Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 03.02.2012, 11:27

Wałki z runami HAAL

Nagle jakos drogie sie zrobily runy HAAL dwie aukcje gdzie ich cena wynosila 500 a druga nie zakonczona a juz sa warte 480 a srednio chodza po 67-75 wiec ktos tu kogos ladnie wspiera, bo nie wierze zeby ktos byl wstanie dac tyle za runy gdzie 30 min wczesiej sprzedaje ktos za 67

Edit zeby nie spamowac

moje 100 FEH poszlo za 500 ph wiec trochu dziwne zeby za 50 placic 480 no chyba ze ktos dorwal maszynke do produkcji ph, ale lekka pzresada powoli z tymi darowiznami

Moje ID 20249

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Romanos27" (03.02.2012, 13:10)


Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 03.02.2012, 12:11

mało tego pierścień bez slotów poszedł za 500ph i teraz za 50 fechów ktoś dał 480ph więc też się dołączam do prośby o sprawdzenie owego wybryku
aukcje te są na serwerze Jukatan

ps. zaraz ktoś napisze że po evencie wszyscy mają dużo ph i wydaja na prawo i lewo

3

Friday, 03.02.2012, 16:44

Jesteś uprzedzony do całego świata, owszem mają dużo ph, ale te aukcje to zwykły push ;>

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

4

Friday, 03.02.2012, 22:22

Co sie dziwisz jak ktos ma to daje..

A Roztopione Skaly za 60k.. Ja sie nie dziwie jak ktos ma to niech sobie daje ..Ja tego w zyciu nie kupie bo mnie nie stac..Niech kupuja..

5

Friday, 03.02.2012, 23:03

To jest licytacjia

Jak wycenia twoj DOM na 100 ph .;A ktos przebije na 150 ph,, to sprzedasz po wycenie.?. hihi.. Dla jaj przebije .

6

Friday, 03.02.2012, 23:04

to chyba naprawde ktos musi miec mase ph na jukatanie, bo rodzdaje jak moze, teraz licytacja pierscienia bez slota i jest 300 ph za niego a nastepne pierscienie warte chwilowo 3 a znajac ich wartosc nie przekrocza 30 ph, wiec trochu dziwnie sie zaczyna dziac, bo zwyklych pierscienie jest masa i nie wiem po jakiego grzyba dawac 300 ph za niego

7

Saturday, 04.02.2012, 00:53

Licytacjia

Jeszcze troche to bedziecie zagladali graczom do PORTFELI...Kto ile wydaje w sklepie. Smiechu warte..

8

Saturday, 04.02.2012, 10:58

nie smiechu warte , bo to jest czysty push jezeli ktos daje 10 razy wiecej niz jest wartosc przedmiotu, wiec ciezko komus dac przykladowo 40 i czekac a nie odrazu 300 zto co warte 30, wiec dla mnie ot push i tyle, no ale ceny pierscienie zwyklych to juz naprawde komus cos odbilo 4,5k dawac za zwykly pierscien to juz chore, i nikt niech nie mowi ze to nie push

9

Saturday, 04.02.2012, 16:12

mi to tak nie przeszkadza- widocznie dla kogos kto odemnie kupuje takie pierscienie i runki sa duzo warte :)

10

Saturday, 04.02.2012, 16:52

Pusing

To jak jestes madry lub ktos z logujacych sie to mam pytanko...Jak nazwac gracza ?? graczy ,, Klan ,, ktory przejmuje wioske w Oblegu i przekazuje ja graczowi z wlasnego Klanu ktory co dopiero dolaczyl z zerowym doswiadczeniem.??? Np::: na 5 epoce i w ciagu 1 miesiaca jest graczem nie do pokonania .???? To jak to nazwac ???. Trzeba tych graczy i ten Klan tez ukarac !!!!!!...Bo to jest tez ;;PUSHING;;;Czekam jak ktos odpowie..?.

