Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 02.04.2012, 14:27

event

będzie jakiś event na wielkanoc czy po prostu wbijać urlop???

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 02.04.2012, 15:13

no jasne że będzie event 8)
.
.
.
.
.
.
ale nie tutaj :P

3

Monday, 02.04.2012, 15:39

...a co byc innego, jak zwykle nie zdaza nic zrobic u nas. BW dostana ze dwa patche a nam na odczepke dadza event. Taki standard ostatnio.

4

Monday, 02.04.2012, 19:01

oj nie płaczcie nie jest tak źle
trza byle do przodu i się nie zniechęcać ot tyle
ja się nie zniechęciłem to trafiłem do lepszego klanu i gram wy też możecie
ja jestem z epoki zmierzchu spartan ale wtedy lali mnie jak chcieli
a teraz jest walka równy z równym

5

Tuesday, 03.04.2012, 19:54

;( ;( ;( ;( ;( ;( a jednak

6

Tuesday, 03.04.2012, 20:31

Hmm cos chyba robia na 3 wyprawy na samka nie przynioslem zadnego zwoju .... :)

7

Tuesday, 03.04.2012, 22:10

Powyzej 6e juz nic nie ma wiec jak isc dalej...ostatnio u mnie wyglada to tak:
- kopalnie zakolejkowane;
- hero na fs i robie expy co 5 dni (18k wpadnie - 2,5k jak mnie wyzeruja :D i tak co 5 dni)

8

Thursday, 05.04.2012, 19:27

ten event jest ustawiony pod konkretnych graczy którzy wczesniej mogli się zaopatrzyc w surowce i dropy (stąd te wysokie stawki na aukcjach za byle bdziew)

nie zamierzam siedziec przy kompie bez przerwy w święta

idiotyzm i manipulacja

9

Thursday, 05.04.2012, 19:43

zdziwilem sie bo wczoraj ceny zlomu strasznie podskoczyly - ten event rozwali system gry... honoruje tylko posiadaczy surowki co jest bezsensowne - lepiej by bylo - gdyby tradycyjnie podniesiono drop. opamietajcie sie nie robcie tego.... bo wielu graczy odplynie z gry.... - dla przykladu pare dni temu na t1 skoczylem do kolejnej epoki - w poprzedniej tonolem w surowce w nowej nie mam nawet na "lizaki"... zamiast zyskac strace na tym evencie - wiec co to za polityka... ech...

10

Thursday, 05.04.2012, 19:51

Brawo admini ;) teraz to już przynajmniej wiem co zrobię tuż przed świętami.

Komuż ten pomysł ma służyć - ano tym co mają w chwili obecnej silne armie i pełne magazyny. Ja czy też inni gracze co pozamieniali niedawno epoki, czy wielu wielu innych będzie przeszczęśliwych z tego powodu, że po świętach to już za żadne skarby do tych zawodników nie doskoczą.

Czyj to był tak wspaniały pomysł? Zresztą czy to ważne. Pogram do świąt, potem jadę do rodzinki i wbijam kasowanie konta. Brawoooooooo, nie ma to jak pomysłowość adminów. Miało pojawić się coś co uaktywni graczy a nie to co zniechęci znaczną część do dalszej gry.

11

Thursday, 05.04.2012, 19:56

no to event dla 1,2,3 epoki bo ja to nic nie zrobię surki nie mam wcale też se niedawno 5 skoczyłem ale pamiętam że w 4 epoce na t2 też surki brak(złota) na t1 to farmić można
dobra to ja zaczne myśleć jak mam lać armie stsmaxa na 1000 piechty hahahahaha
albo 350 czołgów hahahaha ja sam nic nie będę miał bo skąd surke wziać jak sie armii nie ma hahahaha
powodzenia życzę tym mniej wytrwałym
Wesołych Świąt nie podropimy se hahahaha

12

Thursday, 05.04.2012, 20:20

"W związku z tym przygotowaliśmy także mały prezent:

w dniach 8-9 kwietnia będzie aktywny event: Dzień Ojców Założycieli "

jak sama nazwa wskazuje ten event nie jest dla przeciętnych graczy i prezenty też a ci przeciętni wolą spędzać święta z rodziną niż włączać budowę budynków co minutę. Totalna paranoja lepiej chyba w inny sposób w ciągu roku przyciągnąć graczy do kompa ?

