Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 20.02.2012, 19:41

zdolowanie serwera popoludniu 2.20.2012

wylaczenie serwera mialo wplyw na moja expedycje - nie dolaczylem kolejnego bohateraz przez co zlapalem minus - nie byla to wina mojej opieszalosci a problemow techncznych lezacych po stronie TE - czy skasujece mi ten minus?? i umozliwicie postawienie expedycji jeszcze raz?

3

Monday, 20.02.2012, 19:56

zapewne dostaniemy event na kilka dni minusa nikt ci nie zwróci bo prosciej odpalic event niż grzebac i czyscy minus u kilku osob

4

Monday, 20.02.2012, 19:59

zobaczymy - nie bylo zadnego ostrzezenia - wiec pewnie to byl problem - a nie dzailanie zamierzone - ale szkoda mi tego expa - znow 4 dni czekac... ech.... i jeszcze ten minus niby nie duzy ale zawsze wqrzajacy....

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 21.02.2012, 07:44

u Mnie w klanie było to samo, przez co nie dołaczyłem gościowi do expedycji i padli wszyscy

6

Tuesday, 21.02.2012, 08:00

admini mogli by wysttosowac jakis komunikato bo sie community "jezy" :D

7

Tuesday, 21.02.2012, 09:56

Niefart totalny :) Nam się jakoś udało, mimo że nie można bylo dołączyć 5 bohatera zaliczyliśmy BZ4 :) A od tak zwanej administracji nie oczekiwałbym niczego... Przecież ICH praktycznie nie ma :) Nie oszukujmy się :) Są jak podwyżka w pracy - cały czas w mediach trąbią że zarabiamy coraz więcej - a ja od dwóch lat podwyżki na oczy nie widziałem, a wręcz obniżkę dostałem ;))