Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 15.01.2012, 00:06

Pierwsza jednostka jaką zrobię w 2 epoce, to?

Witam. Właśnie przeszedłem do 2 epoki, i chcę się zorientować od jakiej jednostki zacząć, żeby pójść na grabieże itd. W 1 epoce był to dziki człowiek, a tutaj kogo najlepiej stworzyć?

2

Sunday, 15.01.2012, 01:22

Chyba Procarz, z tego co pamiętam kosztują tylko drewno i można ich dużo postawić.


3

Sunday, 15.01.2012, 01:36

Właśnie ich robię+ 4 mieczników mam.
Wiesz może dlaczego, jak atakuję wioskę z epoki 1, to przynosi mi tylko drewno?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 15.01.2012, 01:40

Podczas ataku na inna epoke niż Twoja, armia zabiera normalne surowce wrogowi, lecz zamienia je na Twój najtańszy surowiec. Nie ważne czy atakujesz epoke wyżej czy niżej.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

5

Sunday, 15.01.2012, 01:40

Tak jest, przy ataku na 3 epokę także dostaniesz tylko drewno. Jak chcesz zdobyć surowce to tylko w atakach na tą epokę, w której jesteś.

2 epoka może Ci się z początku wydawać trudna, ale to tylko pozory, na pewno dookoła masz wiele nieaktywnych wiosek gdzie możesz zdobyć surowce.


6

Sunday, 15.01.2012, 01:41

Czyli muszę zaatakować epokę na moim poziomie, aby dostać, np. kamienie szlachetne?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Sunday, 15.01.2012, 02:28

Tak dokładnie.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Podobne wątki