Nie jesteś zalogowany.

2

Wednesday, 28.12.2011, 11:38

Wersja kolekcjonerska.
Zwój nie jest jakiś wybitny, a i mi by było run szkoda.

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 28.12.2011, 11:47

Kompletnie kolekcjonerska. Na głowę jest wiele lepszych zwojów (choćby takie jak: kryształowa rzeka czasu, nefrytowa dziewica światła, czy starożytna maska władzy).

Nie wiadomo, może trafić się jakiś zapaleniec i da więcej - ale na teraz wart jest max 100 ph.

4

Wednesday, 28.12.2011, 12:20


Kompletnie kolekcjonerska. Na głowę jest wiele lepszych zwojów (choćby takie jak: kryształowa rzeka czasu, nefrytowa dziewica światła, czy starożytna maska władzy).

Nie wiadomo, może trafić się jakiś zapaleniec i da więcej - ale na teraz wart jest max 100 ph.
Nefrytowa dziewica światła, czy starożytna maska władzy to zwoje które dają bonusy głownie hero, a ten zwój może nie jest wypas ale w połączeniu z tymi runkami daje całkiem ciekawe bonusy jednostką + podciąga umiejętności rzucania zaklęć, co później nie jest tanie a są czary z 6 epoki które wymagają 24 poziomu żeby zaczęły działać.

Moja wycena 1k ph

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 28.12.2011, 12:26

Tylko zwróć uwagę jakich run wymagają te zwoje, ile osób je ma, i ile osób ma runy do nich.. w tym jednak tkwi największy problem :P

Niemniej masz rację, gdyż dwa z podanych przeze mnie zwojów dają głównie bonusy dla hero, zaś ten, którego nie wymieniłeś.. nie ma co porównywać, u hero innego niż człowiek jest aktualnie chyba najlepszym zwojem na głowę z bonusem dla jednostek...

6

Thursday, 29.12.2011, 20:25

Kolekcjoner da 3k ;)

7

Wednesday, 15.04.2015, 20:21

nie więcej niż 1k

8

Wednesday, 22.04.2015, 22:09

oj chyba jednak więcej niż 1k

jerzys

Nierejestrowany

9

Wednesday, 22.04.2015, 23:53

wstretni spamerzy myslicie ze ktokowliek bedzie wlazil na strony jakie reklamujecie i moze jeszcze kupowal tam uslugi ?


jutro zadam sobie trud i skontaktuje sie z firtmą
http://akajak.pl/splywy-kajakowe-czarna-hancza-5dni

i powiem im co mysle o ich metodach reklamowania
czy tez jakich ludzi do reklamowaia wynajmują