13

Thursday, 05.04.2012, 20:47

mnie bardziej ciekawi ta 3-4 epoka na t1 bo tam są miliony surówki i jeszcze dsotali czas kilka dni by wyfarmic wiecej tej surki od kont widm

14

Thursday, 05.04.2012, 20:53

Taki ewent powinien być ogłoszony co najmniej pół roku wcześniej a nie 2 dni ,wtedy był by ciekawy ale nie sam event tylko okres od ogłoszenia do samego eventu niektórzy nie mieli by tych zwałów surki .
Bardzo jestem ciekawy kto doradza administratorom ........ bo sami na pewno tego nie wymyślili .....może ktoś ma jakieś sugestie ?????

Proponuje nazwę eventu zmienić na:

"Biednemu zawsze wiatr w oczy " albo "Bogatemu diabeł dzieci kołysze"

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 05.04.2012, 21:08

Pomysł na event CHORY i zrodzony w CHORYM UMYŚLE!!!

Admini zastanówcie się co robicie, bo ewidentnie świadczy to o braku znajomości realiów na serwerach.

Dla przykładu ja sam. Nieżle stoję w 6E, surki nie brakuje na na bieżace kolejkowanie budowy w kilku wioskach + rozsądny zapas.
Co sie stanie po wprowadzeniu eventu? W ciagu 5-6 minut postawię 5-6 budynków i koniec wszelakiej surki, zapasów i eventu jak dla mnie i większości w 6E. Wzbogacę sie o max 30-40 jednostek.
Co zrobi 5 a przede wszystkim 4 epoka? Widząc te zapasy surowców sądze że co najmniej kilkanascie do kilkudziesięciu poziomów przy okazji wzbogacając się nawet o wielokrotność liczby jednostek które ja dostałem na rozbudowie.

Za grosz uczciwości, brak znajomości podstawowych praw rządzących na serwerach (w sumie czemu sie dziwić skoro gry nikt nie dogląda)

Na dodatek termin w same świeta, gdzie grom z nas wyjeżdza do rodziny itp, czasami w drugi koniec kraju.

Reasumując....wszystko to chore i coraz bardziej przemawia za likwidacją konta.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Thursday, 05.04.2012, 21:19

Tak źle nie będzie. Przy odpowiednim poziomie nawet i 20% będzie kosmiczną ceną a 3-5 epoka już takie ma.
Masz MW racje, co do dostępności szurki w niższych epokach, ale jak z głową będziemy budować tylko więcej expa nam dadzą:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

17

Thursday, 05.04.2012, 21:24

Event na zarżniecie gry .

18

Thursday, 05.04.2012, 21:30

Przy odpowiednim poziomie nawet i 20% będzie kosmiczną ceną a 3-5 epoka już takie ma.

Skoro umiesz przeczytać to co piszesz to proszę o objaśnienia co takiego ma ta 3-5 epoka czego nie maja pozostali ?
A co chodzi o ilości surki to nie narzekajcie bo akurat u was jest jej pod dostatkiem mnie w 5 epoce stać tylko na stawianiu bunkru w tym momencie.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Thursday, 05.04.2012, 21:36

Ma wysokie poziomy budynków.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Thursday, 05.04.2012, 21:45

Albo zmienić w Evencie koszt budowy epokom

6 - 20%
5 - 40%
4,3,2,1 - 60%

Farm im niższa epoka tym więcej. No i zapasy milionowe:D To powinno wszystkich usatysfakcjonować.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Podobne wątki