Nie jesteś zalogowany.

1

Monday, 16.01.2012, 08:57

Handel

Płonący Demon Umysłów
1 10 000 2012-01-16 15:23:06

Jeszcze nie doszlo do sfinalizowania ale juz widac ze poszedl niezly przekret - to jest zwoj nie dajacy prawie nic a wiec wart max 5-10 i to dla kogos kto akurat sobie tak ubzdura. Niby cena wywolawcza jest taka i jak ktos bedzie sie tlumaczyl ze nie zauwazyl i bidowal jak leci to tym razem nie cofnac operacje ale zmniejszyc konto bidujacego o te 10 000 PH i sprawdzic szczegolowo czy nie ma powiazan miedzy wystawiajacym a kupujacym takze w szerszym zakresie. Nie mozna cofac ludziom PH za bidy ktore blokuja ruch innych graczy na targu jak ktos nieodpowiedzialnie biduje niech ponosi tez strate i tak bedzie to dla niego lepiej niz jak by mial dostac bana za takie zachowanie.

moje ID242.

2

Monday, 16.01.2012, 10:46

PDU u nas, na Mezpopotamii, łaził 5k w trakcie eventu. Wczesniej 2-9k. 10k to sporo ale jesli wczesniej go nie bylo to walek to raczej nie jest.
I wg mnie zwoj jest rewelacyjny do walki, +30 zycia dla kazdej z jednostek.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 16.01.2012, 11:05

że co ???PDU jest nic nie warte coś Ci się Elmmisiek powaliło w głowie 10 kilo spokojnie na warunki Jukatanu jesli masz takie zwoje to wystaw za tą cenę co Ty proponujesz

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 16.01.2012, 15:18

PDU to chyba najlepszy niskoepokowy zwój do hełmu. Wypasione bonusy do jednostek i nie wymaga jakiś rarytasowych run do sklejenia, nie mówiąc o tym, że jego drop rate jest na w miare wysokim poziomie.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

vizard7

Początkujący

Postów: 16

Skąd: moszczenica

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 17.01.2012, 07:41

dokładnie zgadzam się dla demonka lub człeka idealnie tak by nie ginęło tyle jednostek 10k to na razie normalna cena

6

Wednesday, 25.01.2012, 12:50

2012-01-24 21:15:45 To juz druga licytacja tego zwoju od tamtego czasu i jakos nie znalazl sie chetny na zakup mimo ze cena byla ok 6k PH czyli o 4k PH MNIEJ.
W miedzy czasie poszedl helm z runami i zwojem za uwaga ok 3k PH czyli biorac pod uwage wartosc run daje nam to ze cena za ten zwoj byla przebita bagatela 4 krotnie!!
Ale i tak uwazam w szczegolnosci dla wymienionych ras zwoj za przereklamowany przez was i jego wartosc powinna byc nizsza niz zwoju z epoki nizej niepokonany krol gwiazd :>
Zwoj ma wartosc jedynie dla jednostek latajacych i to tylko w 5 epoce vis 4 ( i 3 dla oblegow )
( tak wiem mozna zrobic kombo z gwiezdna tarcza, ognistym pierscieniem itd itp... ale bez tych pozostalych rzeczy ktore jednak sa rarytasowe zwoj prezentuje sie mizernie )

7

Thursday, 26.01.2012, 15:49

kupiłem ten hełm za 3k bo był mi potrzebny, jakby się ktoś licytował to i 10k bym dał, a takiego jeszcze nie było na sprzedaż.
A zwój masz już sprzedany bo ktoś kliknął :)
T2 - Cichy

vizard7

Początkujący

Postów: 16

Skąd: moszczenica

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 26.01.2012, 17:49

oj daj spokój elmik zwój sprzedany i tyle takich zwojów jak ten jest mało
jak będzie więcej to i cena spadnie ale na razie cena jest taka jak pierścionka z 2 slotami (niektóre szły za 15k)
jak wydropisz 10 pdu i sprzedasz to wtedy już będzie 5 k itd bo jak coś jest potrzebne to cena nie gra roli

Podobne wątki