You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, February 20th 2012, 7:41pm

zdolowanie serwera popoludniu 2.20.2012

wylaczenie serwera mialo wplyw na moja expedycje - nie dolaczylem kolejnego bohateraz przez co zlapalem minus - nie byla to wina mojej opieszalosci a problemow techncznych lezacych po stronie TE - czy skasujece mi ten minus?? i umozliwicie postawienie expedycji jeszcze raz?

2

Monday, February 20th 2012, 7:51pm

3

Monday, February 20th 2012, 7:56pm

zapewne dostaniemy event na kilka dni minusa nikt ci nie zwróci bo prosciej odpalic event niż grzebac i czyscy minus u kilku osob

4

Monday, February 20th 2012, 7:59pm

zobaczymy - nie bylo zadnego ostrzezenia - wiec pewnie to byl problem - a nie dzailanie zamierzone - ale szkoda mi tego expa - znow 4 dni czekac... ech.... i jeszcze ten minus niby nie duzy ale zawsze wqrzajacy....

facio

Intermediate

• Send private message

5

Tuesday, February 21st 2012, 7:44am

u Mnie w klanie było to samo, przez co nie dołaczyłem gościowi do expedycji i padli wszyscy

6

Tuesday, February 21st 2012, 8:00am

admini mogli by wysttosowac jakis komunikato bo sie community "jezy" :D

7

Tuesday, February 21st 2012, 9:56am

Niefart totalny :) Nam się jakoś udało, mimo że nie można bylo dołączyć 5 bohatera zaliczyliśmy BZ4 :) A od tak zwanej administracji nie oczekiwałbym niczego... Przecież ICH praktycznie nie ma :) Nie oszukujmy się :) Są jak podwyżka w pracy - cały czas w mediach trąbią że zarabiamy coraz więcej - a ja od dwóch lat podwyżki na oczy nie widziałem, a wręcz obniżkę dostałem ;))