Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 27.12.2011, 22:49

Dodatkowa opcja premimum "skrócenie czasu produkcji jednostek 3x"

Pomysł prosty w w realizacji i przydatnośc duża mainowicie:
Rzuciło mi sie w oczy choćby że bez premki Hover- Mech produkuje sie ponad godzine co wychodzi około 24 na dzień co nie przekłada sie wogóle z wartością bojową z piechota laserową 144 na dzień. Tak wiem, wiem że sa przeważnie na lokacje ale z tąd mi sie pomysł wziął, a napewno przyda sie w epoce 3 i 4. Zapraszam do dyskusji.
Sugerowana ilośc dni premium za usułge: 15

2

Wednesday, 28.12.2011, 11:05

wiesz jakby ci bez premium mieli 2 x szybciej niż obecnie a ci z premium x3 to by było lepiej bo ci bez premium szybciej by się odbudowywali a jak znam życie to ktoś obecnie może nie mieć kasy na koncie i baty dostaje i byłaby lepsza równowaga ale jak chcesz zrobić coś w stylu punkty premium albo jeszcze przyspieszyć budowę jednostek bez dania czegoś zwykłym graczom (tym bez premium) to ja jestem na nie

3

Thursday, 05.01.2012, 10:38

masz rację, premium wystarczająco nam pomaga w grze, jak chcesz grać w speeda graj w traviana ;P

4

Thursday, 05.01.2012, 21:35

premium jak premium, ale ja bym nad czyms innym sie zastanowil, przedyskutowal, a mianowicie ilosc jednostek do budowy.
jest w tej chwili 20x4 czyli 80 na cykl i trzeba pilnowac kolejki, a nie mozna zrobic np. 99x4 ? mysle ze wielu osobom ulatwilo by to zycie :rotfl:

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 05.01.2012, 21:41

premium jak premium, ale ja bym nad czyms innym sie zastanowil, przedyskutowal, a mianowicie ilosc jednostek do budowy.
jest w tej chwili 20x4 czyli 80 na cykl i trzeba pilnowac kolejki, a nie mozna zrobic np. 99x4 ? mysle ze wielu osobom ulatwilo by to zycie :rotfl:
Ja już to proponowałem hohoho i jeszcze troche czasu temu i nie przeszlo.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Podobne wątki