 4 epoki i pokażesz nam te plusy bycia bombardowanym.Zobaczymy jak przeciwnika łapiesz i rozwalasz.
Co do wstrzymywania surki osób co naloty robią to nieźle wymyśliłeś a 4 epoka żeby te 8 budynków postawić to surke z nieba weźmie bo Ty myślisz że leży tysiącami u graczy.
No chyba ze cała 4 epoka będzie miała wioski na 1 levelu to nawet o 10 budynków do przodu będzie.

Także dalej czekam może ktoś tutaj zajrzy wreszcie.

60

Monday, 02.01.2012, 15:23

będę upił żeby temat nie umarł bo sprawa naprawdę ważna

Podobne wątki