Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 06.01.2012, 20:26

Sfrustrowani Cieńcy Gracze - A Naloty

Panowie chciałbym poruszyc na nowo temat , bo tyle tu się naczytałem ,że naloty ogólnie rzecz ujmując niszczą tą grę , a tu proszę taka sytuacja z dzisiaj : Dokonałem ataku na gracza , bo to wynika z nazwy tej gry CZAS WOJNY . Oto link z ataku : http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=129edec2c6 i czy to jest powód dla którego gracz odpowiada NALOTEM ??? Oto link : http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=b919aca202 Chcąc wyjaśnic sprawę napisałem do gracza : Adresat: Darek Zatoń
Tytuł wiadomości: CHYBA
Data wysłania: 2012-01-06 19:10:04

zdaje się , coś się Tobie pomyliło , mamy rozejm na naloty . Jestem w
koalicji BC , co widac chyba wyrażnie . I o to cała korespondencja : Nadawca: Darek Zatoń
Tytuł wiadomości: Re: CHYBA
Data wysłania: 2012-01-06 19:11:58

wyrażnie widać że założyłeś jakiś śmieszny klan:)
pytałem się już swoich dowódców i niestety tylko klany podstawowe BC są
tym obięte a nie jakieś wypierdki:)
tak na marginesie będę Ci teraz uniemilał życie:) Adresat: Darek Zatoń
Tytuł wiadomości: Re: CHYBA
Data wysłania: 2012-01-06 19:34:32

Widac nie potrafisz inaczej rozgrywac pojedynków . Pomimo wyrażnej przewagi w
rozwoju . Myślisz ,że jak masz te kilka bomberów więcej , to to jest
lekarstwo na Twoją nieumiejętnosc radzenia sobie z potencjalnymi przeciwnikami
. Ale tak postępują totalnie sfrustrowani nieudacznicy , będąc przy tym
głęboko zakompleksionymi , że ktoś na serwerze może dośc skutecznie ,
stosując trochę taktyki i inwencji wygrywac pojedynki . Nadawca: Darek Zatoń
Tytuł wiadomości: Re: CHYBA
Data wysłania: 2012-01-06 19:37:23

taktyka jest jedna:)

tępić cwaniaczków Adresat: Darek Zatoń
Tytuł wiadomości: Re: CHYBA
Data wysłania: 2012-01-06 19:47:24

Już kiedyś płaszczyłeś się o cichy rozejm , który notabene bez
wypowiedzenia , po jednym z obli , gdy byłem zezłomowany , jednostronnie
zerwałeś . Kilka bombek na tą chwilę więcej z Twojej strony o niczym nie
świadczy , a tylko o Twojej miernocie , jako gracza . Ja już podjąłem
decyzję o grze na Stolicy , bo nie gram , jak TY dla zasady , nie mając
żadnych zasad , tylko dla własnej satysfakcji ,że będąc graczem na Stolicy
, mogę prowadzic wojenki w cywilizowany sposób , posługując się taktyką i
inwencją w grze , czego Tobie najwyrażniej brak . POZDRO . BORGHI Nadawca: Darek Zatoń
Tytuł wiadomości: Re: CHYBA
Data wysłania: 2012-01-06 19:49:50

Moja zasada jest jedna tępić ........... Koniec korespondencji , bo tu opadają ręce jak ma się doczynienia z takimi interlokutorami na SERWIE . A co Panowie i Panie o tym sądzicie ??? . Chciałbym wreszcie wiedziec , czy są jakieś obowiązujące pakty o braku nalotów , czy ich nie ma . Bo jako stary koalicjant BLACK COMPANY pewnych rzeczy nie rozumiem . Póżniej dziwimy się , że z serwera ubywa graczy , gdy jeden skuteczny atak w odpowiedzi na wiele ataków od tego gracza doprowadza do zaistniałej sytuacji . TIME EDGE , gdzie zmierzamy , chyba nie do uchronnego końca tej gry . POZDRO . BORGHI :)

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 06.01.2012, 20:51

i czego się skarżysz jesteś graczem BC a nie jestes w klanie BC więc czego oczekujesz azylu??/?
płaczesz jak dziecko .chyba nim jesteś z tego wynika
pakt obowiązuje kalny BC i husarie więc zacznij czytać potem się skarż

