Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Friday, 17.02.2012, 23:02

i znowu ta szarza :(
moze bez szarz sprobujemy?
ale wtedy zaden nie zabije drugiego, jedynie mozemy sie pobawic w staty :P

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

62

Friday, 17.02.2012, 23:15

Z wojem jak najbardziej. Od początku twierdziłem że twój pomysł jest co najmniej debilny.
Z wojem możesz kombinować iść w atak def a może ini (a może mix wszystkiego) dobór jednostek ustawienie itd.
Ja z Sergio próbowaliśmy coś strategicznie rozegrać, choć i tak nic nie wygra ze 100% szarżą (u niego u mnie 0 praktycznie), ale przynajmniej ciut dłużej przeżyłem dzięki kombinacji:D
W 6 do tego budujesz wioski pod konkretne jednostki, więc i dobranie boha do danego typu ma sens.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

63

Friday, 17.02.2012, 23:20

masz dwie opcje do wyboru, sami bohowie lub z wojem, w jednej i w drugiej liczy sie szarza, jak wejdzie to przeciwnik wraca w worku, wiec obie opcje sa conajmniej debilne, ale chociaz zabawa jest :)

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

64

Friday, 17.02.2012, 23:25

Szarża albo ilość i jakość wystawianego woja:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

65

Friday, 17.02.2012, 23:45

Mnie to tam nie interesuje ale ciekawi mnie tylko jedno dlaczego TY Raze nie zaatakujesz któregoś gracza w jego wiosce tylko przyjmujesz u siebie. No ja wiem ze wtedy mniejszy minus ale czemu inni maja ciągle Ciebie atakować chyba się nie boisz większego minusu ?( bo widzę że inni gracze nie .

66

Saturday, 18.02.2012, 00:39

Nie boję się mają być powtórki więc wówczas ja się przejdę. Skoro taki ciekawski jesteś to włącz się do zabawy. Chyba, że się boisz ujemnego tak jak Zatoń.

Co do opcji z wojem, Wruzgul albo jesteś wczorajszy dzisiaj, albo masz kłopoty z logicznym myśleniem. To, że Sergio wystawi 100 jednostek to nie znaczy, że każdy da radę. Możemy umówić się zatem na sparing, hmmm, niech pomyślę, za jakieś 6 miesięcy, nawet 8. Wówczas będę mógł postawić 100 jednostek. Póki co tylko lasery.

Logiczne rozwiązanie w przypadku hero na hero to brak szarż. Niemniej wówczas nie ubijemy hero. W sumie nie o to chodzi. Ujemnego nikt nie chce. Wówczas też blokujemy awki bo wtedy 3xawatar i zawsze się wygra. Ogólnie to powinniśmy wycofać wszystkie czary bo jak ktos zalozy 3x Pozar to tez wygra. Wiec bez czarow zupelnie? Stanie sie to o tyle bezsensowne, ze wowczas poziom bedzie swiadczyl o sile. No prawie zawsze :D

Propozycja jest taka:
- wycofujemy czary do szarzy;
- kazdy inny czar mozna zastosowac tylko jeden (jeden awek, jedno zacmienie, jeden Pozar itd itp)
Mysle, ze to dobra opcja

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "NowyNaDwaSposoby" (18.02.2012, 00:49)


Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

67

Saturday, 18.02.2012, 08:45

Nie interesuje mnie taka zabawa bo wole sobie puścić na trudniejszą expe solówkę i tam paść wiedząc że mogłem zdobyć dobry exp niż tylko 600 z czyjegoś bohatera .

Nie ma obaw ja minusu się nie boje :thumbsup:

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

68

Saturday, 18.02.2012, 15:44

Nie musi być 100. To akurat propozycja Sergio.
Można się umówić na taką lub inną liczbę, ba nawet typ jak chcesz można ugadać. Indywidualnie decydujesz o ciuchach i ustawieniu.
Po prostu sparing boh na boh zwalnia z myślenia zakładasz szarżę i zaczynasz się modlić, 0 finezji.

I przestań ubliżać, do tego nie mając racji. Co ma logika wspólnego z liczbą jednostek wystawianych przez Sergio czy przez kogokolwiek innego? Czy ty w ogóle rozumiesz te słowo? Bo mam wrażenie czytając twoje słowa że jest ci ono obce. Lub jesteś kobietą:D

Mój wykładowca od logiki zawsze twierdził że kobieta i logika to dwie rozbieżne sprawy:D (ale on ciut seksistą był:P)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

69

Saturday, 18.02.2012, 16:41

Chętnie dołączę się do zabawy i jako że nie mam biżu to interesują mnie sparingi z wojem i 100 jednostek jak najbardziej mi pasuje ale mogę się dostosować z umiarem oczywiście -jestem w 5 epoce ale co tam.. nick w grze jerzys..

