Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Monday, 05.03.2012, 10:21

Rozwiązanie najprostsze: awansowanie do 5 epoki.



no nie naprawde mega odpowiedz, a co maja powiedziec ludzie co sa w 4 epoce krotki okres, i obrywaja przykladowo nalotami, jak maja awansowac do 5 epoki.
Lepiej tak odpowiedziec niz mecyc sie z naprawa 4 epoki, nie tzreba nic robic, problem z glowy, zamiast dac moliwosc 4 epoce tez burzenia budynkow 5 epoce i tylko 5, to wtedy by niektorym odechcialo sie nalotow, ale nic widac gdzie administracja ma problemy graczy TE, lepiej zajac sie BW a TE nich graja zapalency

22

Monday, 05.03.2012, 10:26

a obleg na 5 epoke z maszynami oblezniczymi czy by nie pomogł ??? niekoniecznie po to zeby wioske zdobyc a zburzyc ?? czy to nie jest rozwiazanie ??
wioska bez kopalni nie postawi smigieł.
na T1 nie da rady ale na T2 czy nie probowaliscie tak zagrac ?? naloty przestaja sie oplacac jak obie strony ponosza straty :D

to tylko moje domysły i pomysły nie gram ju dawno w czwartej wiec moge sie mylic ale czy nie warto spróbowac ??

23

Monday, 05.03.2012, 10:56

Rozwiązanie najprostsze: awansowanie do 5 epoki.
no niezły żart

tylko tyle że do awansu do 5tej epoki to jeszcze trzeba coś więcej poza chęciami - np przebić sie przez fenka który został zrobiony jako blokada dla niedropiących graczy do przejścia 4tej epoki

ja po 8 miesiącach prób na t1 sobie darowałem ale jakbym do tego miał jeszcze naloty przed którymi nie da sie broic to pewnie bym sobie darował dużo wcześniej

a co do pomysłu przedmówcy to tez gratuluję pomysłu

spróbuj zrobić obleg na 5tą epoke który ma szanse coś zdziałąć mając do dyspozycji graczy ze zdziesątkowanymi wioskami w 4tej epoce i nawet jaiegoś w 5tej który ten obleg założy, przeciw nienaruszonym przymierzu graczy 5tej i 6tej epoki - zapraszam

ale nie tu jest problem - zakładająć że nawet jest to realne to nadal skala potrzebnych środków i organizacji jest niewspółmierna do 10 kliknięć które trzeba wykonać by zrobić nalot

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Monday, 05.03.2012, 11:20

tak to jest jak się pisze odpowiedzi na kacu,panie sushi żenada ,zajmij sie pan lepiej krowami a nie grą

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Monday, 05.03.2012, 11:34

Rozwiązanie najprostsze: awansowanie do 5 epoki.

Z tego co się orientuje to trzeba mieć potrzebne budynki i dość sporo surowców żeby awansować do następnej epoki tylko jak to zrobić gdy nie mamy budynków bo są niszczone w nalotach ;) ?!

26

Monday, 05.03.2012, 12:54

czyli najprościej 4 erę zlikwidować i zrobić opcje żeby 3 era mogła skakać do 5 ery bezpośrednio porobią sobie techny i ołtarze na spokojnie bez nalotów czyli kolejna mądra i na miejscu odpowiedz administracji



Cytat wypowiedzi "SushiMaker"




Rozwiązanie najprostsze: awansowanie do 5 epoki

a kiedy zaczniecie dbać o graczy i coś zmienicie na lepsze bardziej wyrównane czy tak dużo chcemy mieć możliwość obrony przed nalotem tylko takiej logicznej lub możność robienia 5 erze to samo :rotfl:

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Monday, 05.03.2012, 13:22

można tez zablokować niszczenie co niektórych budynków np. nalotami nie mozna zniszczyć głównego budynku itp.

