Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Golem

Intermediate

  • "Golem" started this thread

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Sunday, 08.01.2012, 16:42

wulgarna nazwa armii

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Golem" (09.01.2012, 11:24)


3

Sunday, 08.01.2012, 18:28

Darek Zatoń , albo bawi się w donosy , albo jak ktoś mu w walce dokopie , to leci z nalotem . Widac nic innego nie potrafi , bo do czegoś więcej trzeba trochę inwencji .Ale to u Armageddończyków jest w normie . Pamiętam jak kidyś nie dając sobie ze mną rady podkablowali mnie o MULTIKONTO . :)

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 08.01.2012, 20:32

no na pewno byleś taki dobry ze musieli tutaj na skargę polecieć :whistling: .

5

Sunday, 08.01.2012, 20:55

Ojejku, nie wiedziałem, że taki wrażliwy jesteś ... :rotfl:

Ale to dobrze, dziś mało jest ludzi wrażliwych takich jak ty :P Twoje wypowiedzi przepełnione są empatią w stosunku do innych, a każde twoje słowo służy pomocą innym i podbudowuje ich na duchu w tych trudnych czasach :whistling: Nazwy twoich armii powinny służyć za wzór dla innych - przykład dał bolaks ;)


Cóż, żeby zarzucać coś komuś najpierw samemu trzeba być fair...


Nie każdy jak ty jest takim strażnikiem moralności i ostoją cnotliwości i nie każdy zwalcza tego typu obrzydliwe i nikczemne wulgaryzmy... :P



Nie przejmuj się - może jutro będziesz miał lepszy dzień :thumbsup:

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 08.01.2012, 21:20

serio nie wiedziałem ale człowiek się o sobie rożnych rzeczy dowiaduje a tym bardziej od takich ludzi jak ty .

Oj chłopcze ale żeś się rozpisał ze normalnie mnie zadziwiłeś :thumbup:

No ale Tobie to nawet nauka nie pomoże więc szkoda czyjegoś czasu na Ciebie bo Ty i tak swoje robisz .

7

Sunday, 08.01.2012, 21:28

Spyryt nie Twój wątek nie Ciebie dotyczy więc się nie udzielaj

Spamuj w swoim temcie ws. latających katapult i możliwości robienia nimi nalotów czy jakoś tak :P

Moja wypowiedź tyczyła się autora nie Ciebie więc z łaski swojej się nie udzielaj

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Sunday, 08.01.2012, 23:22

myślałem że do mnie bijesz



latających katapult :!: jakiś ty drętwy jesteś szkoda rozmawiać z takimi jak ty :thumbdown: bo jest biały kolor a ty dalej będziesz mówił ze jest czarny i tak w kółko .

9

Sunday, 08.01.2012, 23:46

:rotfl:

Oj tam nie przejmuj się :thumbup: Drobne przejęzyczenie czasem się i mi zdarza ;)

Nie przejmuj się - i Ty jutro będziesz mial lepszy dzień :thumbsup:

Życzę Ci tego ja - Twój ulubieniec z T2 :love:

Pozdrawiam

10

Monday, 09.01.2012, 01:18

Anorex... nie chodziło o latające katapulty, a o nurkujące tarany i o armaty wibratory. Kolega zapewne chciał... nieważne, nie wypada dokańczać ;) Pan Darek zapewne jest najlepiej zorientowany;) Pozdro

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Monday, 09.01.2012, 07:59

Nie chodziło ani o to, ani to tylko o takiego jak ty robiącego z siebie błazna :thumbup: .

12

Tuesday, 10.01.2012, 02:12

Właśnie widać w innym wątku kto zrobił błazna z siebie 8)

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Tuesday, 10.01.2012, 07:09

a to w innym wątku tez się wypowiadałeś nie zauważyłem ale popatrzę :thumbsup:

Golem

Intermediate

  • "Golem" started this thread

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Tuesday, 10.01.2012, 07:12

Angel powiem krótko nie twój wątek i nie twoja sprawa więc wynocha z dywanów X(

15

Saturday, 14.01.2012, 00:07

To nie dywan tylko terakota gres gatunek 3, faktycznie pora spadać ;) Pozdro

Podobne wątki