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Kobayashi" (18.02.2012, 17:15)


70

Saturday, 18.02.2012, 21:42

Nie, nie jestem Kobietą ale widzę, że Ty z facetem masz mało wspólnego ubliżając płaci pięknej.
Sprawa jest jasna i rozumiem, że nie potrafisz tego pojąć. Pozwól, że Ci wytłumaczę jak dziecku, po raz kolejny.
Na tę chwilę realnie może być 100 jednostek laserów ale i tu będzie nudno bo jeśli spotka się 100 laserow na 100 laserow to zwykle, podkreślę zwykle wygra ten z większą ini a więc czlowiek (zakladam, ze trafisz tez szarze). Przy obecnym stanie rozwoju stolicy nie wystawię nic więcej.
Jaki sens wg Ciebie ma sparing 10 jednostek na 10 jednostek. Na jedno wyjdzie. Zadecyduje szarza u hero, dostanie 3xpogromce i zmiecie 10 jednostek.
50? Nie da rady bo tylu nie wystawię. Chyba, że lasery :rotfl:
Nudne to się robi. Czuję, że po sparingach.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

71

Saturday, 18.02.2012, 22:39

no i co zmiecie 10 jednostek jeśli cios nie pójdzie w hero to raczej nie ubije hero mało prawdopodobne więc cos u Ciebie źle z przewidywaniem :D

72

Saturday, 18.02.2012, 22:46

Ty chyba nie widziales szarzy na hero. Mozesz zrobic z 11k i co nie zabije 1o jednostek?

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

73

Saturday, 18.02.2012, 22:55

no i co że ma tyle bije praktycznie tyle jednostek ile odda ciosów

widział ktoś więcej padłych niż ciosów??? Raze obudź się bo żyjesz w bajce

jednyna szansa że jednostki ubiją coś jeszcze jeśli wcześniej nie padną

74

Saturday, 18.02.2012, 23:25

Tak masz racje, z tego wszystkiego policzylem jakby walnelo w oddzial, co nie zmienia faktu ze, powalisz 3 jednostki tak max.
Majac czlowieka z wysokim lvl walnie pierwszy, liczymy na szarze czyli znowu fart i pozniej zwykle walna jednostki czlowieka. Stad moze się skonczyc zerowaniem w 1 rundzie. Mamy rowniez fart lub niefart.
Jedyna szansa to zdjac ini jednostkom ale to przynajmniej 2x sciana kosci i zakladam, ze przeciwnik nie wezmie czaru do ini. Wowczas Ty koniecznie musisz wziac.
U czlowieka prawie zawsze liczy sie czy wejdzie szarza w 1 rundzie. Jak nie to zwykle przegra.
Sparingi z jednostkami miedzy demonem, zdechlakiem i aniołem bez szarzy byłyby ciekawe.

Nie tak oczywiste jak przy hero na hero ale tez duzo zalezy od szarzy.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

75

Saturday, 18.02.2012, 23:34

no właśnie zależy wszystko od szczęścia lub przypadku ale małe prawdopodobieństwo żeby tak było że uwali wszystko musiała bypaśc szarża u człeka wysokiegolvl na jenostki żeby wykończyc przeciwnika a nie szarże na hero

76

Saturday, 18.02.2012, 23:39

Dokladnie i przypomnijmy, ze sparingi sa z poziomem 52 co do czlowieka.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

77

Saturday, 18.02.2012, 23:43

to wiem ale nadal będę przypominał że mniejsza szansa ubicia hero niż w solówce a solówki dla mnie to głupota za dużo do stracenia a mało do zyskania chyba że admini zrobią zakładkę do walk że ubity hero nie dostanie ujemnego albo dostanie ale nie aż tyle

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

78

Sunday, 19.02.2012, 00:05

Nie chce mi się z tobą dyskutować.
Z 6 latkiem już bardziej wciągająca jest rozmowa.

A ustawki robi się dla zabawy, reszta to tylko cyferki:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

79

Monday, 20.02.2012, 20:26

Chyba ze wystawisz w 1 linii 1 lasera ktorego ubije 3 szarzami hero.. potem wszystkie Twoje przenosza sie na poczatek i Twoj hero uderza tamte jednostki ubijajac 2-3 nawet bez szarzy :> ( chyba ze ma do czynienia z aniolkiem ;) ) potem atakuja kolejne jednostki ... i kolejna runda...jak wystawisz 3 awki to zmieciesz jednostki przeciwnika w 1 rundzie przy 10 vis 10. Jesli to lasery jesli inne to bedzie zabawa :> W brew pozorom nie jest tak latwo rozegrac walki z jednostkami i byc pewnym zwyciestwa dla malych ilosci zazwyczaj konczy sie remisem ( jesli obie strony postawia na awki )

80

Monday, 20.02.2012, 20:37

10 biocyber + dopałak do ini kto wtedy wygra? oczywiście że człowiek bo gromy z z poteznym aa beda pierwsze atakowac
nie da sie zrobić idelanych rozgrywek

Podobne wątki