28

Monday, 05.03.2012, 13:55

już nawet 25%szans na 1 budynek przy każdym nalocie by dały (10 bombek 25%) (20bombek50%) to już by mniej zniszczeń było oczywiście przy założeniu że naloty robią 3 osoby to i tak dużo zniszczą
naprawdę nie mam czasu tyle nad tym myśleć

29

Monday, 05.03.2012, 14:12

tu faktycznie dochodzi jeszcze sprawa że faktycznie 4ta epoka jest do luftu

- 3cia bije ją armiami
- 5ta nalotami (praktycznie od samego początku) a jak się rozwinie to armiami też
- lokacje na expy dla 4tej epoki są tak na prawdę stworzone jako farmy dla 5tej bo w 4tej to nawet przepakowanym (jak na swoją epokę) bohaterem ciężko jest te lokacje pozaliczać.
- Praktycznie każda epoka poza 4tą może farmić własne lokacje po odpowiednim dobraniu armii i bohatera.

Właściwie to 4ta epoka nie ma teraz ŻADNEGO atutu a na dodatek nie sposób jej szybko przeskoczyć

dlatego trzeba coś zrobić z nalotami

jeśli powiecie że wyższa epoka musi mieć jakąś przewagę nad poprzednią to pokażcie mi przewagę epoki 4tej nad 3cią bo jakoś jej nie widzę


a co zrobić

można np wprowadzić szpiegów (praktycznie dla kazdej epoki) mogli by niszczyć budynki np z mniejszą szansą % niż naloty i kosztować bardzo dużo (zajmować zasoby) ale być nieblokowanie przez armie. Tylko szpieg mógłby skancelować akcję niszczenia

taka opcja dawała by mozliwość odwetu i doprowadziłaby w konsekwencji do ustabilizowania sytuacji. Naloty robiły by to po prostu łatwiej i taniej ale gracz robiący naloty nie byłby już bezkarny

vandejarr

Początkujący

Postów: 12

Skąd: MAŁOPOLSKA

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Monday, 05.03.2012, 17:47

Panie Admi. SushiMaker ,widzę że ma graczy z 4 ery gdzieś głęboko w d......., ja po to opłacam PREMIUM ,aby sobie pograć z przyjemnością a wy popełniliście gdzieś błąd w grze i to olewacie ,proponujecie nam awans do 5 epoki aby nic nie robić a zbierać kasę za PREMIUM,nie tedy droga. Popieram wypowiedź poprzednika jak dacie mi 5 hero poz 40 i wypasione wiochy to ja już awansuje.

ZASTANÓWCIE SIĘ NAD TYM BO TO JEST BARDZO NIE FER ,W STOSUNKU DO WIELU GRACZY KTÓRYCH TRAKTUJECIE JAK ZŁO KONIECZNE,A ONI TYLKO CHCĄ RÓWNYCH SZANS NA WALKĘ Z 5 ERĄ.?????????????????????????????

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "vandejarr" (05.03.2012, 18:06)


31

Monday, 05.03.2012, 17:55

A ja bym tam Admina naszego pochwalił.

Zwróćcie uwagę, że już na pierwszej stronie, nasz Pan Admin, głos zabrał. :thumbsup:

Szkoda, że treść wypowiedzi słaba, ale miejmy nadzieję, że następna złota myśl, która tutaj padnie zatrzęsie wszystkimi graczami :!: :!: :!: ;>

32

Monday, 05.03.2012, 18:13

tu faktycznie dochodzi jeszcze sprawa że faktycznie 4ta epoka jest do luftu

- 3cia bije ją armiami
- 5ta nalotami (praktycznie od samego początku) a jak się rozwinie to armiami też
- lokacje na expy dla 4tej epoki są tak na prawdę stworzone jako farmy dla 5tej bo w 4tej to nawet przepakowanym (jak na swoją epokę) bohaterem ciężko jest te lokacje pozaliczać.
- Praktycznie każda epoka poza 4tą może farmić własne lokacje po odpowiednim dobraniu armii i bohatera.

Właściwie to 4ta epoka nie ma teraz ŻADNEGO atutu a na dodatek nie sposób jej szybko przeskoczyć

dlatego trzeba coś zrobić z nalotami
Zgadzam się w 100% z Kramerem

dajcie nam szansę 5 epokę pognębić :)

