Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 08.02.2012, 22:28

iwn23, Czarny Żniwiarz

ID 3702
Login portland
Postać Czarny Żniwiarz

Przerzucenie punktów handlu (pushing) na 1 IP z konta:

ID 5100
Login iwan23
(postać skasowana)

Ban stały bez możliwości odblokowania konta.
Nie wiem co o tym sądzić - to chęć spektakularnego skończenia z grą, bezmyślność czy skłonność do ryzyka?

Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (08.02.2012, 22:39)


2

Wednesday, 08.02.2012, 23:40

No i moje wystawione przedmioty

A czy jako osoba wystawiajaca ponosze odpowiedzialnosc za to ze Ktos przebija (kupuje)..Chyba nie

3

Thursday, 09.02.2012, 08:38

A czy jako osoba wystawiajaca ponosze odpowiedzialnosc za to ze Ktos przebija (kupuje)..Chyba nie


Może i byłabym skłonna uwierzyć, gdyby "osoba kupująca" dziwnym zbiegiem okoliczności nie grała na tym samym komputerze.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Thursday, 09.02.2012, 11:22

Uwierzyc czy nie uwierzyc

oto jest pytanie...Pani thorgo niech pani wrescie pujdzie do glowy po rozum...Raz Pani mnie blokuje wrzuca bana ..Potem przeprasza ze sie pomylila..I co z tego ze ta osoba grala na 1 IP::Moze zrobila to specialnie bo miala dosc Ogladania innych przekretow (walkow)..Dlatego skasowala Konto ..Powtarzam ze ja bylem tylko sprzedajacym....Widze ze gra idzie w jedna strone zniszczyc jeden Klan (bylo pare przypadkow)..Jak Pani chce moze mnie odblokowac i nie ale na BANA STALEGO -----Nie zasluzylem .....Tyle mam do powiedzenia

5

Thursday, 09.02.2012, 20:18

Zrobiłeś jeden z największych (a kto wie czy i nie największy) przekręt jak do tej pory w tej grze - tak bezczelnego przypadku przerzucenia wszystkich punktów z jednego konta na drugie jeszcze nie widziałam. Obok gróźb dotyczących życia pushing na jednym IP jest największym złamaniem regulaminu tej gry.
Mniejsza kara nie byłaby sprawiedliwa w stosunku do tych, którzy mieli "tylko" multikonta, bez pushingu - i nie będzie zmieniona.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

6

Friday, 10.02.2012, 06:10

gra

No i fajnie. Ale masz gadane a ja niewidzialem jakie ty najwieksze przekrety robisz na tym serwerze.. Zegnam grajcie sami ..Banda wariatow

7

Friday, 10.02.2012, 18:51

Obok gróźb dotyczących życia

Pani Thorgo .. Prosze przeslac ten link ze niby kogos Obrazilem.. .!!. Od mometu przejecia tego Konta niepowiedzialem zadnego zlego obrazliwego slowa.. .. Tego jestem pewien na 100%.. A to nie jest zaden przekrent powtarzam wystawilem przedmioty , nikogo nieprosilem jako Czarny Zniwiarz zeby je kupowal..za ile nie wiecej jak 9k... A niektorzy wystawiaja jeden przedmiot (cienki) za 40k..Pani thorgo a gdzie jest ten ciag dalszy ktory Pani obiecala ze bedzie.??.Pozdrawiam przyjaciol..

8

Saturday, 11.02.2012, 12:55

Ban słuszny ale dlaczego stały? Rozumiem ze było to pierwsze wykroczenie gracza? Z tego co widziałem za pushing były bany czasowe. Dziwne ze za pushing 100ph jest ban kilkudniowy a za 10000ph jest stały.

9

Friday, 24.02.2012, 22:33

Dzieki

Narescie jeden kto zrozumial dlaczego :..??. Tak musialo byc jak zostali zablokowani .Canis,Yogurt, Sake ... Widocznie komus zalezalo na tym zeby i mnie zablokowac Banem Stalym a nie tymczasowym....Bo taka kare powinienem poniesc ..Ban tymczasowy z mozliwoscia odblokowania ...Pozdrawiam wszystkich ktorzy byli ze mna i po mojej stronie..Nienawidze zlodziejii i placzkow ...

10

Saturday, 25.02.2012, 18:53

ale ci co mieli czasowo zablokowane konta musieli oddawac punkty handlu i mieli na to okreslony czas kilka dni

nie jestes wstanie oddac takich ilosci PH dlatego masz bana stałego ( panie skrzywdzony )

kogo ty z siebie robisz, ofiare ?

czlowieku jestes zwyklym zlodziejem ktory przelewal sobie PH

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Sunday, 26.02.2012, 09:14

oooo ta wypowiedź gościa nademną jak najbardziej pasuje

12

Monday, 27.02.2012, 20:40

W wyżej wspomnianych przypadkach była gra na 1 IP (bez pushingu), lub pushing ale na kontach należących do dwóch różnych osób.
Tutaj natomiast nastąpiło ordynarne przerzucenie olbrzymiej ilości punktów z jednego konta na drugie przez właściciela obydwu kont.
Kara nie zostanie zmieniona.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny