You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, April 16th 2012, 8:16pm

prosba o odblokowanie konta

witam
zwracam sie do Pana z prosba odblokowania konta. jak juz pisalem konto
ID 48077

Login grzybek346

Postać Abdulwisimupala
jest moim osobistym kontem a nie Pana Artura. mozliwosc byla taka ze on pare razy wchodzil na moje konto z swojego kompa bo mialem lapka i tele w naprawie a nie chcialem stracic cennego premium. nie mialem takich zamiarow jak multi konto . wiem ze to bd trudne do udowodnienia ale obiecuje ze po odblokowaniu wiecej tego bledu nie popelnie. zmieniam haslo takze wiecej sie ta sytuacja nie powtorzy. prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby. zalezy mi na kontynuowaniu gry inaczej bym nie prosil Pana o odbl. pozdr serdecznie czekam na odp mam nadzieje ze pozytywna :(

2

Wednesday, April 18th 2012, 10:01pm

Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Posts: 14

Location: Ostrów Wlkp.

  • Send private message

3

Monday, April 30th 2012, 8:34am

odblokowanie kontaID 46325
Login misiekaa1971
Postać misiekaa


11 maja mija 30 dni od zablokowanie konta dlatego prosze o odblokowanie tego chociaż jednego konta bo napisane jest że jest tak możliwość bardzo na to licze i obiecuje że juz nigdy nie dojdzie do takiego incydentu z multi kontem.
ID 46325
Login misiekaa1971
Postać misiekaa

4

Monday, April 30th 2012, 9:31am

Proszę się zatem przypomnieć 11 maja w tym temacie lub na PW.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

5

Tuesday, May 1st 2012, 4:18pm

daj spokoj czekaj cierpliwie

facio

Intermediate

Posts: 382

Location: Szczerców

  • Send private message

6

Wednesday, May 2nd 2012, 12:30am

jeśli chodzi o Moje zdanie(o które nikt nie pytał) to ban stały i bez dyskusji

7

Thursday, May 3rd 2012, 11:54am

komu ban staly???( i kazde zdanie sie liczy) i jesli uwazasz ze tak powinno byc to uzasadnij??

Posts: 14

Location: Ostrów Wlkp.

  • Send private message

8

Friday, May 4th 2012, 6:09pm

odpowiedz na facio

facio nie bądz taki mądry sam wiesz ile sie tu zaiwestowało i szkoda tego konta stracić a jak jest możliwość odblokowania to mam ochotę z tego skorzystac i wiecej błedów nie robić ponieważ 30 dni to dobra pokuta dla mnie wiec fajnie bedzie znowu wrócić do gry i przyjacół z którymi sie grało szkoda tylko tego jednego konta ale dobrze że chociaz jedno odblokowane bedzie. ^^

9

Friday, May 4th 2012, 7:24pm

ehhh i kolejne konta w piach ale co zrobić przecież nie zrobimy banku kont tak że po dostaniu bana ktoś kto chce grać wziąłby i grał zamiast od nowa jechać

StachuPL

Beginner

Posts: 1

Location: z domu :)

  • Send private message

10

Saturday, May 5th 2012, 9:19am

Napisze tak fabułka gry fajna jako przeglądarkowej i pomyślana, ale powinni wprowadzać wersje nowsze i udoskonalać grę + otworzyć kolejny serwer.
Myślę, że w tedy ok było by, a tak to jest jak jest.

Po za tym głupotą 2 jest blokowanie kont na bana stałego, za groźby odnoszące się do reala, a konta multi nie powinny być odblokowane.
Tak samo konto na forum gdy dostaniesz stałego za groźby nie powinien być nakładany, a w ogóle nie powinno być tylko według takiego czegoś:

1 obraza - ban 3 dniowy
2 obraza - 14 dniowy ban
3 obraza - 30 dniowy ban
4 obraza - ban stały

1 obraza - groźba w realu, ewentualnie groźbę zmniejszyć do 2-3 razy.



///a co do twojego multi, czekaj, czekaj ! :D

11

Wednesday, May 9th 2012, 9:47pm

Temat zamykam za spam.
Konto będzie odblokowane za 2 dni.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny