Nie jesteś zalogowany.

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

121

Sunday, 15.04.2012, 22:54

To była tylko połowa armii i myśl sobie co chcesz. Ja nie piszę żeby wprowadzili tylko ze mogło by być ciekawie spróbować takiego czegoś a to jest różnica.
Miazga by była ale w druga stronę niestety bo na pewno bym samych halek nie puścił na mechy.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

122

Sunday, 15.04.2012, 23:14

itd itp. Jest całkiem sporo kombinacji. W każdej 3 epoka dostaje po tyłku od 6.
Ja nie jestem ciekawy umiem liczyć i to mi wystarczy.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

123

Monday, 16.04.2012, 09:43

Stwierdzenie że 3 epoka dostaje po tyłku od 6 jest mocno względne :)

Nie wiem jak wygląda liczebność jednostek w 6 epoce... faktycznie jest to 200 mech + 100 piech laserowej czy podałeś sobie dane z powietrza?

Jeśli takie armie faktycznie sobie biegają luzem po serwie to byłoby ciężko ubić zwłaszcza te mechy. Ale nie jest to nie wykonalne. Halki wiele nie powalczą, ale tania jak barszcz piechota w liczbie 6k będzie już dla nich wyzwaniem.

Co do lvlu hero... skąd założenie że hero w 3 epoce mają niższy lvl niż w 6? ;d

Wszystko jest względne :) Co z tego że 6 epoka ma o wiele mocniejsze jednostki, skoro 3 epoka wystawi ich znacznie więcej. Dobrać odpowiednie rodzaje pancerza i broni, odpowiedniego bohatera i bonusy, a wtedy Twoje stwierdzenie przestaje być prawdziwe :)

Zresztą dyskusja lekko bezsensu... 6 i 3 się nigdy nie spotkają więc balans pomiędzy nimi jest zupełnie niepotrzebny :P

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

124

Monday, 16.04.2012, 12:15

Względne jest wszystko:)
Tak biegają sobie takie i większe:)
Powiem ci tak szarża na 400 PL z czerwońcem 35 weszła mi w wysokości 444k czyli jeśli ktoś wystawia 1000PL prosty rachunek. Biorąc pod uwagę mniejszy def 3....

Teraz ma przechlapane tylko 5 po co komplikować innym. I ja tylko twierdzę że rozważania o atakach większych niż 1 epoka są bez sensu i tyla.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

125

Tuesday, 17.04.2012, 21:11

event dla bogaczy

event świąteczny to był pomysł najmocniejszych graczy ; dlaczego ?

odpowiadam

każdy słaby gracz poświęcił święta na budowanie wiosek jak na najwyższym levelu kiedy ci najmocniejsi świętowali z rodzinami i tylko się cieszyli patrząc co im ci słabi budują bo zaraz po świętach im to wszystko zabrali
dlatego uważam że daliśmy się zrobić w konia

126

Tuesday, 17.04.2012, 22:32

kto sie dal zrobic w konia to sie dal

mogles budowac stolice

127

Tuesday, 17.04.2012, 23:24


event świąteczny to był pomysł najmocniejszych graczy ; dlaczego ?

odpowiadam

każdy słaby gracz poświęcił święta na budowanie wiosek jak na najwyższym levelu kiedy ci najmocniejsi świętowali z rodzinami i tylko się cieszyli patrząc co im ci słabi budują bo zaraz po świętach im to wszystko zabrali
dlatego uważam że daliśmy się zrobić w konia
........ o_O stary jeszcze napisz że w 0:43 słyszałeś strzały. Skąd Ci w ogóle takie dziwne teorie przychodzą do głowy? Ci "najmocniejsi" to mają gdzieś Twoje wioski... rozbudowali swoje i wątpię żeby którakolwiek była gorsza od najbardziej wypasionej wioski "słabego" gracza.

128

Wednesday, 18.04.2012, 01:13

Spartakus trochę przesadzasz chyba z tym że każdy nawet slaby ma wypasioną wiochę musiało by nie być twojego klanu który to atakował wszystkich zwłaszcza przed i podczas eventu tak zwanych słabych graczy zamykając im rozwój wiem mogli poświęcić święta i rodzine oraz nie spac przez 24h jak wy hahaha takich eventów więcej hahaha przynajmniej będzie mniej graczy :)

129

Wednesday, 18.04.2012, 13:34

Każdy ma taką wioskę na jaką zapracował :)

Oczywiście łatwiej jest narzekać, że jest się słabym zamiast przysiąść i coś pofarmić... spichlerze to ciężko zbudować? Wojskiem ciężko robić fsy?

zwykła głupota/lenistwo/brak zaangażowania.... więc lamenty takich osób są nie na miejscu. Te to nie socjalizm, nie będziemy się zrzucać na zasiłki dla meneli i nierobów.

Co do naszych nieprzespanych nocy.... nie trzeba grać 24h... trzeba używać MÓZGU! A tego słabym (intelektualnie chyba) brakuje... dlatego są słabi :) i dlatego będą płakać...... i dlatego nic nie osiągną i nadal będą słabi -> koło się zamyka :whistling:

Podobne wątki