33

Monday, 05.03.2012, 18:26

Susi ma całkowitą racje !!! jak 3 era była mocna chcieliście zmieniać, bo ktoś tam miał 1000 halek, teraz chcecie zmieniać 4 ere, bo nie ciężko się walczy z 5 epoką, za pół roku będziecie gadać że 6 epoka ma za dużo piechoty i będziecie zmieniać 5 epoke i krzyczeć żeby był lepszy balans. Co z Was za gracze że skocze do wyższej epoki jak mi dacie bohaterów na 40 poziom i 3 dobre wioski, tutaj właśnie o to chodzi aby pokombinować :) Z drugiej strony wcale się nie dziwie że nie możecie obronić nalotu jak problemem do przejścia jest fenek :), tym bardziej nie polecam 5 ery bo po prostu nie dacie rady , bo ciężko znaleźć dobre miejscówki, a bohaterowie na lokacjach to same fenki :)
T2 - Cichy

34

Monday, 05.03.2012, 18:38

hej tu przecież nie chodzi o to że fenek mocny ja tam ubiłem bez problema ale dobiłem 210 aa i 420 ini
problem w rozwijaniu się i atakowaniu, 5 epoka niszczy 4 powodując że maleje przewaga nad 3 epoką w konsekwencji może owa 4 epoka niszczyć robaczki 3 epokowe zdobywając z lokacji i na atakowaniu 1200 expa co na samym t-rexie tyle dostaniecie
a mając wioski mniej wypasione niż 3e ale z lepszymi jednostkami (rajtar vs halabarda) można skutecznie się naparzać z równymi szansami
atakowanie 5e już gorzej będzie bo tam obrona jest zbyt przepakowana i tylko bony od boha ratują ale 5e dodatkowo robi naloty i 4 staje się martwą strefą
dlatego 3 epokowcy od razu do 5 lecą mając bohów na 37 itp
trzeba uratować 4 epokę

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Monday, 05.03.2012, 18:55

Nie mów same fenki w 5 epoce nie widziałem ich tam jak przełaziłem do 6 epoki bo dużo czasu mi to nie zajęło.

Żeby wskoczyć do 5 epoki to trzeba sobie podnieść bohaterów a nie tak jak nie którzy co nawet na 15 poziomie widziałem a i niższe a jak byś nie zauważył to nie liczy się wojo tak bardzo tylko bohater czym lepszy tym wojo silniejsze .Ale skąd to możesz wiedzieć jak wątpię żebyś z kimś powalczył w niższych epokach .I całe szczęście że Ty sobie poradziłeś niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi za to.

Nie bój się nikt nie będzie płakać o 6 epokę bo nikt nie płacze teraz .Tylko jak byś dobrze zauważył to nie da się pograć w 4 epoce ale skąd to mozesz wiedzieć jak nie miałeś nalotów jak się męczyłeś w 4 epoce .

Susi miał racje nie przesadzaj z tym bo mnie całkowicie załamujesz już ta swoja wypowiedzią.

36

Monday, 05.03.2012, 19:06

a może problem z expiniem bohaterów polega u was na tym że połowa serwera to przyjaciele VALLHILI a ci co są przeciw wam już praktycznie przestali istnieć bo wszystko im pozabieraliście i jedynym ich wyjściem było iść wyżej co w konsekwencji daje sytuację jaka jest teraz na serwerze

macie najlepsze wiochy w 3 jak i 4 erze ale tylko waszą winą jest to że wielkie 0 znaczycie w 5 i 6
skaczcie do 5 szukajcie pól walczcie


siedzenie na zadzie i narzekanie że wszystko i wszyscy są be a my cacy nie jest prawdą
na piszczcie ilu dobrych graczy po rezygnowało z gry bo zakładaliście na na ich klany po kilka obli na raz żeby wszystko co się tylko nadaje w 3 i 4 erze przejąć

wszystko jest git do póki to wy jesteście górą ale jak już się role odmieniają to jest już źle

a jak już tak walczycie o tą słabą 4 erę oczywiście żeby się wszystkim lepiej grało to także powalczcie o to żeby 5 era jako jedyna nie miała piechoty której koszty utrzymania to 3 surowce gdzie w każdej innej erze są tylko 2

37

Monday, 05.03.2012, 19:12

Cichy siedź tam cicho w tej swojej epoce i jak za bardzo nie wiesz o co tu chodzi to się lepiej nie wypowiadaj. Wasza taktyka jest przecudowna, trza podniszczyć 4tą epokę nalocikami by spokojnie expa sobie nachapać. Zrobi się głośno to na chwilkę z nalocikami przystopujecie, by potem po czasie jakimś do tego wrócić.

