Nie jesteś zalogowany.

1

Thursday, 09.02.2012, 17:38

Petycjia

Prosze o zwrot mojego Konta i O usuniecie Pani Thorgi z zajmowanego stanowiska i zastapienia jej inna osoba bo niema kompletnej wiedzy co sie dzieje na Serwerze i udziela wygorowanych kar do przypisanego czynu...;
1). Popelnila blad karzac mnie o gre na podwujnym koncie a gra byla zglaszana na 1 IP;;;
2). Niewymiarowe kary do popelnionego czynu
3).Niema kar dla osob zmieniajacych Epoki ktorzy nabywaja odrazu wioski na 5 poziomie(nadmieniam nowych graczy)
4). Lekcewazenie spraw ktorz czekaja miesiace na odpowiedz i sa odwlekane a sa powazniejsze od Pushingu..
5).Co do Pushingu to powinno byc pierwsze ostrzezenie . Nastepnie Blokada Konta na 30 dni i ostatecznie Ban staly jezeli gracz niepodporzadkuje sie..
6).Administracjia niepowinna byc uzalezniona od graczy a wiem ze sa przecieki i moge to udowodnic....
To wszystko co mialbym do przekazania graczom i administracji takze prosze zarzadzajacych tym serwerem o kontakt ze mna ...Bo ja tego bledu i pomylki Thorgi niepopuszcze !!. Pozdrawiam

2

Thursday, 09.02.2012, 19:31

petycjia

Co wam fotele poprzymarzaly do tylkow... To ze nieodpowiada Thorga i wrogowie !! To normalne ...Bo im to graj 1 dobry gracz uziemiony...Ale pamietajcie ze Nastepni bedziecie wy...

3

Thursday, 09.02.2012, 20:10

Bardzo dobrze że dostałes Bana

Jak śmiesz obrażać administracje skoro robiłeś takie przegięcie z przedmiotami wartymi kilka Punktów Handlu

4

Friday, 10.02.2012, 06:11

bo jest prawda

Zamknij sie palancie jak niewiesz o co chodzi..

5

Monday, 13.02.2012, 08:42

czarny weź się najlepiej spuść w klozecie i nigdy nie wracaj ;d

Jak cie ktoś odbanuje to ja wylecę z petycją o odwołanie z urzędu, bo nie chce grać z takimi krętaczami jak ty! Chciałeś darmowe ph? No to się przejechałeś i teraz palisz głupa i smucisz na forum...

Twój czas minął... jak ci tak bardzo smutno i koniecznie chcesz tu zostać to załóż sobie nowe konto ;] i tym razem spróbuj grać uczciwie.........

A dla tych, którzy chcieliby uwierzyć w twoje płacze i żale wklejam link do twoich wyczynów i będę go wklejał wszędzie tam gdzie zobacze twój nick!

[ PUSHING ] iwn23, Czarny Żniwiarz

6

Monday, 13.02.2012, 15:07

haaa

Sam siebie sploczcie..Debilu jak nieumiesz czytac to niepisz.. A jak potrafisz to wklej sobie ten link w dupe ..ZJEBIE :rotfl: :rotfl: Bujaj sie. Mam cie tam gdzie slonce niedochodzi..

7

Monday, 13.02.2012, 16:40

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Za dużo dzieci ma dostęp do internetu i na dodatek jedynym co umieją jak się wnerwią to obelgi typu "mam cię w dupie"
Pozdrawiam złośników

:sleeping:

8

Tuesday, 14.02.2012, 01:27

Sam siebie sploczcie..Debilu jak nieumiesz czytac to niepisz.. A jak potrafisz to wklej sobie ten link w dupe ..ZJEBIE :rotfl: :rotfl: Bujaj sie. Mam cie tam gdzie slonce niedochodzi..

Hehe dzięki dzieciaku, że obnażyłeś swój denny poziom... po tym poście mam pewność, że nie będę cie musiał więcej oglądać na forum i w grze ;) administracjo - czyń honory! :)

9

Tuesday, 14.02.2012, 20:08

By mieć pewność, że nie będziemy już się z nim stykać powinni zablokować jego IP, to jedyny sposób by się pozbyć tego pana:P

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!