3

Saturday, 07.01.2012, 00:03

panie Sw. Wacek moze czas na na bombki calej kolacji? nudza sie, od czasu sorena, davidka, a teraz bodajze raze, nie byly oblatywane :)
o Wodzu prosimy o zielone swiatlo, BHORHI czy jak mu tam, dawno zasluzyl, a nasza bezczynnosc tylko mu pomaga w simowaniu i pisaniu tepych tekstow :P

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 07.01.2012, 00:14

Heh śmieszny topic ;P
Jak mówi stare powiedzenie - "każdy orze jak może". Ty atakujesz, Golem bombarduje. Gra nie zabrania takich praktyk, jesteś poza układem więc o co stękasz człowieku. Twoje żale i zakładanie takiego tematu na forum świadczą właśnie o Twojej słabości a nie rywala.

5

Saturday, 07.01.2012, 01:00

BORGHI

Początkujący

Postów: 37


13


Dziś, 00:57
MW o czym TY mówisz , tutaj Golem aż się chełpi tym ,że udało mu się ustrzelic rywala , Cytat wypowiedzi "Golem"
no u mnie cienko to jest najlepsze co "trafiłem"

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=788445e187
Cytat wypowiedzi "Golem"
no u mnie cienko to jest najlepsze co "trafiłem"

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=788445e187
, co nie było powodem do tego , aby Man of God odwdzięczał mu się bombardowaniem , bo jego HERO padł .

6

Saturday, 07.01.2012, 13:14

Kurde Borghi
jak pamiętam byłeś dobrym rywalem zwłaszcza jak miałem 50 sztuk woja w osadzie
to leciałeś by wybić hahaha
nikt nie pisał pierdół ze lecisz na te parę sztuk woja
teraz parę sztuk leci do Ciebie i ruszasz nawet światem
graj człowieku albo zlikwiduj konto
Twój czas się dawno skończył
pozdrawiam
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Saturday, 07.01.2012, 15:39

Cytat

Mnie też to lotto , dlatego wyszedłem z klanu i mogę się pobawic na Stolicy , a z czasem .... kto to wie ??? :)
Borghi nie wiesz czasem czyje to słowa własnie Twoje więc nie mów ze jesteś w koalicji BC

8

Saturday, 07.01.2012, 16:04

Ależ tak , słowa moje i dalej tak uważam . Natomiast ciekawostką jest to , że głos w dyskusji zabierają pomioty Valhalowsko - Armagedońskie i nic konstruktywnego nie wnoszą .Czy to przypadek ??? Nie potrafiąc sobie poradzic w bezpośredniej walce , posuwacie się do nalotów , ale bywa też tak , że kto mieczem wojuje , od miecza ginie . POZDRO . BORGHI :)

9

Saturday, 07.01.2012, 16:09

darek i tak doczeka sie psikusa ale jeszcze nie teraz:P
dłuzej nalot leci niż te budynki co burzy potem bedzie odwrotnie

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Saturday, 07.01.2012, 17:01

czy ja Cię wyzywam od pomiotów jakiś tylko pokazałem Twoja wypowiedz ze odchodzisz z klanu BC więc patrz jak kogo nazywasz .

Co do walki bezpośredniej z Tobą to na pewno nie dajemy rady i dlatego przeniosłeś się jeszcze dalej od wszystkich a podobno wszyscy uciekają daleko od Ciebie .

11

Saturday, 07.01.2012, 17:09

czy ja Cię wyzywam od pomiotów jakiś tylko pokazałem Twoja wypowiedz ze odchodzisz z klanu BC więc patrz jak kogo nazywasz .

Co do walki bezpośredniej z Tobą to na pewno nie dajemy rady i dlatego przeniosłeś się jeszcze dalej od wszystkich a podobno wszyscy uciekają daleko od Ciebie .


A udziela się ten co najwięcej płacze o nalotach na t2

Czyli na t1 naloty są ok bo ty je robisz a na t2 już nie?

Co do Darka to on niestety inaczej nie umie walczyć mi musiał obla założyć i zamknąć stoliczną armie (sam przyszedł 4 armiami) aby ją ubić inaczej nie dawał rady a odwiedza 5min po tym jak zezłomuje się u kogoś innego... Niestety niektórzy sobie po prostu nie radzą w walce 1v1 gdzie ważna jest taktyka i dlatego uciekają się do nalotów...

