Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Błąd!!!

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 07.03.2012, 06:17

Błąd!!!

Armia z bohaterem wraca po oblegu(u klanowicza) do obleganej(mojej) wiochy-straciłem wiochę nim dotarła 8)
Aemia z bohaterem zniknęła(poszli na piwo ;) )
Bohatera nie mogę wskrzesić,po kliknięciu na Centrum Dowodzenia wywala mnie z gry!!!
W wiosce,z której pochodzi bohater i armia,nie mogę budować woja!!!

T-1
Rankor

Płacę za premium i chcę grać!!!!

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Ryszard" (07.03.2012, 08:51)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 07.03.2012, 09:44

Wioska została zabrana, czy nastąpiła zamiana?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Wednesday, 07.03.2012, 10:14

Wojo z innej wiochy,a tamta przejęta

Wojo wracało po oblegu,ale nie do swojej wiochy(która została przejęta)(zamiana,ale jest z innej wiochy,i tam zaginęła)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 07.03.2012, 12:03

Armia powinna być już w wiosce.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Wednesday, 07.03.2012, 16:44

Dzięki,już ok :rotfl: