Nie jesteś zalogowany.

1

Thursday, 05.01.2012, 11:41

Pomysl

Czy zespol TE nosi sie z zamiarem przeniesienia gry na platformy mobilne? Mysle tu o Ipadach i Iphonach - z powiadamianiem push o koncu budowy czy nowej wiadomosci... :D
Co o tym myslicie?

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 05.01.2012, 12:25

Nie rozumiem cię.

Na androidzie biega świetnie, na wszystkich mobilnych urządzeniach, na symbianie zresztą też.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

3

Thursday, 05.01.2012, 12:36

Bzdura, na Andku nie dziala prawidlowo co kiedys bylo udowodnione filmem i potwierdzone przez kilku graczy.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 05.01.2012, 13:06

Mi działa bez zarzutu.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

5

Thursday, 05.01.2012, 13:09

Działać działa, sprobuj tylko rozbudowac cos z centrum wioski albo zaatakwoac kogos z mapy. Nakladaja sie strony. W misz masz jest filmik obrazujacy wszystko na Andku 3.1, na 2.3.x jest to samo. IC 4 nie testowalem poki co.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 05.01.2012, 15:01

Działać działa, sprobuj tylko rozbudowac cos z centrum wioski albo zaatakwoac kogos z mapy. Nakladaja sie strony. W misz masz jest filmik obrazujacy wszystko na Andku 3.1, na 2.3.x jest to samo. IC 4 nie testowalem poki co.
Mnie boli dokładnie to samo...

Z poziomu mapy nic nie da sie zrobić trzeba wejsc w armie i wpisac koordy recznie.
Co do rozbudowy to tylko maxymalne zblizenie i dobra pozycja "otwarcia" okna rozbudowy daje mozliwosc wybudowania JEZELI napis zbuduj wykracza poza pole operacyjne rozbudowy.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

7

Thursday, 05.01.2012, 15:22

ja na javie korzystam z mapy bez wczytywania grafik kazdy kwadracik odpowiada jednemu polu tak jak ma być ale z obrazkami jest masakra

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 05.01.2012, 20:46

Mi na niezbyt "wypasionym" sprzęcie działa wszystko.
Ba telefon SonyErikson x8 np czyli nic wymyślnego. Ale używam opery (nie mini). Wiem że w mini nie wszystko dobrze działa.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

9

Thursday, 05.01.2012, 20:53

Mi bardziej chodzilo zeby to bylo aplikacja a nie otwarta strona .... aplikacje na Ipadzie czy androidzie moga byc skonwertowanymi html'ami - w apstorze np konwert Ogame - to "Galaxy Epire" - zobaczcie jak to chodzi ladnie - nic nie leci z kesza przegladarki - tylko pobierane jest z Dll'a softu czy jak te biblioteki sie tam nazywaja :D jest okolo 5x szybciej niz na stronie - no i mozna by wyeliminowac bugi wystepujace np w safari zwiazane z atakowaniem czy poruszaniem sie po zbrojowni :D - pozatym jak by dorzucic technologie PUSH - powiadomien - nie przegapili bysmy zadnej wiadomosci :D - i gracze byli by "bardziej online" - nawet jesli cos wypadnie i trzeba odejsc od kompa - i co najwazniejsze - jesli by przerobic TE na wersje ENg zyskal by nowych graczy z poza PL..... - wiecej by firma zarobila :D

Osobiscie konczac moj wywod moge pomoc (oczywiscie nieodplatnie) przy projektowaniu ergonomii i grafiki - jestem profesjonalnym grafikiem - w dodatku Plastykiem.... :D

Pozdrawiam :D

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 06.01.2012, 13:18

iPad


11

Monday, 09.01.2012, 12:28

Nie, nie planujemy tworzenia takiej aplikacji.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

12

Sunday, 15.01.2012, 19:25

zawsze mozna postawic zdalny pulpit na telefonie jesli tak bardzo brakuje wam tych 2-3 opcji ktore nie do konca dobrze dzialaja na mobilnych przegladarkach

13

Thursday, 09.02.2012, 11:58

Mi na na systemie Android,bez problemu śmiga...
100x przybliżenia i można budować jak i atakować...