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Saturday, 07.01.2012, 17:19

widziałeś żebym ja robił naloty na T1 powiedz albo pokaż linka jedynie co zrobiłem to dwa ale tylko temu ze ktoś posłał je na mnie bez powodu .
wiec jak nie masz dowodu to nie pisz.

A poza tym ja nie płacze może ty , ja za dużo już mam lat na płacz i nie chce żeby zabronili nalotów jak byś nie zauważył tylko to samo dali niższym epoką więc jest różnica. Ale jak dokładniej przeczytasz to zrozumiesz.

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Saturday, 07.01.2012, 17:25

czekam na te linki jak bombarduje innych od Ciebie Sergio

bo normalnie jestem tego ciekaw

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Saturday, 07.01.2012, 19:30

sergio ja przynajmniej przychodzę do Ciebie a Tobie to gacie pewnie lataja bo juz Cię nie widziałem u mnie ohohoho i jeszcze trochę :D :rotfl:

15

Saturday, 07.01.2012, 20:19

sergio ja przynajmniej przychodzę do Ciebie a Tobie to gacie pewnie lataja bo juz Cię nie widziałem u mnie ohohoho i jeszcze trochę :D :rotfl:
Gracze BC to są gracze z jajami, nie boją się walki, jest nas powiedzmy, że 3 klany walczące i Husaria, a waszych 5-6. Nie dość, że jesteście lepsi to jest was więcej. BC jest na przegranej pozycji, ale mimo to jednak stawia opór, Wy pewnie na ich miejscu już dawno byście zakończyli grę.


Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Saturday, 07.01.2012, 20:45

tak masz racje już dawno by mnie nie było :rotfl:

jakoś na T2 zabrali mi wszystkie wioski reszte co mi zostało zostało zburzone w dużym stopniu i jakoś nie skończyłem gry więc nie piepsz głupot jak nie znasz dobrze sprawy :evil:

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Saturday, 07.01.2012, 20:57

Kurdę no sami gracze z jajami w BC a bez jaj są lepsi i nie wiem jak to mam rozumieć żeby tacy jak Wy daliście się nam.

Sergio czekam na linki z nalotów moich :!: :!: :!: :!:

18

Saturday, 07.01.2012, 22:10

Golemku , Spirycie , Sarecynie , Ticie , Meloni ,Lord Browarusie zgrywacie aktualnie wielkich graczy bohaterów chowając się za plecami najmocniejszych klanów na serwie , a przypomnijcie sobie jak skamleliście jeszcze będąc w Valhalli , jacy to ci wasi sojusznicy są niedobrzy , bo was nie bronią i pozawalają lac innym klanom . Nawet na znak protestu zmieniliście nazwę klanu na Armageddon , a i tak dostawaliście tęgie baty i z tchórzostwa i w geście rozpaczy , graniczącej z beznadzieją zaczęliście chowac się po Żulach i RSRze . A w naszej koalicji tego nie ma nikt nie dezerteruje ze swojego klanu ,aby odżyła mu trochę dupa . Gramy tak , jak gramy , pomału do przodu , a to że BORGHI wyszedł z klanu , to zrobił to na własne życzenie i pokazuje ,że nawet potrafi w pojedynkę grac przeciwko mocnym , a jak wam dupę łoi , to ZATOŃ posuwa się do nalotów .

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Saturday, 07.01.2012, 22:14

Valhalli T1?? nie kojarze żebym grał w takim klanie??: cos chyba z dużo do nosa wciągnąłeś:) zmień lekarza to Ci doradzi lepszą kuracie

oldman?? heh podaj swój nick w grze zobaczymy czy Ty jestes taki silny a my Tacy słabi :D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Golem" (07.01.2012, 22:20)


20

Saturday, 07.01.2012, 22:23

Spiryt nie czekaj na linki bo ci ich nie dam ale powiem inaczej abyś lepiej zrozumiał jesteś po stronie robiącej naloty na t1 a na t2 po stronie która dostaje te naloty może teraz to zrozumiesz.

Golem a ty przyjdź jak mam wojsko a nie widzisz atak w którym tracę armie i za 10min lecisz i się chwalisz że to ja uciekam a co samym hero mam bronić? tak wiem to jest twoja taktyka iść zaatakować i wrócić na pusto ale chociaż wojska nie stracę pomimo że ja gram na samej stolicy.

Co do Borghiego to on wyszedł z klanu ale nie odszedł z BC

Podobne wątki