11

Saturday, 04.02.2012, 16:59

Pusing

Moze ktos sie wypowie z zainteresowanego Klanu ,,DIABLY.??.lub. DIABLY II.. Co Pani Thorgo zgadza sie Panii..Bedzie ciekawie...Prosze o odpowiedz zanim kogokolwieg ma Pani zamiar ukarac za 4ph ..sa inne przekrety.?....Pozdrawiam

12

Saturday, 04.02.2012, 17:02

Jak nazwac takiego gracza hmmm.... szczesciarz ?

znalazł sie w odpowiednim klanie w odpowiedniej chwili i działajac zgodnie z zasadami gry przeprowadza obleg i dostaje super wioske :)

To myslac waszym tokiem myslenia to nawet nie mozna nakarmic kulejacego psa na ulicy bo jak dostanie troche sloniny to juz to JEST WIELKIE PRZESTEPSTWO NIE OPODATKOWANE :) - podatkiem od darowizny

13

Saturday, 04.02.2012, 17:45

Jestes smieszny gosciu

Jezeli Klan Oblega wioske dla gracze dopiero przyjetego do Klanu to nie nazwiesz to PUSHINGIEM;,;NAPEWNO NIE BO GRASZ W NIM;;;To jezeli bedziesz sprzedawal HALL za 1ph..To to jest pushing....Gosciu jestes smieszny i nie loguj sie bo gadasz glupoty...

14

Saturday, 04.02.2012, 17:46

Jestes smieszny gosciu

Jezeli Klan Oblega wioske dla gracze dopiero przyjetego do Klanu to nie nazwiesz to PUSHINGIEM;,;NAPEWNO NIE BO GRASZ W NIM;;;To jezeli bedziesz sprzedawal HALL za 1ph..To to jest pushing....Gosciu jestes smieszny i nie loguj sie bo gadasz glupoty...A ja mowie ze przejmowanie wiosek dla tylko co przyjetych Klanowiczow ??. To tez jest Pushing..Jezeli mamy zamiar karac to wszystkich...I co powiesz.??;

15

Saturday, 04.02.2012, 17:46

Jestes smieszny gosciu

:!: :rotfl: Jezeli Klan Oblega wioske dla gracze dopiero przyjetego do Klanu to nie nazwiesz to PUSHINGIEM;,;NAPEWNO NIE BO GRASZ W NIM;;;To jezeli bedziesz sprzedawal HALL za 1ph..To to jest pushing....Gosciu jestes smieszny i nie loguj sie bo gadasz glupoty...A ja mowie ze przejmowanie wiosek dla tylko co przyjetych Klanowiczow ??. To tez jest Pushing..Jezeli mamy zamiar karac to wszystkich...I co powiesz.??;

16

Saturday, 04.02.2012, 17:46

Jestes smieszny gosciu

:rotfl: Jezeli Klan Oblega wioske dla gracze dopiero przyjetego do Klanu to nie nazwiesz to PUSHINGIEM;,;NAPEWNO NIE BO GRASZ W NIM;;;To jezeli bedziesz sprzedawal HALL za 1ph..To to jest pushing....Gosciu jestes smieszny i nie loguj sie bo gadasz glupoty...A ja mowie ze przejmowanie wiosek dla tylko co przyjetych Klanowiczow ??. To tez jest Pushing..Jezeli mamy zamiar karac to wszystkich...I co powiesz.??;

17

Saturday, 04.02.2012, 17:57

Pushing

PANI thorgo ..Prosze zwrocic uwage ze po mojej wypowiedzi ostatniej .?.Nie ma kometarzy...T.Z:: w Przejmowaniu wiosek jest wielki , wielki przekret..?. Haaa prosze o przesledzenie wszystkich graczy nawet Mnie ...Zglaszam sie dobrowolnie...I co pyszczki..Ja niestrace wioski bo mam legalnie ale WY;;§§stracicie wszystkie przekrety....

18

Saturday, 04.02.2012, 18:00

Pusing

Delik .. wypowiedz sie prosz bo napewno masz cos do powiedzenia na ten temat.?.Trafilem...

19

Saturday, 04.02.2012, 20:35

ja nie raz juz poruszalem temat z tymi wioskami mutantami przekazywanymi innym, co pozniej zgrywaja kozakow bo dostali gotowy wyrob nie wkladajac nic do tego, a to juz iny temat o przekretach w tej grze, a tu chodzi o runy i pierscionki,

20

Sunday, 05.02.2012, 10:30

Problem

Nie inny ..Tylko bardziej powazniejszy i powinien byc rozwiazany . Ile czasu zwracasz uwage na problem przekazywania wiosek..Rok.. I bez rezultatu..Tym powinna sie zajac Administracjia a nie jakimis glupotami.