You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Sunday, February 12th 2012, 12:48am

a wczesniej pisales o kilku bosach, az mi sie nie che szukac :(
zdecyduj sie co wkoncu chcesz :P

22

Sunday, February 12th 2012, 12:53am

Problem w tym, ze ja nie moge wystawic kilku z powodu Waszego zalozenia niszczenia wiosek...spokojnie 3na3 moblibysmy zrobic ale musialbym miec zapewnienie, ze nie bedzie wowczas oblegow, musialbym wybudowac w wioskach posag...a na tyle Wam nie ufam...
Mozna tez zrobic 10vs10 ale wowczas kilku graczy np max 3 czyli kazdy daje po ok 3-4 hero :)

Ole

Professional

• Send private message

23

Sunday, February 12th 2012, 12:54am

Nie kompromituj się.
Średnia obrona bohów (z obserwacji) ok 200 hp ok 600. Zdejmujesz 105 defa prosty rachunek przy równym ini musisz 295 aa wyciągnąć, a jak sam zauważyłeś on nie jest średni. Czyli jeśli zrobiłeś boha +300 aa to gratulacje intelektu:)

My umiemy się bawić jeśli jest jakiś układ akceptuje się je.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

24

Sunday, February 12th 2012, 12:55am

mowisz i masz :)
zaczynasz sensownie gadac :)
w czasie oblegu i po oblegu dostaniesz czas ochronny, tak, aby cie nikt nie dotknal :P
dlugo ci zeszlo ze znaleziem mnie :P

25

Sunday, February 12th 2012, 1:11am

Dlaczego długo, sam się przedstawiłeś :D

Wruzgul, brzmi jakbyś się bał. Potrafię liczyć. Być moze pojde nielotem, tam spor defa wiecej i aa ladny + szarza. Scenariuszy jest mnóstwo. Ot niewiadoma. Pamietaj, że liczą się obrażenia :D
Ja bardzo chce a Ty jakbyś się coś wykręcał :D

26

Sunday, February 12th 2012, 1:21am

dobra, ja sie ucinam od tematu :(
tepe gadanie to nie dla mnie, albo konkrety i jedziemy, albo sciema a*la grzeol :P
jak bedziesz mial konkrety to napisz, wiesz gdzie, chyba ze sikasz po nogach :P

27

Sunday, February 12th 2012, 8:57am

Zaczyna sie gadka w Waszym stylu. Niby chetnie ale tylko pod warunkiem, ze wygracie bo juz jak maja byc szanse rowne to zaczyna sie obrazanie.

28

Sunday, February 12th 2012, 12:07pm

Grzeolu, juz ci pisalem, jak masz konkretna propozycje to pisz do mnie.
ja gwarantuje ci nietykalnosc, wioche do oblegania, a nawet wyslij swoich 10 bohaterow, a ja jednego, wtedy moze bedziesz mial szanse na wygrana :P

29

Sunday, February 12th 2012, 4:47pm

Dobra, widac, ze Ty to drugi Golem. Wruzgul bedzie pierwszy a Ty ogarnij sraczke i wez sie w garsc. Dowcip masz tak, zalosny jak zalosne bedzie starcie z Toba. Poki nie zbuduje posagow dostales propozycje ale ak znam zycie do jutra bedzie sz nieosiagalny.

Pierwsze starcie rozpoczete:
Aviator vs Raze
(hero na hero)

Musimy ustalic tez zasady czy po 1 walce czy do 3. Byloby to dobre jesli ktos chce walczyc w oparciu o szarze. No i kto bierze udzial :)

Nie jestem tez grzeolem wiec prosze tak do mnie nie pisac. Nowy moze byc lub Raze.

This post has been edited 3 times, last edit by "NowyNaDwaSposoby" (Feb 12th 2012, 5:21pm)

30

Sunday, February 12th 2012, 5:21pm

mozemy powtarzac kiedy chcesz i gdzie chcesz, buduj te posagi(moze sraczka mi wtedy minie), nie moge sie doczekac starcia 3 na 3, lub 5 na 5 :P

31

Sunday, February 12th 2012, 5:24pm

Zasady trzeba ustalic zeby nie bylo pozniej, ze cos bylo nie tak. Ilosc osob, ile powtorzen, dowolne starcia i tu proponuje:
hero vs hero
hero + 10 jednostek tego samego typu
hero+ 100 jednostek tego samego typu
Hero + 10 jednostek (wybor dowolny)?
Przy 100 dowolengo typu ja odpadam bo nie postawie tylu tylko 100 laserow ;)

Ole

Professional

• Send private message

32

Sunday, February 12th 2012, 5:29pm

Jak chcesz dziś z Avikiem w środę ze mną. Avki dozwolone i tyla.

33

Sunday, February 12th 2012, 5:39pm

Aviator vs Raze (0:1)
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=0ee4e09b0d

Ustalmy jeszcze ile razy powtarzamy i czy powtarzamy. Jak widać szczęście miałem ja. Pod kątem szarz i pierwszgo trafienia w hero :)

Stwierdzilismy tez, ze dobrze obgadać sprawe z Sushim. Moze bedzie mozna uniknac takiego ujemnego a zrobic turniej.

This post has been edited 1 times, last edit by "NowyNaDwaSposoby" (Feb 12th 2012, 6:00pm)

34

Sunday, February 12th 2012, 6:57pm

turniej, gdzie nagroda moze beda jakies artefakty, cos na styl ekspedycji klanowych? :)

Ole

Professional

• Send private message

35

Sunday, February 12th 2012, 8:22pm

Tak jak mówiłem. Ten spar nic nie udowodni, tylko komu szybciej i więcej szarż wejdzie:(

Co zrobić to tylko gra:D Więc do środy:)

This post has been edited 1 times, last edit by "Ole" (Feb 12th 2012, 8:29pm)

36

Sunday, February 12th 2012, 10:54pm

Ole nie masz racji, co z tego ze mi wlazla szarza. Plusem bylo to, ze trafilem w hero. Jabym trafil w klona nadal byla szansa na szarze u Aviatora. Wybor czarow jest wazny. Pomijam staty.

Ole

Professional

• Send private message

37

Sunday, February 12th 2012, 11:06pm

Plusem było to że szarża weszła tobie nie jemu, to w kogo wpadła też ważne ale w 2 kolejności.

Ole

Professional

• Send private message

38

Sunday, February 12th 2012, 11:34pm

Ja z Sergio:)
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=39be389b1f

I te kochane szarże:) Krótko mówiąc gratki.

39

Monday, February 13th 2012, 12:07am

Plusem było to że szarża weszła tobie nie jemu, to w kogo wpadła też ważne ale w 2 kolejności.

Niekoniecznie, nawet jesli u mnie byla w 1 rundzie i trafilbym w klona to mogl mnie zalatwic w drugiej. Powiem więcej wybral ciekawe ustawienie sam mialem takie wziac :P

Ole

Professional

• Send private message

40

Monday, February 13th 2012, 5:50pm

Dobra Raze nie filozuj:P
Na jutro się ustawiamy.