Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

misiekaa1971

Początkujący

  • "misiekaa1971" started this thread

Postów: 14

Skąd: Ostrów Wlkp.

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 13.04.2012, 09:04

brardzo proszę o odpowiedz multikonto

zablkowane kontoJa juz do Pana pisałem w zwiazku zablokwowanym kontem naprawde obiecuje że jak odblokuje mi Pan konto misiekaa1 oraz misiekaa1971 zobowiązuje się osobiscie do naprawienia tego w taki sposób że bedąc w szpitalu a na pewno bede do 7 maja konto misiekaa1971 dam pod urlop a konto misiekaa1 bede tylko z niego jednego kożystał w szpitalu a mój syn poczeka az wróce do domu obiecuje ze zagladać nie bede i zaraz jak to naprawie powiadomie Pana osobiscie emalem jestem załamany tym ze mam zablokowane konto bo bardzo mi to pomagało w szpitalu przechodzić moja skomplikowanaq chorobe krwi jestem naprawde powaznie chory i całokowice uzalezniony od szpitala. Dodatkowo bardzo sie wdrożyłem i skumlowałem w klanie bardzo mi zależy na powrocie do gry bo to naprawde mi pomaga jakoś życ w tych cieżkich dla mnie chcwilach które przechodze w szpitalu.Sporo tez zaiwestowałem czasu i opłat na utrzymanie konta premium i chce to robić nadal wspierajac przy tym Panstwa serwer wiem ze zagladanie do konta jest drugiego zabronione ale ja nagle znalazłem sie w szpitalu leże od 31 stycznia 2012 mikołaj mój syn przejoł konto drugie nie dawno i bałem sie że to co wybudowałem w nim wszystko straci wiec od szpitala zagladałem próbując utrzymac konto było to na zmianę na dwóch oddzialnych komputerach ze sobą nie majacych nic wspolngo i obiecuje że po odblokowaniu tak juz zostanie od mojego znalezienia sie w spitalu kozystałem z jednego komputera ale juz tak nie zrobię dlatego prosze sie zlitować i dac mi szanse jeszcze raz na pewno jej nie zmarnuje. Dla mnie budowanie od nowa jest bez sensu a moja sytułacja z chorobą troszke mnie do tego zmusiła dlatego proszę o ponownie przemyslenie odblokowania konta ja zobowiazuje sie do grania według regulaminu jeden komputer jedno konto i dania mi szansy do przetrwania tych trudnych chwil jakie mi zycie zgotowało w szpitalu. Obiecuje że wszystko naprawie i juz nigdy takiego błedu nie zrobię bardzo żałuje że tak robiłem i to sie nie powtórzy nigdy. Licze na Pana zrozumnienie moje sytuacji jaką mam teraz i danie mi szansy w grze do której poswiaciłem mnóstwo czasu szkoda by było to stracić. Licze na Pana zrozumnienie i ponowne współprace. Artur Amenda

Podobne wątki