Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 03.02.2012, 11:50

Ranga Bohaterów

Tak patrze i mój trup ma range wampir, więc jednostki pod jego dowództwem mogłyby wysysać krez z jednostek żyjących :)
Wiec oprócz ataku i obrony od lvl w którym trup uzyskuje range wampira ma dodatkowo +1-5 odzyskiwanego hp dla jednostki za atak :)

do innych klas bohaterów też by się coś sensownego znalazło :]

2

Friday, 03.02.2012, 14:55

ja bym wogóle dodał jakies nowe opcje od 40 albo 50 bo jeden lvl tam jest niewspólmierny do kilku na bocznym herosie

np od 50 lvla dostaje sie potrójny bonus lub mozna wybrac sobie dodatkowy bonus z innej classy takie sugestie tylko ;)

3

Friday, 03.02.2012, 17:12

Pomysl dobry niech bedzie cos po osiagnieciu 50 lvl. Jako bonus.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 03.02.2012, 17:46

Popieram zwłaszcza że na teraz to bonus dla 20 osób na T1:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

5

Saturday, 04.02.2012, 11:28

a ja nie popiperam bo te wysokie lvl hero to tylko za ekpedycje i nic wiecej.

za walke i wojny reszta hero jest na poziomie 15lvl (nie powiem kogo)

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 04.02.2012, 23:16

Kogo?

Czyżby kolegi z listy pod tobą (w klanie?:D)

A tak na poważnie moje poparcie było ironiczne jeśli ktoś nie wyłapał z kontekstu.
I Wolaj uwierz nie tylko z wyprawek. Nawet stoliczny powalczył, do tego nie wszyscy z 50+ ze stolicy są, policzyłem zdobyty exp ok 1 700 000 mają twoi 4 najlepsi czyli ledwo pobocznego Krzyko w sumie dogoniłeś:P.
A do wyprawek trzeba wypasionego boha mieć czyli odpowiednią liczbę pkt rozdaną, sorki ale ty mógłbyś tylko za mięsko robić:( Bo nawet biżu wszystkiego nie wyrówna.

No i macie w klanie max PS9 imponujące zaliczone. Gdzie Sergio solo wyżej chodzi:D (tak na marginesie ciekawe za którym razem mu się udało:))
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (04.02.2012, 23:22)


7

Sunday, 05.02.2012, 21:46

1.7 ale mam 4 dobrych hero a nie jednego czy dwoch :D

8

Sunday, 05.02.2012, 22:25

Ja to widze tak, Ole. Masz 16 miejsce w rankingu Hero a drugi to....no właśnie gdzie drugi? Hero trzeba rozbudowywać z głową...
Krzyko? A co ma Krzyko, 5 i 117

Nie chwaląc się w 100 mam 3.

w0łaj dobrze prawie :D lepiej 4 na 35 niż 50 stoliczny i reszta na 25...

...i dodam, ze BC to jeszcze rozumiem, w 6e poza stolica nic nie ma...ale Wy, taka koalicja a takie słabe staty :D

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Sunday, 05.02.2012, 22:30

z tego wyglada ze nie trzeba mieć mocnych hero żeby rządzić w 6 epoce :D :rotfl:

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Sunday, 05.02.2012, 23:25

Żal.
Mi osobiście dzięki Bc uciekło pół 4 epoki i cała 5. Po pierwsze ginęły wioski z których można było powalczyć. po drugie trzeba było pilnować to co się miało przez co expienie bohów cierpiało. I to nie dotyczy tylko mnie. Teraz sobie odrabiamy stratę czasu i zaniedbania. A idzie to nie najgorzej.
I dokładnie trzeba rozbudowywać z głową, na szczęście wam tej głowy brakuje więc się nie martwię:)
I Wolaj nie masz 4 dobrych. Masz 4 przeciętnych i żadnego dobrego. Lepiej mieć kilku wybitnych graczy niż cały klan średniaków. To jest gra zespołowa i zespół stanowi o sile. A zespół złożony ze średniaków nigdy nie błyśnie.
I Golem niestety hero też porządny musi być. Z tym że różne rasy, różne wymagania przed graczem stawiają. Niech każdy gra jak chce umie i lubi, nie ja pyskókę z lvl zacząłem:)
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=13770720f1

Lepsi bohowie więcej woja, jeszcze trzeba umieć ich ubrać:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

11

Sunday, 05.02.2012, 23:39

Nie sposób się nie zgodzić.

