Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Monday, 27.02.2012, 03:10

Event to nie jest coś takiego, że komuś wpadnie coś NA 105%, event jest "szansą" na to, że wpadnie coś ciekawego...

Rzygać się chce, czytając (na szczęście tylko niektóre) komentarze, choć gdyby ów event trwał dłużej pewnie było by ich więcej, że mi nic nie leci, chu*owy ten event, a ja nic nie dostałem, a inni tak, a mi na takiej i srakiej lokacji leci gów*o, a powinny być cuda na kiju itd. itp.


Czy wy nie macie gdzie wylewać swoich frustracji? Nie idzie wam w grze? To po co w nią gracie... Gra ma być przyjemnością, a nie źródłem jakichś frustracji, problemów.

Zamiast siedzieć i klikać lokacje, a potem bredzić jak potluczony na forum idźcie zróbcie coś przyjemnego; Idźcie do baru, na piwo do pub'u, potańczyć do klubu, na kolacje z z kimś bliskim lub zróbcie cokolwiek co sprawia wam przyjemność. Mi nic ciekawego nie wpadło i co z tego - czy żale się na forum?


TO JEST TYLKO GRA i TYLKO GRĄ POZOSTANIE



Dziękuję za uwagę :P

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

42

Monday, 27.02.2012, 09:19

łooo
jak sie chłopak rozpisal :rotfl:

powiem Wam że dziś jak dla mnie jest lepszy drop hehe
chociaż jakies runki wpadają

43

Tuesday, 28.02.2012, 08:14

ja tam nie narzekam
na wszystkich eventach do tej pory nie poleciało mi nic oprócz 2 run EOL i DAG a to słabe runki bo nie ma sie na nie jeszcze zwoi :D:D

ale ciekawsze itemki zdobyłem ze zwykłych wypraw :D

vizard7

Początkujący

Postów: 16

Skąd: moszczenica

  • Wyślij prywatną wiadomość

44

Tuesday, 28.02.2012, 15:35

ja tam po świętach sporo fajnych runek dropłem i mało brakowało a ten zwój z 6 epoki co na aukcji poleciał za 1500 czy ileś bym go nosił
zabrakło yrda oczywiście miałem ber dag lag ing i cosik jeszcze
a na tym evencie skromnie lśniący wisiorek z 1 slocikiem