Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

misiekaa1971

Początkujący

  • "misiekaa1971" started this thread

Postów: 14

Skąd: Ostrów Wlkp.

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 13.04.2012, 09:01

multi konto prosze o odpowiedz

zablokowane kontoMam do Panstwa prosbę dostałem bana za multi konto i to prawda ze wchodziłem na konto syna login misiekaa1

ja natomiast mam login misiekaa1971 jestem obecnie w szpitalu od 31 stycznia zachorowałem na rzadką chorobę krwi która powoduje ze nie mogę sie z niczym kontaktować bo włacza mi sie alergen do tego stopnia ze puchne i trzeba mnie reanimować. Jestem tak bardzo poważnie chory ze musze przebywać w szpitalu. Problem był taki że gram ze synem na dwóch oddzialnych kontach i komputerach ale moja choroba nie pozawal mi na normalne zycie poza szpitalem co powoduje że nie jestem wstanie byc przy synu obok i mu pomagac wiec mu pomagam ze szpitala a sam gram na swoim koncie. Jesli potrzebujecie dowodów ze nie kłamie mogę na adres w łodzi wysłać wypisy ze szpitali w który od poczotku jestem juz w trzech i jednej klinice dermatologi w poznaniu. Ta gra to jedyna rozrywka i ze gram juz tak długo bardzo sie zangazowałem w nią. Prosze was ze wzgledu iz nie jestem wstanie inaczej funkcjonować zw wzgledy na chorobę błagam nie blokujcie mi tego konta mam wykupione premium przysiagam ze konto mikołaja pojdzie na URLOP a ja sam bede grał tylko na jednym koncie ja sam juz mam tak prerobane zycie jestem totalnie uzalezniony od funkcjonowania w szpitalu nie mogę nawet czuc powietrza wiec całe moje zycie to szpital i ta GRA i własnie mam załoazonego bana na 30 dni to tak jak by mi ktoś nóż w serce wbił i wcale mi to nie pomaga gralismy oddzialnie do pojscia do szpitala w stanie zagrozenia zycia sam zyje na bombie bo nie wiem od czego to gówno mam nie wiem czy to jest w powietrzu czy w jedzeniu. Dlatego nie zabierajcie mi jedynej możliwosci funkcjonowania w szpitalu w który ciagle przebywam bo zwarjuje tutaj a ta gra mi tez bardzo pomaga w uciczce od bólu kroplówek respiratorów i znowu kroplówek i tak jest u mnie ciagle. Wspieram was od wielu lat wykupujac premium ale 30 dni bana to dla mnie maskara ja nie wytrzymam tu w klinice bez gry nie ma tu nawet telewizora prosze o kontakt i odpisanie na mój email misiaczek.artur@wp.pl wiem że zagladałem na konto ale nie dało rady inaczej tym bardziej że syn ma LAT 12 a ja 40 i chłopaka od nie dawna wkrescałem w gre. Licze za na mój email odpiszecie i odblokujecie mi konto moje misiekaa1 a na drugim załoze urlop na misiekaa1971 na T1 przysiegam że to zrobie zaraz jak bedzie tak tylko mozliwość błagam was ze wzgledu na moja chorobę i szczególny pobyt w szpitalu. Artur Amenda

mój login to; misiekaa1 prosze chociaż o odblokowanie tego jednego konta