Nikt tu nie beczy, płacze czy skowycze, jak zwał tak zwał, nam chodzi tylko o to by była choć jakakolwiek szansa na obronę przed nalotami i możecie grać tak jak gracie do tej pory. Gorąco się Wam na pokładzie zrobiło jak wioseczki akademia zaczęła tracić i trzeba było coś z tym zrobić - (czyli do poziomu pajaców do poziomu, z miesiąc nalotów i będzie ok i spokój na czas jakiś).

Co by to było jakby klan Bogów wioskę stracił, co by to było, chyba ze wściekłości by się rozsypał.


Hehehe i kochany STMAX się odezwał, ten co się wcześniej nawojował. To teraz wszystko rozumiem, te naloty to przez to że przez wiele lat przez nas gnębiony byłeś, czy też może przez to że Ty jesteś tym ostatnim sprawiedliwym tego serwera??? Czego się boisz, czyżby tego, że bombki częściej tracić będziesz i przez to taką teorię wymyśliłeś ?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "ciągle gram" (05.03.2012, 19:17)


vandejarr

Początkujący

Postów: 12

Skąd: MAŁOPOLSKA

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Monday, 05.03.2012, 19:14

Susi ma całkowitą racje !!! jak 3 era była mocna chcieliście zmieniać, bo ktoś tam miał 1000 halek, teraz chcecie zmieniać 4 ere, bo nie ciężko się walczy z 5 epoką, za pół roku będziecie gadać że 6 epoka ma za dużo piechoty i będziecie zmieniać 5 epoke i krzyczeć żeby był lepszy balans. Co z Was za gracze że skocze do wyższej epoki jak mi dacie bohaterów na 40 poziom i 3 dobre wioski, tutaj właśnie o to chodzi aby pokombinować :) Z drugiej strony wcale się nie dziwie że nie możecie obronić nalotu jak problemem do przejścia jest fenek :), tym bardziej nie polecam 5 ery bo po prostu nie dacie rady , bo ciężko znaleźć dobre miejscówki, a bohaterowie na lokacjach to same fenki :)

następny nawiedzony pan z epok wyżej niż 4 :rotfl:, jeszcze raz powtarzam na chodzi o możliwość walki z 5 erą ,a nie jak teraz być na pozycji przegranej na starcie. :cursing:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "vandejarr" (05.03.2012, 19:20)


39

Monday, 05.03.2012, 19:22

Spiryt dziękuje! Poradziłem sobie i Bóg wynagrodził mi to ślicznym chłopczykiem. Więc nie bardzo trafiłeś.
A więcej nie zabieram głosu, bo szkoda się trudzić, i tak Wasze będzie na wierzchu :)
T2 - Cichy

40

Monday, 05.03.2012, 20:48

a co mi tam przecież do 5 kiedyś też przeskoczę skoro wam tak nie pasuje że piechta 5 epokowa ma 3 surowce utrzymania to napiszcie odpowiedni temat wiecie jak to robić my walczymy wy też możecie
chodzi o to że by każda następna epoka miała lepsze jednostki w słabszej liczebności jak zawsze tak było tylko że 5 niszczy 4 i w konsekwencji najlepsze wiochy z 5 i 4 mają ten sam poziom co jest jakieś nienormalne w porównaniu czasu gry w 4 i 5 epoce
jakby u nas mieli po 15 bombek i robili naloty takiemu centurionowi i innym w 4 epoce od was, jak zaczęliby narzekać i odpadać z gry to też tylko słówko by było róbcie arki i rozwalajcie to takie proste? no nie wierzę w to jakoś
i tak ciężko nam jest obleg bronić bo po nalotach nie mamy armii obronić wiochy z 5 więc co wy chcecie ???
ja już bym jeździł 300 kirasów 2 wiocha 450 rajek a jest tak jak w lipcu tamtego roku czyli tylko bohów w rezultacie podniosłem a wiochy w miejscu
to jest mój rezultat niech administracja zobaczy bo kiedy naloty się zaczęły mój max arek nie był w stanie 20 bombek rozwalić twoje stsmax jeszcze da rade ale masz 2 wiochy koło mnie więc nie ma szans zawsze obronić
także bardzo dziękuję