Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 11.02.2012, 22:32

sparing bohaterow

temat przeniesiony z Ranga bohaterow

2

Saturday, 11.02.2012, 22:35

no to widziliscie kilka pomyslow, teraz musimy dograc szczegoly :)

3

Saturday, 11.02.2012, 22:37

mi tez o pojedynczego gracza chodziło
obleg - hero + zestaw lokacyjny 10 jednostek - wersja minimalna
modyfikacje - od 1 do 4 hero i od 10 do 200 jednostek w kazdej armi
po ustaleniu zasad zliczamy obrażenia - i zbieramy chetnych do turnieju ?? :)

gracze oblegaja sie poza klanem - pozostali sie nie mieszaja - jakiekolwiek ostępstwa czy próby oszustwa zostana nagrodzone przez Thorge ?? ( jakis sędzia co pilnuje zasad musi być )

wyniki publikowane by były w temacie
edit - nie sami herosi i bez awatarów - awek = dodatkowa jednostka - pozostałe czary tak

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "robertpkt" (11.02.2012, 22:51)


4

Saturday, 11.02.2012, 22:44

sami herosi to moim zdaniem zły pomysł bo będzie decydował tylko ekwipunek chyba że zasady bez czarów w końcu nie każdy ma tyle szczęścia i ma 3x biżu(3)
jak wyrównywać szanse z jednostkami to tak samo pod tym względem trzeba...

5

Saturday, 11.02.2012, 22:52

Chcialbym poruszyc fakt, ze ja tu jestem a nie tak jak grusia twierdzi, ze umilklem :)
Sergio mysle, ze o to chodzi bo na logike jesli obleg bylby z samych hero to ja na np. Wruzgula nie mam szans bo ma wyzszy poziom...liczy sie dobrze dobrany ekwipunek i nie koniecznie bizu (3). Dam 3x zacmienie i tak obnize obrone, ze lotnik nie ma szans...a bizu (2). Dam 3xawatar i to samo. Dam 3x leczenie i nikt mnie nie ruszy, teoretycznie. Chodzi o to ,z e by ekwipunek był. Bez tego to bez sensu.

6

Saturday, 11.02.2012, 23:03

Grzeolu, jak pisalem poprzedni post to ciebie jeszcze nie bylo :)
ta zabawa w bosow sie zaczela kto ma lepszego i lepiej wyposazonego pobocznego, wiec skoro chodzi o sparing to bosami pobocznymi, i jak wczesniej wspomnialem dla mnie moze moze byc 3-4 :)
przez lata, w ktorych nie mielismy szansy robic pobocznych, mamy bosow jakich mamy, a te wasze "wypasione" teraz moga miec szanse z tymi "slabeuszami" :P
moze sparing bedzie wygladal tak- 5 graczy, po 2 pobocznych na wioche w 6 epoce?
a jeszcze trzeba wziasc pod uwage ze niektorzy z pobocznych sa nielotami, wiec tutaj szanse takze trzeba wyrownac :)

7

Saturday, 11.02.2012, 23:05

Póbujesz coś ugrać dla Was a to ma być sparing hero więc niech każdy wybierze. Jeden ma lepszego głownego inny pobocznego. Mi to ryba pytanie dlaczego ma być to narzucone z góry.
Co do wybor latacz czy nielot niech to bedzie wybor gracza. Liczy sie inteligencja :)

8

Saturday, 11.02.2012, 23:10

nie, zle mnie zrozumiales :(
mozemy walic glownymi, lub tylko pobocznymi, mi to obojetne, chodzi tylko aby sie zabawic.
a moze thorga i spolka wymysli cos nowego, cos co by sie wiazalo z tematem? tak, aby nie bylo jakis takich niedomowien :)

9

Saturday, 11.02.2012, 23:13

Zabawa się liczy więc nie pozbawiajmy jej niektórych graczy. Sa gracze u Was i u nas, którzy robią tylko głownego, sa tacy co klada tylko w pobocznego 1 a sa tacy co klada w kilku. osobiscie chcialbym wyprobowac kilku wiec wole, ze byl to sparing pomedzy graczami a nie bohaterami lub niech bedzie mozna wystawic np dwoch.

10

Saturday, 11.02.2012, 23:20

to kiedy zaczynamy sparing?
i jak ma to wygladac wg. ciebie?

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Saturday, 11.02.2012, 23:30

Ja się z Sergio już ugadałem. Cibie Raze mam nadzieje też zobaczę piszącego do mnie o ilości miejscu i terminie.
Kłapać każdy potrafi tylko cojones trzeba mieć żeby żeby odpowiadać za swoje słowa.

"Ja sie chetnie ustawie z Toba Golem i z Wruzgulem, hero na hero :D Policzymy obrażenia. Możemy też dopasować wojo :D

Jestem 38 w rankingu, Wy wyżej. Daj tylko znac kiedy.

...i jeszcze jedno, tylko nie zamknij się w sobie 8o"


Ja się nie zamykam czekam.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

12

Saturday, 11.02.2012, 23:56

Ok, Wruz proponuje Hero na Hero, dowolne czary ale awki tak jak robert pisal licza sie jako jednostki wiec rowniez zbieraja obrazenia...moze byc jutro :) ale jak nie dasz rady to w srode dopiero

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Sunday, 12.02.2012, 00:05

Jutro nie da rady
Więc w środę ile i jakie wojo?
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

14

Sunday, 12.02.2012, 00:07

Ole, drogi Ole, hero na hero tak jak napisalem, bez wojska...

15

Sunday, 12.02.2012, 00:07

a ze mna to oblecial strach :P
kazdego dnia, o kazdej porze grzeolu :)

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Sunday, 12.02.2012, 00:30

Ciut bez sensu to konkurs na szarżę, a nie kto ma lepszego boha, czy lepiej kombinuje. Założysz szarże i będziesz się modlił. Innej opcji nie ma. Bo nawet jak ty mi czy ja tobie zdejmiemy po 100 defa nie ma szansy na ubicie. Do tego niby awki zabronione.
To co myślę o twoim pomyśle pod bana się ociera. Powiem tylko tyle głupi jest.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

17

Sunday, 12.02.2012, 00:36

???
zly juz pomysl ze sparingami?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "grusia" (12.02.2012, 00:41)


18

Sunday, 12.02.2012, 00:41

To moze grusia jutro :)

Dlaczego na szarze, zaloze 3xzacmienie i na tyle zdejme Ci defa ze i tak wygram...chyba ze Ty bedziesz mial szarze.
Ma to być konkurs na hero, myslales ze bedzie latwo dasz swojego czlowieczka na 52, szarza + przewaga ini i nie mialbym szans. Teraz juz nie jest tak kolorow :D
Pozniej proponuje 10 laserow i 100 laserow, niby powinienes wygrac no ale...no wlasnie...czary...

Awki nie sa zabronione, jestem za awkami tylko obrazenia zadane awkom tez sie licza wiec trzeba przemyslec czy sie oplacaja ;)

19

Sunday, 12.02.2012, 00:43

hahaahha
moj czlowieczek jeszcze ma daleko do 52 :P
grusia a ole to dwie rozne osoby :P

20

Sunday, 12.02.2012, 00:44

Pisalem do Wruzgula ;)
Spotkanie z Twoim Zdechlakiem bedzie ciekawym sprawdzianem...