12

Thursday, 09.02.2012, 23:15

:rotfl:
"I Wolaj nie masz 4 dobrych. Masz 4 przeciętnych i żadnego dobrego"

Ole moze i mam :) ale co w takim razie mozna o twoich powiedziec :?: ha ha ha

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Friday, 10.02.2012, 09:18

Wiesz co ja więcej - zbijałem niż ty na najlepszym masz utłuczonego. Ty mnie nigdy nie dogonisz ja ciebie bez problemu.
Na razie lvle 30+ uznaje za satysfakcjonujące. Co nie zmienia faktu że i tak rosną. Ty zacząłeś tą głupią przepychankę, nie mając żadnych atutów. Między twoim najlepszym a moim 2 w kolejce jest 7 lvl różnicy które mogę nadrobić (jak bym chciał) w 3 miesiące. Między moim najlepszym a twoim jest 9 lvl, ale w tym wypadku różnica wynosi ponad 800k expa nie 300k więc przyjmując te samo założenia prawie rok ci zleci.

1784k czterech najlepszych twoich łącznie, u mnie jest to 200k więc nawet średnio jesteś gorszy.

W każdej chwili możemy zrobić ustawkę. Wojo dopasuje do twojego. Twój najlepszy mój 2 w kolejce (nie będę świnia:D)
Podaj czas i miejsce:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Friday, 10.02.2012, 13:48

Cytat

"Twój najlepszy mój 2 w kolejce (nie będę świnia:D)"
oj Ole ale z Ciebie kawalarz, rozbawiło mnie to do łez, przecież Olej czy Wolej na samą myśl o ustawce z Tobą się pewnie zamknie w sobie

15

Friday, 10.02.2012, 20:24

Wracając do tematu, niezłym rozwiązaniem byłby wybór opcji przysługującej innej rasie ale od podstaw i wzrost od podstaw...tj. mamy demona na 50 lvl i wybieramy zycie i regeneracje dla aniola...wiec liczymy od 1 lvl dla Anioła. Mozna tez lub nie wstrzymac dodatek dla Demona...

16

Saturday, 11.02.2012, 01:07

Ole, Golem... Wasi herosi są póki co w lesie... i tak jeszcze długo pozostanie...

17

Saturday, 11.02.2012, 10:02

Ja sie chetnie ustawie z Toba Golem i z Wruzgulem, hero na hero :D Policzymy obrażenia. Możemy też dopasować wojo :D
Jestem 38 w rankingu, Wy wyżej. Daj tylko znac kiedy.
...i jeszcze jedno, tylko nie zamknij się w sobie 8o

Moze się ktoś jeszcze przyłączy? Widzę, że co pewien czas kolejny bohater zagląda i cisza :) DrastiC robil kiedys turniej, zeby sie nie nudzic mozna cos takiego zrobic.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "NowyNaDwaSposoby" (11.02.2012, 10:14)


Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Saturday, 11.02.2012, 16:16

Nowy podaj jakie wojsko i gdzie mam być lub, czy ty do mnie zawitasz. Jak rozumiem mój główny kontra twój, dla mnie to zabawa i - się nie boje, cieszę że ty też.
Przy okazji dowiem się ktoś ty:D

W każdej chwili kwestia przebudowania woja
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

19

Saturday, 11.02.2012, 17:53

Ja mogę z kimś się ustawić max 100 jednostek i zobaczymy wtedy :)
A tak poważnie lvl hero to jedno ale ważniejszym elementem jest eq i umiejętne ubranie tych 4-5 herosów oraz odpowiednia taktyka w ataku obronie.

A wracając do tematu nie koniecznie po 50 lvl ale ja bym coś dodał po 60lvl nikt jeszcze nie ma takiego wysokiego hero ale już nie długo i później co tylko 65% expa będzie a klany będą chciały się rozwijać i mieć nowe miejsca dlatego ja proponuje jakiś bonusik po tym lvl aby był sens dalej expić...

20

Saturday, 11.02.2012, 17:55

mnie w te zabawy tez mozecie wciagnac :)
z olem nie mam mozliwosci sprawdzenia sil, ale z Grzeolem z mila checia bym sie sprawdzil :)
guardian tez chcesz sie sprawdzic czy tylko umiesz glupoty pisac? tylko skocz najpierw conajmniej epoke wyzej :P
proponuje obleg, w wiosce bez bunkra, np. 4 bohaterow na 4, jest ktos chetny?

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "grusia" (11.02.2012, 18:15)


Podobne wątki